Ana Menü

Flash gelişme..Youtube artık Türkiyede yasak!!!

Başlatan NoPasaran, Mart 07, 2007, 12:14:14

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İyide ihsancım bize 2 şikayet gelince el koyuyoruz..250,000 şikayete kadar neredesiniz ve neden tt erişimi engelleyince düzelteceğiz deniliyor..

Adamların kaldırmaya niyeti pek yoktu gibi geliyor bana
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sedokajmeran

zaten youtube bir video icin 70 milyon nufusu olan bir ülkeden vazgecmek istemez ki...
internet ortamında bizde yapıyoruz onlarda yapıyor simdi biz olmadıgımız zaman sadece onlar yapacaklar biz deve kusları olarak kafamız kumda olacagız..

dunyanın gundemine oturduk sonunda turkiyede youtube yasaklandı diye.. biz guluyoruz ama cinde google yasaklandı dedikleri zaman degil mi...

herseye sansür politikasına lanet olsun...

adamın video kaldırılıyor ama baska isimle tekrar koyuyor gerekli acıklamayı da yapmıs zaten site
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

NoPasaran

Karar keyfi alınmadı..

Şikayetlere cevap gelmeyince mahkeme bu yola başvurdu..

Yasaklar doğru değil ama Atatürke laf atanın boynu kopar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

sedokajmeran

anladım simdi atamıza laf atamayacaklar ustelik turkiyeden erisimin yasak olmasına rahmen site yöneticileri bundan sonra asla taviz vermicekler yada meydanı bos bulanlar nede olsa türkiye yok diyerek butun dunyaya o goruntuleri izletecekler bizde burada hic bir seyden habersiz sekilde duracagız...
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

Timurlenk

bu vidyoyu yapan ve yayınlayan stavros köpeğinin derisi zaten yüzülecek ben buna inanıyorum.bu tür vidyolar hemen engellemek mümkün değil ama 200.000'i geçen şikayeti göz önünde bulundurmayan youtube yönetimini yanlı buluyorum.kapansın yerli malı yurdum malı pikniktube kullansınlar.

ufocan

yaa başlıcam böle işe dün bende tam yunan karşıtı video yapıodum viedoyu atamadım -kapatmıslar siteyi -oyunana göstercam gününü

mdc

Çok saçma bir karar.
3 gün önce video KALDIRILDI.
2 gün SONRA yasak geliyor.
Niye yasaklandı ?
Ata'ya hakarettenmi ?
Eğer öyleyse onca hakaret eden elini kolunu sallaya sallaya geziyorsa.
Önce bizde bir sorun vardır.

Volkan abi yanlış anlama
Bu siteye fenerli bir üyeyi AKTİF ETTTİĞİN zaman üyelerin ben o site girmiyorum demesi ne kadar mantıklı ?

Yada eski forumda fb reklamları çıkıyor diye site sahibine hakaretler yağdıran insanlar böyle düşündükleri için sence suçlularmı ?
Bilmeden yargılamıyorlarmı ?
Bence senin yaptığınında verdiğim örneklerden farkı yok.
Yanlışmıyım ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

freedom forever

beyler youtube topici açtım oraya attııım linkten girebilirsiniz
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Victory - Mart 07, 2007, 15:53:07

Volkan abi yanlış anlama
Bu siteye fenerli bir üyeyi AKTİF ETTTİĞİN zaman üyelerin ben o site girmiyorum demesi ne kadar mantıklı ?

Yada eski forumda fb reklamları çıkıyor diye site sahibine hakaretler yağdıran insanlar böyle düşündükleri için sence suçlularmı ?
Bilmeden yargılamıyorlarmı ?
Bence senin yaptığınında verdiğim örneklerden farkı yok.
Yanlışmıyım ?

Eğer ben bilerek Fener reklamlarını koyuyorsam ve üyelerden gelen şikayetlerden sonra halen o fener reklamını silmiyor ve fenerli üyelere karşı bişey yapmıyorsam O ÜYEYİ KİMSE FORUMDA TUTAMAZ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ulkemizde ne tur hakaretler ediliyor
bunlara goz yumuluyor..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Dewi1TenGri

walla bence boşa kaldırdılar . Aynı rezalet google vidio sitesindede war dır. benım kanatımce 1 ay 'ya kalmaz acılır.
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

2 dia 2 muerto

Ya siteyi engellediler çünkü Türkiye olarak tepkimizi ortaya koymamız gerekiyordu.Eğer siteyi engellemeseler Ata ya saygısızlık yapıyorlar neden seite engellenmiyor diye tartısıcaktık.Ama bence de yakında acılıcak ve o goruntulerın youtube dan cıkarılması gerekıyor

WaGNeR LoWe

helal olsun bence kapatmakla ii yapmıslar.Ulu Önderimize yapılan hiçbi yanlıs affedilemez

alperen

ilk once atatürke yapılan saygısızlıgı bıtırsınler ozur dılesınler ondan sonra dusunuruz gırmeyı

ancak hala neden ınternet ozgurlugu ıhlalı yapılıyor gıbı sacma sapan ıddaalarda bulunanlar var

benı bızzat eklesınler konusalım hala anlamıyorsa baska turlu de anlatırız ....
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

DIABLO

Alıntı yapılan: alperen - Mart 09, 2007, 15:34:39
ilk once atatürke yapılan saygısızlıgı bıtırsınler ozur dılesınler ondan sonra dusunuruz gırmeyı

ancak hala neden ınternet ozgurlugu ıhlalı yapılıyor gıbı sacma sapan ıddaalarda bulunanlar var

benı bızzat eklesınler konusalım hala anlamıyorsa baska turlu de anlatırız ....

vayyy abi başka türlüde anlatırız sözünü birazdaha açarmısın ?
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea