Ana Menü

SSL 28.Hafta 11 Nisan 2011|Kasımpaşaspor-Beşiktaş

Başlatan keskinli, Nisan 07, 2011, 15:15:11

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 11, 2011, 22:24:36
Baska macminseyrettik

Lig tv kesti kufurlerii..

Bizim mactada boyle kesiliyor zaten

Takilmayin oralara

Nereye kıstı ya ?

Bi tek 88.dakikada ananın [kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]oyayım karagümrük tezahüratını kesti..

Neyine takılmıyorsun ? Adamlar maçın başından sonuna kadar Beşiktaşa küfür etti ettikleri küfürler o kadar net anlaşılıyordu ki ben bile ezberledim.
Beşiktaş ettiği an ses kısılıyor.

Takılmıcakmışız oldu sövsünler Beşiktaşa ana avrat lig tvde ses kısmasın müsade edelim.

Bir alkış lig tvye bir alkış ondan farkı kalmayan volkan abiye  :alkis :alkis
Bölünür senin için uykular!

eRe

Baska macminseyrettik

Takilmayin oralara

abi şaka mı yapıyorsun :s
90.dakika sadece 30 saniyeliğine kesti onun dışında baştan sona küfür dinledim :S
hayır evde tek başıma normal seste maç izlemeye çalıştım.ama spikerin sesiyle eşdeğer küfür vardı
zaten bi 50-60 dakika kafadan bizim gücüne güç katmaya geldik tezahuratında küfrettiler..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Alıntı yapılan: keskinli - Nisan 11, 2011, 22:27:38
stad niye bostu?

En az  300 biletli Beşiktaş taraftarı alınmamış maça... Forza'da yazanlara göre...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Banucan

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Nisan 11, 2011, 22:33:54
stad niye bostu?

En az  300 biletli Beşiktaş taraftarı alınmamış maça... Forza'da yazanlara göre...

böyle birşey yapmaya cesaret edemezler, adam biletini alıp giremezse susmaz olay çıkarır diye düşünüyorum
FEDA

eRe

Alıntı yapılan: banı - Nisan 11, 2011, 22:40:48
stad niye bostu?

böyle birşey yapmaya cesaret edemezler, adam biletini alıp giremezse susmaz olay çıkarır diye düşünüyorum

bende duydum bunu.polisler içeri almamışlar birçok Beşiktaş taraftarını.stadın yarısı dışarıda kalmış..
www.erdemeksi.com

Brestgerfich

Alıntı yapılan: banı - Nisan 11, 2011, 22:40:48
stad niye bostu?

Alıntı yapılan: Sinan Yesiltassaatlerce semtte bekledik taksime çıktık kasımpaşaya yürüdük. 2 saat polisler oyaladı "alıcaz içerden haber bekliyoruz" diye oyaladılar. Elimizde biletle beklerken maç saatinde ite kaka dışarı atıldık. Yazık vallahi. Bat kasımpaşa. beter ol. Biletimizle rezil olduk. Şu taraftara bir yönetici sahip çıksın artık.

Alıntı yapılan: Celal Cagatay Canbayaynen öle başımızda kimse yok büyük olarak bizi içeri alıcak . .  anca herkes kendini sokma çabasında . biletimiz oldugu halde 300 kişi giremedik döndük yazıklar olsun

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Banucan

büyü rezillik valla bence şikayet etmeliler mutlaka parasıyla rezil olmak böyle oluyo demekki!
FEDA

IL Capitano

saga sola kosmusmus nihat, birakin Allah askina sezon bitti pasazade hala saga sola kosmalarda. buyukluk filan yapmasin. milletin huzurunu bozuyor. benim gözlemlerimde bu.. nihat pasazade elini kolunu acip ona buna nereye kosmasini söyleyince milletin huzuru bozuluyor. bu da benim gözlemlemelerim.

nefret degil, takima yararli bulmuyorum o kadar. Besiktas pascaldanda , nihattan da buyuktur, birakin bu popularizm yaklasmalari. Besiktas neciptir...

ps.necip sözluk anlami soylu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 11, 2011, 22:27:44
Baska macminseyrettik

Takilmayin oralara

Nereye kıstı ya ?

