Ana Menü

ATATÜRK' ümüze laf EDİYOLAR. YUNANLILAR

Başlatan emredursun880, Mart 05, 2007, 15:48:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emredursun880

http://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k

Büyük bir rezalet yaşanıyor!! Ulu Önder'imiz adına koyulmuş bu video kemal gay turk adıyla Yayında Videonun kaldırılması için (Flag as Inappropriate) Linkine Basınız ve oradan (Hate Speech) seçiniz.  Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum....

die-4-u

az önce ben de okumuştum gazetede..forumdaki herkesi duyarlı olup videonun kaldırılması yolunda gerekeni yapmalarını istiyorum..

Delirdik

sanırım siLdirmek için youtubeye üye olmayı gerektiriyor ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

die-4-u

evet üyelik gerekiyor..ama  zor değil en fazla 3 dakikanızı alır üyelik işlemleri..:)

Delirdik

üyeLik vardıda giriş yapmamıştım zaten.

Linke girenLer garanti üye oLsun ve silinmesi isteklerini yapsın, yada hiç girmesinLer
izLenme sayısı yok yere yükseLtiLmese..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

die-4-u

aynen üye olmayanlar hiç girmesinler..bu videonun izlenme sayısını arttırmaktan başka hiçbi işe yaramaz onların lehine bi durum oluşturur..şu ana kadar  yanıt gelmedi senden başka..forumda kimsenin yok mu üyeliği yahu::(

emredursun880

Üye olmayan arkadaşlar için şimdi üyelik açtım.  Kullanıcı adı :   karakartal1903     şifre: 19032003

die-4-u

emre iyi niyetli  açmışsın adres ama maalesef bir üyelikle sadece tek sefer gönderebiliyosun videonun yasaklanması seçeneğini..anlayacağın sadece senin benim değil buradaki tüm arkadaşların çaba göstermesi gerekiyor..

emredursun880

Bilmiyodum valla ama duyarlı arkadşlar üye olur artık...

bugra_eagle

hemen yaptım valla bu videoya türklerin yaptığı cevaplarda var..

alper_1903

tmm ya bende yaptim kaldirilacak herhalde en kisa zamanda
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

[KralKartal]

zaten 160 binden fazla sikayet almislar.. kaldirmislar fakat sonra yine koymus baskalari sanirim
maalesef silsende eklenir... ne kadar devam eder avaba..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

die-4-u

video kaldırıldı kullanıcı tarafından..ben görmedim başka birinin koyduğunu da koyarsa da bi ton küfür yer bikaç gün içinde kaldırmak zorunda kalır...

Unforgiven

Tabi onlarda haklı savşa sırasın izmirden denize döktüğümüzde bu yunan zevzevklerini bayrakları yere düştü  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'te bayraği yerden kaldırdı.Onlar hala içerlemişler yaraları var bi yerden hala kaşiniyorlar
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

emredursun880