Ana Menü

Schuster Ferrari'yi bırakmıyor

Başlatan BJK_Kübra, Şubat 23, 2011, 14:44:57

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Schuster Ferrari'yi bırakmıyor Alman hoca yönetime "Ferrari bana lazım, elimde stoper yok" raporunu sundu Son Dakika Spor   Beşiktaş Yönetimi'nin Ferrari'yi gönderme talebi, Schuster'den döndü.
F.Bahçe maçında
kırmızı kart gören Ferrari hakkında Basın Sözcüsü Mete Düren, 'Onu da İbrahim Üzülmez gibi bir sonun beklediğini' söylemişti. Ancak yönetimin Ferrari'yi gönderme talebi, Schuster'den döndü.
Alman , 'Stoper yok. Elimde faydanalacağım fazla seçenek kalmadı' diye karşı çıktı. Yönetim de mecburen Ferrari'ye yaptırım uygulayamadı.
Beşiktaş bugün 15:00'te uçakla Kiev'e uçacak ve Schuster 19:15'te bir basın toplantısı düzenleyecek.
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Since 1903

keskinli

ben normal görüyorum
uyusturucu kullanan adama bile 2.sansi vermis büyük camiamiz ferrariyiede verebilir 2.sansi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

abi ne yapti bu ferrari?
bi cahillik yapti...
ayni hareketi quaresma yada nouma bizim ceza sahasinda yapsaydi napardik?
HELAL OLSUN KOCUMMMMMMMMMMMMMMM diye bagrimiza basardik ayni sekilde kievde kirmizi gören ve belki bir umut i$igi olan farkli galibiyette önemli olan quaresmayi verdik...bagrimiza bastik cogumuz...
simdi ferrarinin bedeni morluklarla doluymus ciziklerleymis...dogrudur stoper cok ceker..yaptigi dogruda demiyorum!!ama illallah cektiren bir karaktersiz yapisirsa oda omuzunu silkelercesine rahat birak beni artik diyorsa ve oda biraz malesef agira kactiysa ferrari ihanetmi etmis oluyor?
yok abi yok
nah suraya yaziyorum ve yazdim
Ferrari Besiktasin en kaliteli stoperidir! aslinda bizim defansi Ferrari ve Ersan götürürdü ama elimizde olanlarla anca buraya kadar...
Ferrariyi göndermek yanlistir. Kalacak!
ne deli gibi kendi kardesini dövdü nede ulu orta elini sortuna soktu!
duyanda sampiyonluk kacti diye sanacak...
ferrariyi yollamaya calisirken hatirlarmisiniz?
Batuhanin bir gol posizyonu vardi...galiba sampiyonlukla coook büyük bir önemi vardi ve pozisyonu kacirdi ve mac sonunda KRAL OLACAKSIN KRAL YAPMAYACAKSIN lafina niye kovulmadi?
takimin bir iddiasi yok iken geldiginden beri bir hir gür kavga cikarmayan futbolcuyu bu sekilde cezalandirmak bence coook yanlis...
öbür takimin futbolcularina bakin basin abartmiyor...bize olan garezleri durumu buraya getiriyor ve herkes gaza geliyorki sizde(genel anlamda) cok akillisiniz önüne geleni kov...schusteride kov deliyide kov noumayida kov hatta kiev macinda rövansi düsünmeyip sinirinden kirmizi yiyen quaresmayida kov.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 23, 2011, 20:18:40

İyi o zaman nasıl olsa şampiyonlukla alakamız yok vursun kırsın bu mu yani ? Valla o dakikada kim yaparsa yapsın kimse helal olsun demezdi.Ayrıca Ferrari nin yaptığının diğerlerinden farkı yok iyi bir oyuncu ama Schuster olduğu sürece olmayacak işte daha kasmanın anlamı yok hem takıma hem de kendisine zarar vereceğine bir an önce gitsin sene başından belliydi zaten Schuster ile olmayacağı...

Since 1903

NoPasaran

denize düşen yılana sarılır normaldir.

Ancak ferrariyi hain ilan etmeye gerek yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Şubat 23, 2011, 20:53:52
Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 23, 2011, 20:18:40

İyi o zaman nasıl olsa şampiyonlukla alakamız yok vursun kırsın bu mu yani ? Valla o dakikada kim yaparsa yapsın kimse helal olsun demezdi.Ayrıca Ferrari nin yaptığının diğerlerinden farkı yok iyi bir oyuncu ama Schuster olduğu sürece olmayacak işte daha kasmanın anlamı yok hem takıma hem de kendisine zarar vereceğine bir an önce gitsin sene başından belliydi zaten Schuster ile olmayacağı...

Tabiiki kimse helal olsun demezdi ama yani oda istememiştir eminimki o duruma düşmemeyi bi anlik sinir bi anlik boşta bulunmuş olmasi...yani tabiiki orda onun oyle birseyde hata yapma lüksü yok ama Volkaninda dedigi gibi hain ilan etmeye gerek yok bence

djinonu

Amaaaaa maç içinde hanginiz istemediki şunların ağzını gözünü iyice yamultmasını bunu hepimiz istiyoruz hakkımız yendiği için...yani iddia yok alacagimiz en fazlasi ceza vursun kirsinki isyanimizi görsünler mesela fernAndes bizim degil dönecek belki geri..simdi biz buna tembihlesek mac icinde hakeme sinirlenip agzi burun girse en fazla bizim ligten men edilir daha ne olur :D ondan sonrada herkes cekinir azizeden tehditmi yoksa inönüde meydan dayağimi??? :D baskanda kontrati fesh eder alir parasini gider...tabataya milyon boşa salladik bunada gitse hic uzulmem...

Ersin Develi

Ferrari'nin o pozisyondan önce lugano ya yapmış olduğu hareket hakemin gözü önündeydi ondan 5 dakika sonra yapmış olduğu hareketin tartışılması hatta abartıyım biraz araştırılması gerek.

Biz Cordoba yı Gs maçından sonra şike yaptı diye göndermedik mi?

IL Capitano

prestiji yuksek maclarda futbolcularin destege ihtiyaci var,mac öncesi özel bir sekilde hazirlamak lazim, yoksa bu ne ilk vaka nede son vaka, bknz Delgado, Colin Kazim vs vs.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 23, 2011, 22:58:51
Ferrari'nin o pozisyondan önce lugano ya yapmış olduğu hareket hakemin gözü önündeydi ondan 5 dakika sonra yapmış olduğu hareketin tartışılması hatta abartıyım biraz araştırılması gerek.

Biz Cordoba yı Gs maçından sonra şike yaptı diye göndermedik mi?
ersin yapma be kardesim,bu kadarda degil
cordobayida böyle oyuna gelerek harcadik
sanki besiktasta kirmizi kart gören tek adam ferrari
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bi daha ceza almak istemiyorum bu yüzden bu konu hakkında yorum yapmıcam.
Bölünür senin için uykular!