Ana Menü

Ve Libyaya savas acildi

Başlatan [KralKartal], Mart 19, 2011, 23:38:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Fransa Ingiltere ve Amerika olmak üzere Libya , daha dogrusu Kaddafi rejimine savas acildi,
savas ucaklari ile saldirilar yapildi.

Libya ise bir fransiz jetini dusurdugunu acikladi. Yani saldiriya karsilik vermisler.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Halklar layık olduğu şekilde yöndetilirler bence..

BM nin yaptığı hoş değil bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Pentagon'dan yapılan açıklamada, ABD ve İngiltere'ye ait gemilerden ve denizaltılardan yaklaşık 110 tane Tomahawk füzesinin fırlatıldığı belirtildi.

Amerikalı savunma yetkililerince Washington'da düzenlenen brifingde, Libya'nın kıyı şeridindeki hedeflerin vurulmakta olduğu belirtildi.

Koalisyon güçlerinin, özellikle başkent Trablus ile Misrata çevresindeki hedefleri vurdukları bildirildi. Yetkililer, Bingazi çevresinde çok büyük bir operasyonun planlanmadığını ifade etti.

Cem Goren

oha ne ara karıştı ortalık ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

libya dan sonra suriye ve iran gelicek.. sonra da türkiye
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

baktilar petrol fiyatlari yukseliyor, dalalim dediler, daldilar

KeePSaKe

Amerika'yı anlıyorum da İngiltere ve Fransa ne karışıyor ki ?
Since 1903

RCA

nasıl neden karışıyor.. itttifakları savasa giriyor andaç operasyonda yer almalılar..

1800-1900 arası siyasi harekatını okursanız aynıların yasanmaya basladıgını gorursunuz k.afrika ve orta doğu yu tamamen askeri birlik olarak ta ele geciriyorlar..

ben bizim neyi planladıgımızı çok merak ediyorum..

çünkü adım adım bize yaklaşıyo işin ucu.. açın haritayı bakın herseyı daha net görürsünüz..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Resul bize neden savaş açsınlarki yahu

Hangi isteklerini ret ediyoruz..

Zaten onlara her yer amerika
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Aslında tek Amerika,Fransa,İngiltere değil yanların da İtalya,İspany[kufur otomatik degistirilmistir]anada da varmış.
Since 1903

Cem Goren

kaddafi:devrim için silahlanın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

ABD ne yapsın Türkiyenin petrol yataklarımı varki buraya demokrasi getirsin ırak' a yapılanın aynısı libyaya uygulanacak kaddafinin yerinde olsam tüm kuyuları patlatırım ülkeyi amerikaya vereceğime yakarım daha iyi.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Senaryo yazmanın anlamı yok.
Adamlar "demokrasi" getirip "petrol" götürecekler.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

Bize 2023 gibi gelirler bor madeni o zaman daha çok değerlenir şuan petrol onlara yetiyor petrol bitsin bizde demokrasi nasıl bişey görcez.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea