Ana Menü

Ferrari 'Lugano 3 dilde küfür etti'

Başlatan [KralKartal], Şubat 22, 2011, 17:06:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

"Lugano 3 dilde küfretti" Lugano'ya attığı dirsekle Beşiktaş'ı yıkan Ferrari, kendisini Zidane gibi savundu.     
Derbinin kaderini değiştiren Ferrari'den Zidane savunması... Takımı 2-1 öndeyken Lugano'ya dirsek atarak kırmızı kart görüp penaltıya sebebiyet veren ve mağlubiyette önemli bir rol oynayan İtalyan oyuncu, rakibinin tüm maç boyunca küfür ettiğini iddia edip kendini savundu. Beşiktaş'ın tartışılan stoperi Ferrari, tüm duran toplarda eşleştiği Uruguaylı yıldızın her seferinde ailesi ve kendisine ağza alınmayacak sözler sarf ettiğini belirtirken, 'Küfürlerin çoğunu İtalyanca etti. Yetmedi İspanyolca hatta İngilizce bile bana ve aileme sövdü' dedi.

UTANMADAN EMRE'YE GÖZ KIRPTI
LUGANO'yu her seferinde uyardığını vurgulayan Ferrari, 'Sadece küfürle de yetinmedi. Cimcik attı, yumrukladı, beni çileden çıkartmak için elinden ne gerekiyorsa yaptı. Her tarafım mosmor.. Emre de bana ettiği küfürleri duydu. O da Lugano'yu uyardı. Ancak Lugano, Emre'ye göz kırparak pişkin bir karşılık verdi' diye yöneticilere kendini savundu.

Q7: BEN DE ŞAHİDİM
KİMSENİN bu provokasyonlara dayanamayacağını vurgulayan Ferrari, Lugano'yu dava edebileceğini söylerken Quaresma takım arkadaşına destek çıktı. İtalyanca bilen Q7, 'Ben de bütün küfürleri duydum. Dava açması halinde Ferrari lehine şahitlik yapabilirim' diye konuştu.

2006 Dünya Kupası finalinde de Zidane, Materazzi'ye kafa atmış, maçtan sonra yaptığı açıklamada İtalyan oyuncunun kendisine ve ailesine küfür ettiğini söylemişti.

Kaynak: Akşam
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

luganonun pisligini biliyorz zaten
ama her seye ragmen o hareketi yapmayacaktin
madem yapacaktin macin bitmesini bekleyecektin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 22, 2011, 17:56:59
luganonun pisligini biliyorz zaten
ama her seye ragmen o hareketi yapmayacaktin
madem yapacaktin macin bitmesini bekleyecektin

insanın yapısıyla alakalı ahmet abi..

haklısın kesinlikle fakat her insan sabırlı olamıyor.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

Sabırlı olamıyorsa bu takım da yeri de yok o zaman...
Since 1903

Simurg

Profesyonel futbolcuysan tahriklere kulak asmayacaksın haraket eden eder hakaret ettiği ile kalır!
herkesin kalitesi ağzından çıkan laf ile ölçülür.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

abi sabırlı olacaksın bunun ötesi yok. sen orda 15milyon Beşiktaş'lıyı temsil ediyorsun senin o hareketin yüzünden işine gücüne okuluna giderken morali bozuk o kadar insan var bu yaptığının tek bir açıklaması var oda amatörlük. biz bilmiyoruz sanki luganonun ne kadar çirkef karaktersiz şeref yoksunu bir adam olduğunu.

o sana 3dilde küfrediyorsa sen ona 13dilde küfret arkadaşım sonra maç sonu tüm takım gidin karambol yapın adama.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

her tahrikte dirsek atmaya kalksak hayatimiz karakolda gecerdi.

futbolcularin psikoljik destege ihtiyaci var.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....