Ana Menü

Beşiktaş İnönü Stadı.. [Ana Konu]

Başlatan NoPasaran, Mart 12, 2011, 15:46:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Beşiktaş'ı Beşiktaş semtinden çıkarmak kolay değil arkadaşlar .

Semt takımı kültürü Türkiye'de sayılı takımda kalmış ise ,

Yapılacak hiç bir stad isterse uzaya yapılsın Beşiktaş semtinden daha değerli değil bizim için ..

İnönü bizim geçmişimiz değil geleceğimizdir .  ;)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

İnönü'nün yapılmayacağını bende tahmin ediyodum hepte söylüyodum. Ama Beşiktaş'ın stadı semtten başka yerde olmazzz!! Öyle bişey olmaz inşallahh..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 04, 2011, 00:33:54

Yapılacak hiç bir stad isterse uzaya yapılsın Beşiktaş semtinden daha değerli değil bizim için ..

+1903

----------

Ya konum dolayısıyla belki yüksek katlar, alışveriş merkezleri falan olamaz zemine zarar eyv. O zaman yeni ama bu boyutlarda bir stat yapsınlar. Stat bir gün kendi yıkılacak çünkü. Çünkü bu zamanlarda kendi istediğimizle yapmazsak bir kaç yıl sonra mecburen stat yapacağız. Biz aynı yere 40-50 bin kişilik stat yapmak için izin alamayız. Ben öyle tahmin ediyorum.

Cem Goren

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 04, 2011, 00:33:54

aynı şeyleri düşünüyoruz ama adminin dediği gibi kapitalizmin esiri olan bir toplumda yaşıyoruz.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Aynen.

Başbakan şehir içinde stad istemiyor, Galatasaray'ı bu yüzden Seyrantepe'ye gönderdi .. Dolmabahçe arazisinide Beşiktaş'a yar etmemeye çalışıyorlar .

İnönü'nün bulunduğu yerdeki arazinin milyon dolarlık değeri var ..

Yani bunlar ne yapıp ne eder bir semt takımı olan Beşiktaşı,semtinden çıkartırlar ali cengiz oyunlarıyla ..

Bence yıkmamak en iyisi. Anıtlar kurulundan izin alındığına göre Eski açık düzenlemeyle kapasitesi arttırılabilir yada Kapalı biraz daha yükseltilir numaralıyla birlikte.

Yıkılırsa yazık olur birdaha geri dönüşü olmaz,zaten oraya stad zor yaparlar gördüğümüz gibi.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Bu arada Beşiktaş yönetiminin çözmek için büyük uğraş verdiği stat konusunda olumlu gelişmeler yaşanıyor. Anıtlar Kurulu'na sunulan ilk projeye, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan onay çıkmamıştı. Bunun üzerine harekete geçen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in isteğiyle yeni bir proje hazırlandığı ve ilk projeye göre sorunların giderildiği açıklandı.

Yeni projeye göre 2 bin 300 araçlık planlanan otopark, 300'e düşürülüyor. Aynı zamanda yeni planda, Dolmabahçe'deki tarihi yapının bozulmaması için bazı değişiklikler de yer alıyor.

Lig Tv
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

ya aslında stadın yapılamamasının hükümetin bi iş güzarlığı olarak görüyorum ama bi yandan da  bizim başkanın yapmasını istemiyorum.

NoPasaran

Açıkcası ben stat para getiremeycekse yapılmasına karşıyım..

Hiç yapmasınlar daha iyi..

Marketi, sineması yemek salonu derken senede 50 milyon euro o bölgede para getirmesi lazım..

Otoparktan dünya kadar para kazanılırdı aslında..

2300 nere 300 nere..

Oldu bittiye niye getiriyoruz anlamıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Madem endüstriyelleşti herşey bende para kazanılmasından yanayım.

Birşeyler değişecekse bundan bizim menfaatimiz olmalı, başkalarının değil.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !