Ana Menü

Yeni hoca Maradona mi?

Başlatan [KralKartal], Mart 29, 2011, 15:28:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun tavsiyesinin ardından Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in aklı Armando Diego Maradona'da. TAKVİM olarak dünya futbolunun efsane ismini onu en iyi tanıyan isim olan Arjantin Futbol Federasyonu 2. Başkanı Noray Nakis'e sorduk.

ONUN İÇİN PROJE ÖNEMLİ

Nakis, "Maradona benim 30 yıllık dostum. Beşiktaş onu getirirse tarihi bir iş yapmış olur. Arjantin Milli Takımı'nda yaşadığı talihsizlik onun kötü bir teknik adam olduğunu göstermez.
Futbolcu olarak sahip olduğu yeteneğe teknik adam olarak da sahip olduğunu düşünüyorum.
Şu anda İngiltere'den birçok takım onun peşinde" ifadesini kullandı. Maradona döneminde Milli Takım Sorumlusu da olan Nakis, "Maradona parayı pulu önemsemez. Önüne konulacak projeye bakar. Türkiye'yi çok önemsiyor, futboluna büyük saygı duyuyor" dedi.

O BİR DÜNYA MARKASI
Nakis, Beşiktaş'a gelirse siyahbeyazlı kulübün o zaman tam bir dünya dünya kulübü olacağını belirterek, "Birçok büyük yıldızın Beşiktaş'a gelip forma giymesini sağlar. O çok büyük bir marka" diye konuştu. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Nakis, yakın arkadaşı Maradona'nın Siyah-Beyazlılar'a gelmesi için herşeyi yapabileceğini sözlerine ekledi.

- TAKVİM -
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

tüm arjantilileri alırız.. hoşuma gider açıkcası
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Guti ORÇ.

arjantinli yıldızları takıma getirirken büyük kolaylık sağlar, hatta herkesi getirirken sonuçta maradona bu.

ama teknik direktörlük konusunda güvenemiyorum.

RCA

adı yeter adı.. tmm schustere de öle dedik.. fakat baba bu maradona ya..

futbolcular isminden bile gaza gelirler
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bende Maradonanın başarılı olacağına inanmıyorum.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Schuster' de baba denilirdi işler bozulunca neler söylendi neler Maradona zor iş yapar gerek yok.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

RCA

maradona ya :( ya ben bu adamı severdim yapmayın böyle aranızdan biri çıksın gelsin desin yalandan ;D

gago maxi rodriguez falan gelir belki

That's me.

Cem Goren

her iyi oyuncu iyi antrenör olmaz ahali.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ERHUN

İnşallah gelmez. Bu adama küfür etmek istemiyorum!

El Maestro

Biz onu futbolun ilahı olarak tanıdık/tanıyoruz.
Efsane kendini kestane yapmasın,yani gelmesin ..

Yerliden yanayım kesinlikle ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~