Ana Menü

Schusterin ilk aciklamalari

Başlatan [KralKartal], Şubat 25, 2011, 00:29:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçında Beşiktaş'ın Valery Lobanovsky Stadında Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev'e 4-0 mağlup olduğu karşılaşma sonrası Beşiktaş teknik direktörü Schuster açıklamalarda bulundu.
Schuster yaptığı açıklamada;

"İlk ve ikinci maçta D.Kiev bize eksiklerimizi gösterdi. Bizden iyi olan taraftılar ve biz elendik. Bugün ki maç şanssızlık değildi. Mağlubiyetten öte incitici maçlar oldu. Futbolcularım maçı çevirmeyi düşünmediler."

Schuster, istifayi düşünüyormusun sorusuna '' Daha maç yeni bitti. İyi işler yaptiğimi düşünüyorum '' diyerek cevap verdi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 25, 2011, 00:29:41

Schuster, istifayi düşünüyormusun sorusuna '' Daha maç yeni bitti. İyi işler yaptiğimi düşünüyorum '' diyerek cevap verdi.

gel de küfür etme :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Schusterin Açıklamaları :

Açıklaması çok zor

futbolcular güvenini kaybetti..

çok çalışıyoruz ama şevkimizi kayebttik

bazı oyuncularda hiç güven yok..

çevirecek oyuncular daha çok güven sorunu yaşıyor..

kolay olmayacak bu günler ama en iyi ilaç galibiyettir..

ferrarinin sözleşimesi var ve oynayabilecek durumda varsa oynayacak..kasığında sorun olduğu için aldım oyundan..

önemli değil bu durum. (kendini nasıl hissediyorsun dediğinde)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

İyi işler yapıyorsun Schuster gelen geçenden 4 posta alıyorsun sen...
Since 1903

Cem Goren

bana biri çıkıp desinki Schuster şu yüzden takımın başında kalmalı. yemin ediyorum merakımdan soruyorum.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Batuko

Ferrarinin kasığında sorun varmış heralde hiç şaşırmadım.

M34

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 25, 2011, 00:43:05
bana biri çıkıp desinki Schuster şu yüzden takımın başında kalmalı. yemin ediyorum merakımdan soruyorum.

Güzel futbol oynatmaya calisiyor (Kiev maclari haric de oynadik cogu kes - Fenerbahce maci dahil), kimseyi ama hic kimseyi takmiyor ... Kolay degil ki o kadar yildizlarin oldugu bir ekipte takima dönüstürmek, onlari idare etmek. Biraz sabir gösterelim ... olacak. Her maglubiyetden sonra kelle koparmakla nereye kadar gideriz ki? Dönüp duruyoruz yillardir ...

Yarin iste, okulda, kahvede dalga gececekler diye tüm öfkenizi tek bir adamdan cikarmayin.

Simurg

öyle demeyin koskocaaa gaziantep sporu yendik iyi iş bu !

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

djinonu

Roma da bir günde inşa edilmedi!!!! Kik
Gelecek? Benitez? Fatih terim? Lucescu? Eeee bunlar taniyormu takimi? Futbolculari biliyorlarmi? Cevap verin ya? Yine ne olacak? Sezon sonuna dogru İyiye gitme sonrada iyi baslangic takimda dusus olacak...eee ondan sonra tüm sezon kacar elden!!! Biraz beklesek birsey olmaz! Takimi
Motive etmesi lazim oda onun elinde...yepyeni bir sistem kurmaya calisiyor siz ise ertugrulun denizlinin korkak futboluna götürmeye calişiyorsunuz... Hepiniz biliyorsunuz formda bir takim ersaniyla formda ferrarisiyle sonra hücum hattiyla neler yapabilir biliyorsunuz...hilbertin bindirmeleri quaresmanin manyak paslari gutiyi birak ernstin akil dolu paslari mücadeleri...fernandesi birakin fink kiralik gitti gelir geri...gelsinde.. ZAMAN ZAMAN ZAMAN!! sabir kalmiyor maglubiyetlerde tabiiki ama elinizde hazir yildizlar toplulugu real madrid barcelona yok!! burasi haksizlilar ligi TÜRKİYE SÜPER LİGİ! basında federasyon başarını İ-STE-Mİ-YOR!!!

BJK_Kübra

Shuster kadar ukala bi teknik direktör görmedim ya!!  del bosque vs de iyi değildi ama böyle konuşmuyodu hiç biri en azından.. ayrıca ne güzel futbolu ya.. bi takım başa baş gider 1-0, 2-1 gibi skorla yenilir ama sahada vardır derim ki iyiyiz iyi oynadık mücadele ettik ama spor ama bu öyle değilki her maç 4 ye karabükü bile yeneme kendi sahanda kaç maçtır tek galibiyetin 2. ligteki yani bank asya ligindeki antep olsun sen bu hocayı sonra gelde koru!!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

RCA

Alıntı yapılan: Simurg - Şubat 25, 2011, 08:11:36

gaziantep BELEDİYE
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Resulbjk - Şubat 25, 2011, 09:52:19

gaziantep BELEDİYE

neyseki istanbul belediye değildi!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eRe

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Şubat 25, 2011, 10:35:54
Alıntı yapılan: Resulbjk - Şubat 25, 2011, 09:52:19

gaziantep BELEDİYE

neyseki istanbul belediye değildi!!

hakkını yemeyelım antep beledıyeyede yenıldık lutfen!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

ne zaman iyi oynadik hangi macta iyi oynadik ben hatirlamiyorum
dalga gecer gibi yorumlar geliyor
her sey ortada
kötü futbol oynatiyor
kötü sonuclar cikiyor
transferleri kendi yapti cuvalladi
devrede al istedigin futbolculari dendi,defansa adam alacagina gitti en iyi bölgemize adam aldi
aldiklari adamlar uefada oynayamiyor
taraftara gelmeyin diye küstahlik yapti
her yenilgide ya hakemi sucladi ya rakipleri
küstah ukela adamin biri
bunlarda yetmedi orasini burasini tuttu sonra özür diledi
futbolcusuna küfretti,adami attirdi
daha neyi savunuyorsunuz hele bi anlatin,fedrasyona hakeme laf atarak isin kolayina kacmayin
bi anlatin besiktasta bu adamin daha ne isi var?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin