Ana Menü

[Sportoto Süper Ligi] Beşiktaş:1 - Karabük:1 [05.02.11 -16:00]

Başlatan CR7, Şubat 02, 2011, 00:38:56

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 06, 2011, 02:24:52
bu arada yazmayı unuttum. emenike insan değil. bu adam bize gelsin ikinci amokachi olur bu kadar net

aynen valla keşke gelse yani.. adam ne koşuyo ne saldırıyo ya çok beğendim gerçekten futbolunu..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

CR7

Toraman karşısında kim olsa aynı şekilde gözükür.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

İlk önce hakemle başlayalım geçen seneki fener maçından sonra gördüğüm en eyyamcı ve tribüne oynayan hakemdi.
Yaptığı eyyamlar bir yana tribünleri bilerek ve isteyerek tahrik etmesinin amacı ne olabilir ?

Maça gelince takım ilk yarı hiç bir şey yapmadı çok büyük bir konsantre eksikliği vardı oyunculardı.
İkinci yarı Simaonun hareketliliği takımada yansıdı baskıyı kurduk ama tam oyun istediğimiz kıvama gelmiştiki golü yedik.
Simaoyla oynamaya devam edince gol pek sıkıntı olmadı golü bulmakta sıkıntı çekmedik ama
Quaresmanın oyuna girmesi olumsuz yönde etkiledi oyunmuzu hiç kimse kızmasın
Simaonun o kanatta yarattığı etkinliği yaratamadı malesef oyundan düştük
Son 5-6 dakika iyi oynamamıza rağmen golü bulamadık.

İbrahim Toraman'a ayrı bir parantez açmak gerek yıllardır BEŞİKTAŞ gibi takımda oynuyorsun hiçmi öğrenemedin adam adama savunmayı.
Her pozisyonda geçilirmi bir adam bugün Emenikeye dayanamayan yarın öbür gün Baloteliye Tevez'e nasıl dayanacak.
Ersanı çok arayacağız çok.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

ya bir de oyuncu almaması yönetimin şaka gibi.
ya gönder ferrariyi veya dondur. oynatmıyor işte Schuster al bir yabancı stoper. ya da zapo'yu tut elinde.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Şubat 07, 2011, 23:38:22
İlk önce hakemle başlayalım geçen seneki fener maçından sonra gördüğüm en eyyamcı ve tribüne oynayan hakemdi.
Yaptığı eyyamlar bir yana tribünleri bilerek ve isteyerek tahrik etmesinin amacı ne olabilir ?

Maça gelince takım ilk yarı hiç bir şey yapmadı çok büyük bir konsantre eksikliği vardı oyunculardı.
İkinci yarı Simaonun hareketliliği takımada yansıdı baskıyı kurduk ama tam oyun istediğimiz kıvama gelmiştiki golü yedik.
Simaoyla oynamaya devam edince gol pek sıkıntı olmadı golü bulmakta sıkıntı çekmedik ama

Simao solda çok iyiydi neden hoca kanat değiştirtti anlamaım açıkcası
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Şubat 08, 2011, 01:08:46
Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Şubat 07, 2011, 23:38:22

Simao solda çok iyiydi neden hoca kanat değiştirtti anlamaım açıkcası

Aynen katılıyorum solda süperdi bi anda q7 gelince diğer tarafa geçti ve resmen bitti orda sonra farketti hoca neyseki geri aldı sola..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org