Ana Menü

SL 25. Hafta | Manisaspor:0 - BEŞİKTAŞ:0 | Cuma - 20:00

Başlatan Cem Goren, Mart 08, 2011, 00:00:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ernst keşke girmese idi..

Alman Panzer ile bu denli büyük alay edilemez sanırım !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

İnanın maçtan haberim yeni oluyor deprem haberlerine bakıyordum şimdi forumda gördüm yazıyı sonuç şaşırtmadı zaten...
Since 1903

Grocbenn

Komedi gibi..

Bu takımda heyecan yok..Ve de kenarda bir beyin yok..Onun aklı berabere iken 93.dk oyuna Ernst'i alıp maçbaşı ücreti almasına çalışır..Yazık ya..Şu adamla önümüzdeki sezonda heba olacak..Defol diyorum baska birsey demiyorum.

Bide bugün Bobo'ya kötü top oynadı desem övmüş olurum.Berbattı..Adam gibi bir forvet alınsın su takıma yeter artık.

NoPasaran

Harbi ernst degisilligi neydi ya ?

Dalga mi geciyor anlamadim ..

Takima gelince,kotu bir takimiz..,

Artik hic heyecanim kalmadi.

Ve lutfen schuster İSTİFA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Bobo bombos kaleye atamadi, resmen bombos kale ya.  onuda hoca ayarladi heralde..beyinsiz ya hoca yapmistir böyle bir sey.

ama sunu söyleyebilirim, önumuzdeki sezon schuster takimda yok..

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

O zaman hocalar hep sucsuZ cem :)) hagide sucsuz,servet kupa macinda direkten donen sutu da hagi dememisti ya oraya at diye..

Ben halen kelle istiyorum.yeter artik !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

hocada gutide bitirmisler besiktasi kafada ama adam bos kaleye atmayin bi diyor.

IL Capitano

neyse herkesin morali bozuk , the fighter filmine bakacagim.. gecmis olsun arkadaslar.

Ersin Develi

Takımın içinde Schuster'i istemeyen oyuncuların olduğunu düşünüyorum
Ya da
Takımın için çok büyük bir sorun var kimse çözemiyor..

Bobo'nun o golleri kaçırmaması gerekiyordu.Çünkü normal pozisyon değildi,hele kaleciden dönen topu dışarı atması faciaydı.
Bu kriz ortamında iyi futboldan ziyade alınan 3 puan moralleri yükseltirdi ama olmadı.
Schusterin Bobo'nun gollerinden sonra verdiği tepkileri ''Bunu atamayacaksın da neyi atacaksın'' der gibiydi.
Schuster gitse de birşey farketmeyecek bizde bu mantelite olduktan sonra gelen hocada en fazla 1 sene dayanacak.

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Sabir diyenlere bir soru

Puan tablosuna hic bakiyormusunuz?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

DIABLO

Galatasaray ile aramızda tatlı bi rekabet oluştu onlar 33 biz 36 bu haftada kazanırlarsa iyi bi yarış olcak. :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Brestgerfich

Rıdvan Dilmen: Schuster, yıllardır bu takımın yükünü çeken Ernst'e küfretse çok daha iyiydi.

Yüzde yüz haklı.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net