Ana Menü

Yeter Artık...

Başlatan Cem Goren, Nisan 16, 2011, 01:54:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Arkadaş biz Yeter demekten bıktık ama şu stada gelen kendini bilmez kendini taraftar sanan beyinden zeval insanlar bıkmadı. Şu futbolcu ıslıklama olayını bırakın artık ya.

Bugün İsmail'e yapılanın tek bir karşılığı vardır oda AYIP. İlk golde Simao'ya pası verirken yada önde olduğu kalecinin zaafından yararlanmak için kaleye şut atarken ve o topta az kalsın golle sonuçlanacekke iyiydi. Fenerlilerle dalga geçerdik topçu ıslıklıyorlar bunlar nasıl taraftar falan diye ama öyle bir duruma geldik ki onlar bizden beste çalarken biz onların şu yaptığı mallıkları yapıyoruz artık.

Islıklama abi bu kadar net. Orda oynayan adam Beşiktaş'ın topçusu. Beşiktaş için birşeyler yapmaya çalışıyor. Sen taraftarsın senin görevin ordaki oyuncuları ateşlemek sen takımına DESTEK ol KÖSTEK olma...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

yalan yok acaip kızdım İsmail'e aptal salak o hata yapılır mı da dedim ama yuh veya ıslık kendi takım futbolcuna yapılmaz futbolcudan ziyade Beşiktaş'a duyulan sevgiden ötürü yapılmamalı...
FEDA

BJK_Kübra

Valla ilk golün asıl sahibi aslında İsmail'di onun sayesinde gol oldu, diğer pozisyonda bende sinirlendim ama herkese sahip çıkarken onu ıslıklamak olmadı bencede..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

El Maestro

İsmail'e sahip cıkmalıyız kesinlikle.
Ama dün tw başında izlerken bende delirdim,çıldırdım. Yani stadda olsam bende tepki gösterebilirdim,tabiki ıslık olayı yanlış,

Ama bunlar anlık meseleler,anlık tepkiler çok takılmamak lazım,yapılmamasıda lazımdı ancak 2-0dan 2-2'ye gelmiş maç sinirler yükselmiş olur böyle şeyler İsmail'de takmamıştır umarım ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Kapalıdan mı ıslıkladılar İsmail'i ? Gidenler söylese..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Yaptıkları büyük yanlıştı..

Artık bu çocuğun kendine gelmesinin zor olduğunu düşünüyorum..

2 seneye kalmaz göndeririz başka takıma..

Adem Dursunda böyle oldu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Bu kadar kolaymı ya ?

Eğer bu kadar kolay etkilenecekse daha profesyonel olamamış demektir.. Sene başından beri bu taraftar saçma sapan skorlara rağmen susuyor,şimdi anlık bi sinirden ıslık yüzünden aşırı derecede etkilenecekse ne diyim yani ..

Beşiktaş gibi bir takımda lakait davranılmıyacağınıda görmüştür.. Burası Beşiktaş kafana göre hareket edemezsin olacak yani böyle şeyler..
Islıklanır ama birdahaki maç alkış yağmurunada tutulur.. Bunlar her zaman olan şeyler,Beşiktaşta oynayan bir oyuncu bu kadar basit kaybolup gidecekse zaten Beşiktaş'ı hakkedmiyor demektir..

Ama ben İsmail'in pek taktığını düşünmüyorum,abartılıyor bence ..

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 16, 2011, 12:11:23
Kapalıdan mı ıslıkladılar İsmail'i ? Gidenler söylese..

Vala ben kapalı alttaydım ordan tepki geldi ama üst taraftan ıslık geldi diğer tribünlerdende öyle bide bi tepki oluştu ıslıktanda öte uğultu gibi olmaması lazımdı bence..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

bütün herkes homurdandı kaan. çok net.

maç 2-0 iken makara yapıyorlar maç 2-1 kimsede tık yok. maç 2-2 olmuş herkesin takıma destek vermesi gereken zamanda tık yok. Schuster haklıymış galiba. senede 2 maça gelen adamlar topçu bitiriyor bu tribünde. beğenmeyen harbiden gelmesin alsın evine ligtv ne bok yiyorsa yesin abi ya. din kitap sövsünde rahatlasın

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 16, 2011, 12:37:16
Bu kadar kolaymı ya ?

Eğer bu kadar kolay etkilenecekse daha profesyonel olamamış demektir.. Sene başından beri bu taraftar saçma sapan skorlara rağmen susuyor,şimdi anlık bi sinirden ıslık yüzünden aşırı derecede etkilenecekse ne diyim yani ..