Bi tek 88.dakikada ananın [kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]oyayım karagümrük tezahüratını kesti..

Neyine takılmıyorsun ? Adamlar maçın başından sonuna kadar Beşiktaşa küfür etti ettikleri küfürler o kadar net anlaşılıyordu ki ben bile ezberledim.
Beşiktaş ettiği an ses kısılıyor.

Takılmıcakmışız oldu sövsünler Beşiktaşa ana avrat lig tvde ses kısmasın müsade edelim.

Bir alkış lig tvye bir alkış ondan farkı kalmayan volkan abiye  :alkis :alkis

Kissa ne olacak kaan

Hersey bitti bumu kaldi yani

Koca bur sorun lig tv..

Hakem zaten yazar raporuna ve olur biter

Bunlari birakin maca donelim..

Bu takimin orta sahasinda bir problem var ama cozemedim gitti. Necip ve ernst 1,5 iyi oyuncu ediyor 2 degil..

Savunmada sivok ve toramani yine begenmedim. Ligin en kotu 3 takimindan birisine bu kadar pozisyon verip sonra defanstakiler iyi oynadi dersek tezat duseriz gorduklerimizle..

Ve simao. Nedense bugun biraz begendim

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

abi hakem raporu falan demiyoruz biz.kasımpaşa kapansın stadı o da umrumda değil.Ancak 90 dakika bize ligtv evde küfür dinletiyorsa sesi kısma gereği duymuyorsa bu ligtvnin yaptığı terbiyesizliktir ve bize hakarettir.şikayette bulunmakta en doğal hakkımız ki doğrusu rtükün cezası bile gelmelidir...
www.erdemeksi.com

IL Capitano

ernst iyi degildi. necip hergun fazlasini koyarak geliyor ama hala eksikleri var. toraman son iki mactir iyi. almeidanin formu simaodan iyi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

para verip bilet alıp stada alınmadıklarını sanmıyorum.
kasımpaşa tarafından aldılarsa biletleri o yüzden stada almamış olabilirler.
bir de tribünde Beşiktaş Londra Futbol Akademisi oyuncuları vardı.
Biletler "SATILMAZ" yazılı cinstendi.
acaba onlar girince doldu tribün diye almadılar diye soru geliyor aklıma ama 300 kişi de yoktu onlar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Necip: Karşılaşmada 90 dakika forma şansı buldu. Toplam Şut : 0, İsabetli Şut : 0, Topla Buluşma : 62, Pas Yüzdesi : % 82, Top Çalma : 7, Yaptığı Faul : 2

Harikasın be çocuk harika  :alkis

NoPasaran

Neresi harika ya  ;D

Top Çalma iyi
şut sıfır

Fernandez reis bile şut çekti

ernste baktım oda sıfır şut..

Yukarda sorun var dediğim yer burası işte..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 12, 2011, 00:53:35
Neresi harika ya  ;D

Top Çalma iyi
şut sıfır

Fernandez reis bile şut çekti

Eğer maçı izleyip böyle konuşuyorsan maç izlemek için izlemişin sanırım.

Maçı izlesen anlayabilirdin Necip'in görevini Necip ileri bile çıkmadı hiç çıktığındada anında geri döndü.
Belli ki hoca sen ileri çıkma Ernst abin daha fazla çıksın demiş.Bunu anlamak için futbol ustası olmaya gerek yok aslında.

Ayrıca ben senin maçı izlediğinede inanmıyorum önce lig tv küfürleri kesti sonra Necip'in asıl yapmaya çalıştığı şeyi anlayamaman Simaonun iyi oynadığı maçlardan sonra kötü diyip kötü oynadığı maçlarda iyi demen.

Volkan abi doğruyu söyle kafana göre yorum mu yapıyorsun ?