Ana Menü

Süper Lig 22.Hafta | Beşiktaş:2-Fenerbahçe:4 [Pazar 19:00]

Başlatan carsi52, Şubat 15, 2011, 13:09:29

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Grocbenn - Şubat 20, 2011, 21:33:25

Arkadaşlar en iyi Beşiktaş bu ise vay halimize..

Sen iyi takımsan 10 kişi ile bile kaybetmiyeceksin..

30-65 arası Atsaydık falan yok bu işte..Demezlermi Dia'nın topu girse 2-0 olsa ne olurdu..Atacaksın bu kadar basit..

10 kişi kalmışsanda gerekirse Çanakkale geçilmezi oynayacaksın..Aval aval izlemeyecek hocan kenardan..Çok basit örnek vereyim..Geçen haftaki Espanyol-Real Madrid açını izleyin..Mourinho'nun 10 kişi kaldıktan sonraki oyun anlayışını..Bu kadar basit..

Aynen abi katılıyorum.
Since 1903

keskinli

her macta ayni hikaye
mutlaka bi kafasi kirik cikiyor
zaten takim artislerle,kafasi kiriklarla dolu
bikkinlik geldi valla
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Daha 3 gün önce maç yaptı bu takım.
Bu kriz ortamında çıkıp şampiyonluğa oynayan takıma yarım saat top göstermiyorsa,daha ne zaman iyi olacak bu takım
Biz Real madrid değiliz rakipte Espanyol değil

Grocbenn

Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 20, 2011, 21:42:44
Daha 3 gün önce maç yaptı bu takım.
Bu kriz ortamında çıkıp şampiyonluğa oynayan takıma yarım saat top göstermiyorsa,daha ne zaman iyi olacak bu takım
Biz Real madrid değiliz rakipte Espanyol değil

İşte asıl komedi bu değilmi..Biz bugün 10 kişi kaldıktan sonra Real Madrid'in Espanyol'u ciddiye aldığı kadar Fenerbahçe'yi ciddiye alamadık..

Durumumuz o kadar kötü ki İnönü'de 4 yemişiz hala 30 dk oynadığımız toptan bahsediyoruz..

Bu beni tatmin etmiyor..Biz 30 dk iyi oynadık ama 4 yediklerle yetinecek bir takım değiliz..Bu kadroya hakaret olur bu..

husoeagle

herşey çok güzel giderken hiç alakasız bi pozisyonda dangalağın yaptığı ahmakça bi hareketten sonra bizim evde moralimiz bozukuyorken bide sahada oynayan futbolcuları düşünmek kaldı
ne moral kaldı ne motivaasyon
o durumdan sonra rakipte fener boş durmaz atar

NoPasaran

Alıntı yapılan: husoeagle - Şubat 20, 2011, 21:51:27
herşey çok güzel giderken hiç alakasız bi pozisyonda dangalağın yaptığı ahmakça bi hareketten sonra bizim evde moralimiz bozukuyorken bide sahada oynayan futbolcuları düşünmek kaldı
ne moral kaldı ne motivaasyon
o durumdan sonra rakipte fener boş durmaz atar

Sen bedavaya seviyorsun

Onlar senede 7 TRİLYON a seviyor :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

bence mac iyiydi kirmizi karta kadar...schuster hilbert nobreyi almayarak maci verdi... olsun fenere gümlettikmi penalti olmasaydi...görürdüm fenerin anasinin fotografini...ilk yari birsey olmadi gole kadar... macin dönecegini biliyordum yani hic kafama takmadim.. ekremde berbat iken düzeltti maci..

husoeagle

bu satış cezasız kalmamalı
bi daha o formayı giyememeli
zaten sevmezdim
toramana senelerce defans değil diye bas bas bağırdılar ama toraman ferrariden kat kat daha defans
kiev maçında da bi tane hava topu çıkaramadı gerizekalı
kovamadıkki bi türlü boştan yere yabancı kontenjanı dolduruyo

Ersin Develi

Çarşamba günü yediği gollerde hiç bir hatası olmayan Hakan'ı ıslıkladı bu taraftar,bugün takımı sabote eden Ferrariyi alkışladı
Niang ın orta sahadan topu alıp,TEK BAŞINA sürüp çektiği şut gibi çok pozisyonumuz var bizim.

Avrupa'da maç yöneten hakem daha AVANTAJ kuralını bilmiyor,kaç pozisyon öyle kesildi.
Pozisyondaki kırmızı kart doğruydu ama penaltı değildi bence.
Gökhan Gönül iki sarı dan atılması gerekirken atılmıyor.
Takımdaki herkes canla başla mücadele ediyor,pozisyona giriyor sonra bi kırmızı kart + penaltıyla maç tersine dönüyor.

