Ana Menü

Burası Seks Yapma Yeri Değil...

Başlatan Cem Goren, Nisan 18, 2011, 19:41:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Bana komik gelen şu sanki onların otobüsün ortasında öpüşmeleri çok normalde bizim rahatsız olmamız garipseniyor :D
Since 1903

[KralKartal]

öpüsmek sorun mu, cogunuz istanbul gibi yerde yasiyorsunuz , bir metropol, ve opusmenin ahlaksizlik oldugunu savunuyorsaniz
pes derim, goruntu hos degil, etik degil farkli ama ahlaksiz farkli bir kavram.

Opusmeyi abartmadiginiz surece, ve ortama gore yani bulundugu mekana gore, uygunsa sorun yok,
ama farkli boyutlarda ise sorun olabilir ama AHLAK ile degil, sadece ters kacar.

O zaman mini giyende ahlaksiz, abartili ruj surende, yada kufurlu tezahurat yapanda ahlaksiz.
o da etik degil..

Ilginc sasirdim cevaplari okurken :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

öpüsmek ahlaksızlık mı? yapmayın nolur ya..

anılar canlandı gözümde, hatırladım..

Kadıköyde ismi lazım olmayan bir restoranda onla ilk öpüstüğümüz an.. Etrafta bazı insanlar varken..

Ve şuan geriye dönüp baktığımda, o günden öte daha fazla mutlu olduğum bir gün daha olmadı o an'dan fazla..

ve açıkcası şuan o ''ahlaksız'' masum an için neler feda edebileceğimi tahmin bile edemezsiniz..

hayat böylesi garip insanlar böylesi kötüyken, 2 seven insanın yer,zaman gözetmeksizin öpüşmesi kadar masum birşey daha yoktur hayatın içinde..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Ya insan utanmaz mı herkesin ortasında öpüşmekten ? Artık devir değişti diyorlar ya gerçekten doğru insanlar böyle olayları çok gördüğü için garipsemiyor.
Since 1903

beckyZWICKY

niye utanıcak yahu? tutupta açıp şey mi ediyor..

Niye rahatsız oluyorsunuz ki hakkaten?

Ben bir mekanda yada otobuste rastgeldiğimde aklıma eskiler gelir hatırlarım tebessüm eder kafamı çeviririm oraya bakmamak üzere..

ve bence bu durumda, bahsi geçilen konunun yapılmasından ziyade, Onları izlemek/dinlemek daha büyük bir ayıptır.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

İnsanın biraz özeline giriyor çünkü ama bu tip durumlara alışık olunduğu için belkide normal geliyordur illa açık birşey yapması gerekli değil başka ayıplanıcak bir sürü durumda var birde yani şimdi benim önümdeyse benim niye kafamı çevirme gibi bir zorunluluğum varki ? Madem ayıp bir görüntü yok bakabilirimde o zaman...
Since 1903

RCA

ben ne gider öpüşenleri izlerim ne de yaptıklarıyla ilgilenirim herkes kendinden sorumludur.

herkesin yoğurt yiyişi farklıdır.. ben sevdiğim kızı öperim hemde heryerde.. elimde olmaz çünkü bakmadan duramam ama abartmam tutupta dakkalarca öpmem , öpücük kondururm bu bana yeter..

açıkcası bazı hayvanlar bokunu çıkarıyolar ama pek ilgilenmediğim için oralı bile olmuyorum..

herseyi dozundan yeri ve zamanında olursa tadından yenmiyor zaten :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Anlık şeyler olabilir ama burda ki insanların anlattığı rahatsız olduğu durumlar farklı bile bile öpüşen insanlardan bahsediyor.

Ne gerek var otobüste orda burda öpüşmeye ?
Şahsen ben ailemle otobüste giderken biri yanımda hayvan gibi öpüşse utanırım rahatsız olurum.

Yada şu açıdan düşünün çevrenizden birisi böyle yapsa bi tanışınız görse gelse size dese ne yaparsınız nasıl bi durumda olursunuz ?
Bölünür senin için uykular!

RCA

öpüşceksin otobuse kaç lira veriyosan biraz daha fazla ver git sinemaya kardeşim
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdibatmaz

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 09, 2011, 12:46:24
Anlık şeyler olabilir ama burda ki insanların anlattığı rahatsız olduğu durumlar farklı bile bile öpüşen insanlardan bahsediyor.

sarılmaktan rahatsız olan arkadaşlar da var. benim de en çok kıl olduğum mevzudur; bi bayan gelir ortama, insan ne yapacağını şaşırıyor, gereksiz. ben kimsenin namusunu, biriyle toklaşmasıyla veya öpüşmesiyle kıyaslamam.
dervişin fikri neyse, zikri de o'dur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P