Ana Menü

Süper Lig 22.Hafta | Beşiktaş:2-Fenerbahçe:4 [Pazar 19:00]

Başlatan carsi52, Şubat 15, 2011, 13:09:29

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Amokachi

SchekiLL

Peki Bu Maçta Cüneyt Çakırın Hiç Mi Suçu Yok...

BJK Kitap gibi top oynadı taraftar iyimiydi hayır çünkü hiç bağırmadık hiç destek olmadık bi bağırıyoruz 5 dkka susuyoruz feneri adam akıllı susturamadık tabi bu ayrı konuda cüneyt çakıra gelelim abi 3 kere ya 3 kere nasıl avantaja bırakmıyosn sen fenerin son golünde miydi neydi pozisyon faul var ama avantaja bırakıoo dikkat ettnzmi bilmiorm ? bu sene Şampiyonluk fenere yazılmıştır beyler ne yapılsada ne edilsede fener şampiyon yapılacaktır böyle yazıklar olası bi federasyon var işte satılmış . . .
EMRE İNCE . . . !

keskinli

yahu hakemi söylüoruzda bizim sag kanadimizi felc eden febeyi niye söylemiyoruz?
üzülerek söylüyorum ama maalesef febe bizden daha iyi bi takim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SchekiLL

yok abi ya yapma gözünü seveyim biz çok iyiyiz abi o şerefsiz hakem yüzünden böyle oldu abi tamamen taraf tuttu zaten federasyon bu adamı bilerek verdi bu maça nie dicen çünkü Avrupada başarısı olan bi adam onun için kimse bişi diyemez ...
EMRE İNCE . . . !

NoPasaran

Burada bizbizeyiz..

Şimdi tv8 de fenerbahçelileri gördüm sevinçlerini

Daha bir koydu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Msn iletisi yüzünden kuzenime ağır küfredesim var!
Bugün girdiğim günahın, annemin kız arkadasımın yanında yaşadıgım sinirden dolayı ettiğim ayıbın haddi hesabı yok! Lanet olsun sana Ferrari!
Hakemmiş. Gol atıp da verilmeyen maçta Karabük ezdi resmen bizi sahada.
Defansif -1960ların- futbolmuş. Kadromuzdaki oyuncuların aldıgı paranın 10da 1i bu forumun erkeklerine verilse takır takır geçeriz o savunmayı da.
Yok işte. Ne teknik heyet oynatmayı biliyor ne kadrodaki bazı oyuncular oynuyor. Bu hafta da Ferrari öne çıktı. Bakalım gelecek hafta hangi unsur öne çıkacak hangi bahaneyle mağlubiyet yaşayacağız.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

IL Capitano

rustu penaltiyi nerdeyse cikariyormus..  >:( Alexin ikinci golunde aurelio topu rövasatayla uzaklastirmaya calisiyor, yok böyle bir sey valla. hic sevmiyorum su herifi. necip 100 defada hata yapsa o oynasin, hic kizmayacagim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

ılk golde necipin shevchenkoyu aratmayan golü var Cem . Al birini vur otekine
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

sanki bilerek atti Volkan, o cocuk 20 yasinda senin mehmet pasa 34. dedigim gibi 100 defada yapsa kizmam cunku ben onda potansiyel göruyorum.

NoPasaran

futbol hatalar oyunudur zaten. Ayrıca 34 yaşında ki adamın daha çok hoşgöru ye ihtiyacı vardır açıkçası.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 21, 2011, 16:44:57
rustu penaltiyi nerdeyse cikariyormus..  >:( Alexin ikinci golunde aurelio topu rövasatayla uzaklastirmaya calisiyor, yok böyle bir sey valla. hic sevmiyorum su herifi. necip 100 defada hata yapsa o oynasin, hic kizmayacagim.

amator gibi girdi topa Aurelio. Sonraki golde Toraman hatali, izleyin golu, ofsayt taktigi yapmakta, amatorce,
nasil hala bu takimda oynatiliyor? Yerli olarak tek defansi bilen Ersan
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

gene mi Ersan Iso baskan?  ;D  yerli , yabanci farketmez , dagilmis durumdayiz.

Cem Goren

yıllardır maçlara giderim ilk kez bir mağlubiyet sonrası bu kadar üzüldüm. bana bu acıyı yaşatan daha doğrusu bu acının yaşanmasında başrol oynayan oyuncu olan matteo ferrari Teşekkürler

http://cemgoren.blogspot.com/2011/02/bilge-haklyms-ferrari-satmakda.html
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!