Ne Quaresma'ymış,Ne Simao'ymuş arkadaş takıma gelince Barcelona havasına sokuyor takımı.

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 20, 2011, 21:59:12
bence mac iyiydi kirmizi karta kadar...schuster hilbert nobreyi almayarak maci verdi... olsun fenere gümlettikmi penalti olmasaydi...görürdüm fenerin anasinin fotografini...ilk yari birsey olmadi gole kadar... macin dönecegini biliyordum yani hic kafama takmadim.. ekremde berbat iken düzeltti maci..

Serdar türkçesi yokmu bunun ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

cok kötü bi ilk yariydi,ekrem hayatinin golünü atmasaydi cok kötü bi hezimete ugrayabilirdik
ekrem felc oldu sag kanatta,bu kadar ezilen bu kadar kolay adam gecilebilen baska bi takim yoktur herhalde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 20, 2011, 22:01:23
Çarşamba günü yediği gollerde hiç bir hatası olmayan Hakan'ı ıslıkladı bu taraftar,bugün takımı sabote eden Ferrariyi alkışladı
Niang ın orta sahadan topu alıp,TEK BAŞINA sürüp çektiği şut gibi çok pozisyonumuz var bizim.

Avrupa'da maç yöneten hakem daha AVANTAJ kuralını bilmiyor,kaç pozisyon öyle kesildi.
Takımdaki herkes canla başla mücadele ediyor,pozisyona giriyor sonra bi kırmızı kart + penaltıyla maç tersine dönüyor.

Ne Quaresma'ymış,Ne Simao'ymuş arkadaş takıma gelince Barcelona havasına sokuyor takımı.

Luganonun verilmeyen penaltısı ?

Bunlarıda görmeklazım

Yada ekremin atılması gerekmezmiydi ?

Bunları geçelim artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 20, 2011, 22:06:31
Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 20, 2011, 22:01:23

Luganonun verilmeyen penaltısı ?

Bunlarıda görmeklazım

Yada ekremin atılması gerekmezmiydi ?

Bunları geçelim artık

Lugano'nun pozisyonu kesinlikle penaltıydı.Ferrari niyetini orda belli etmişti zaten
Ama Quaresma itiraz etti diye sarı kart verip Niang 4.hakemin gözüne soka soka kart işareti yaptı ama cesaret edipte kart veremediler.

djinonu

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 20, 2011, 22:01:45
Alıntı yapılan: djinonu - Şubat 20, 2011, 21:59:12

Serdar türkçesi yokmu bunun ;D
volkan eve geldim alel acele birseyler yazdim
yani persembeden yorgun bir takim vardi sahada ayagi pas yapmayan bir ernst ve top kaybeden ekrem ve nerdeyse ilk 15dk icinde bizi 10 adam birakacakti...golü yememiz iyi oldu fener rahatladi baskiyi kesti bizde tabiiki uyandik..maci kontrol altina almaya basladik...ekremin mücadelesi yetersiz kosamiyordu yetisemiyordu...quaresma atsa bile girmez dedigim topu 90a gönderdi ve mac o andan itibaren bizdeydi...ikinci yari zaten gördük simao yoklardaydi top kayiplari cart curt..olan olaylardan sonra toparlanamadi... benim görüsümle hilbert simao nobre ekrem degisikligi yapilmasi lazimdi...ama ferrari bey yapti yapacagini haaaa sivoktan daha iyi oynar ferrari demedi demeyin zaten o yüzden bugün tercih ferrariydi bence... ama kirmizi kart bitirdi...almeida atsaydi o golü inanin ferrari pozisyonu olmazdi..onada hem kiziyorum hem kizamiyorum cünki tek forvet orta yapilacak etrafinda 5 adam var..
yani ne schusterin istifasina nede yönetimin gitmesine gerek var...schusterin bu aksamki tek hatasi kirmizidan sonra maci birakmasi oldu..hemen koysaydi aurelio nobre hilberti inanin mac en kötü 2-2 biterdi bizim icin.

yani sampiyonluga oynayan fenere top oynatmadik o sekilde gümlettik.anladinmi volkan:D

RCA

bobo almeida arasındaki farkı kaleciyle kaşı karşıya kalınca anladım..

diyecek söz yok..

hakaret etsem nolcak ne geçicek elime ?

bağısıklık sistemim bunu kabul etti, ve son kez söylüyorum bu sene kalan 13 14 maç sanırsam, şerefim üzerine saniyesini izlemicem.

maçtan geliyorum ben sakaryaya dönücem.. verdiğim her kurus o ferrarinin ve t.direktörün boğazında kalsın.

ben bu takımdan SI-KIL-DIM..

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.