Beşiktaş gibi bir takımda lakait davranılmıyacağınıda görmüştür.. Burası Beşiktaş kafana göre hareket edemezsin olacak yani böyle şeyler..
Islıklanır ama birdahaki maç alkış yağmurunada tutulur.. Bunlar her zaman olan şeyler,Beşiktaşta oynayan bir oyuncu bu kadar basit kaybolup gidecekse zaten Beşiktaş'ı hakkedmiyor demektir..

Bunlar her zaman olduğundan sıkıntı yaşıyoruz ya zaten..

Bir çok oyuncu psikolojik baskıyla yok oluyorlar..

Burak Yılmazlar, Serdar Özkanlar, Adem Dursunlar, Hakan Arıkanlar VS VS VS..

İsmail takmışmıdır. Takmıştır.

Özgüven sorunu yaşatır adama..

Kızmak ayrı ıslıklamak ayrı. Pozisyon olur kızarsın ancak devamında ıslıklamak yara bırakır..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

kapalı altta yoktu ıslık Kaan
FEDA

El Maestro

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 16, 2011, 13:14:04
Bu kadar kolaymı ya ?

Kızmak ayrı ıslıklamak ayrı. Pozisyon olur kızarsın ancak devamında ıslıklamak yara bırakır..
Saydığın bu adamlara o kadar çok kredi verildiki ıslıklanmasalar hataydı yani . Burak yılmaz bizdeyken karşı karşıya gol atmaktan acizdi bir Antalya maçı hala gözümün önünde 4 tane karşı karşıya kalecinin üstüne vurmuştu .. Serdar Özkanı yazmaya gerek yok zaten 25 yaşındaki 'genç'. Her neyse konu bu değil..

Islaklanma olayına bende tamamen karşıyım ama bu taraftarın psikolojisini düşünün birde .. Antep,Kayseri ligte üstünde, şampiyonluktan haftalar önce kopmuşsun,bütün beklentiler boşa çıkmış.. En ufak bi hataya bile parlıyabiliyor herkes milletin tahammülü kalmadı ..

Stad psikolojisi çok farklı gerçekten.. 10dk önce makara yaparken yarı sahayı geçemeyen bir takım 2 farktan beraberliği yakalıyor.. Taraftar suçludur kabulüm ama tek suçlu taraftarda değildir bunuda unutmayalım ..

Cem Goren

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 16, 2011, 13:51:17
Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 16, 2011, 13:14:04
Bu kadar kolaymı ya ?

Saydığın bu adamlara o kadar çok kredi verildiki ıslıklanmasalar hataydı yani . Burak yılmaz bizdeyken karşı karşıya gol atmaktan acizdi bir Antalya maçı hala gözümün önünde 4 tane karşı karşıya kalecinin üstüne vurmuştu .. Serdar Özkanı yazmaya gerek yok zaten 25 yaşındaki 'genç'. Her neyse konu bu değil..

Islaklanma olayına bende tamamen karşıyım ama bu taraftarın psikolojisini düşünün birde .. Antep,Kayseri ligte üstünde, şampiyonluktan haftalar önce kopmuşsun,bütün beklentiler boşa çıkmış.. En ufak bi hataya bile parlıyabiliyor herkes milletin tahammülü kalmadı ..

Stad psikolojisi çok farklı gerçekten.. 10dk önce makara yaparken yarı sahayı geçemeyen bir takım 2 farktan beraberliği yakalıyor.. Taraftar suçludur kabulüm ama tek suçlu taraftarda değildir bunuda unutmayalım ..
abicim Beşiktaş her sene şampiyonmu oluyorda bu sene potadan düştü. Ne yapalım 2-0dan maç verdiysek. tamam kızarsın falan onu anlarım ama ıslıklama. Haftaiçi tothenam-madrid maçında gomes'in yediği golü gördünüz dimi. Ama bir allahın kulu ıslıklamadı adamı. Tamam stad psikolojisi farklı bizde her hafta maça giden adamlarız ama o psikoloji farklı mazaretine sığınmamalıyız.

Simurg

ıslık bir nevi futbolcuya edilen küfür

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

son tercihlerini cogu zaman yanlis kullaniyor ismail
anladigim kadariyla isliklamaktan daha cok homurdanma varmis
yapilan hata ama anlasilabilir bi hata
hepimiz tv önünde ayni homurdanmayi yaptik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin