Ana Menü

[STSL] İbb:2-BEŞİKTAŞ:1 [30 Ocak Pazar] [15:00]

Başlatan Cem Goren, Ocak 26, 2011, 21:51:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Ben gitmeyi istiyodum gidemedim vazgeçtim dedim bu havada boşver ama içime dert olmuştu, ama maç sonucundan sonra dedim bu havada oraya git bide yenilip gel iyiki gitmedim diye düşündüm açıkçası.
Ama bukadar yıldızla, bukadar taraftarla ayıptır be yapılırmı bu, bi belediyeyi yenemedikk :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Simurg

Üzücü bir sonuç oldu bizim için ama
önümüzdeki maçlara bakıp bu sene kupayı alalım
Kura sonuçlarıda bi tuhaf çıktı zaten

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

hala soktayim acikcasi. cok mu abarttik nedir? yine cok guzel oynadigimiz maclar ve cok basit kaleci hatalari , ben bu filmi daha önce görmus gibiyim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 31, 2011, 15:12:26
hala soktayim acikcasi. cok mu abarttik nedir? yine cok guzel oynadigimiz maclar ve cok basit kaleci hatalari , ben bu filmi daha önce görmus gibiyim.

Cem hep diyorum Bir takımın savunmsı ve kalecisi çok iyi oyunculardan kurulmalı. Ve mümkünse ortalama 27-28 olması lazım oyuncuların yaşları. Tecrübe çok önemli..

Kaleci Cenk..

Sürekli hata yapma lüksü var örneğin..Bu lüks ona bir türlü savunma oyuncularının güvenmemesine neden oluyor..

Ve buda onların ileri çıkışlarını dahi etkiliyor..Arkaya güvenmeden oynayan bir savunma..

Örneğin Ersanda öyleydi..Allahı var lazımdı ancak bizi ileri taşıyacak oyuncu değildi hiç bir zaman..

Tek harekette aldı aldı almadı ersan gider taa konyaya..

Bak Ferrari öyle değildi örneğin..İyi bir Ferrari 5 Ersan eder örneğin..

Bu adamlar çok abartılıyor..

Muhtemelen şu an bundan dolayı eleştirileceğim ama gerçekler bunlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

bu maç hakkında yanıldım.20-25 bin taraftar gelir dedim en fazla...
ama 30 bin gelmiş..
sonuç hakkında gene yanıltmadı ibb beni.
3 ihtimalli maç ibb maçları hiçbir zaman için kesin konuşamazsın.
benim iddiam 17 de 17 değil hatta bir iddiam da yok aslında ama 17 de 14 yapabilirsek şampiyonlar ligine gitmemiz kesin şampiyonluk da ts nin performansına bağlı.
17 de 14 derken yenileceğimiz maçlar ;
1- ibb (allahın emri o)
2- kayseri
3- sivas ya da bursa
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

unicorn

Stadın yarısı doluydu nerdeyse atmosfer çok güzeldi.
Takıma gelince;

Hugo sürekli ofsaytta top istiyor atılmayınca da elini kolunu sallıyor isyan ediyor.

Toraman neden bu kadar kendine güvensiz oynuyor anlamış değilim. O kadar özgüvensiz ki öyle iki pozisyonda Cenk'e geri pas yaptı biri gol olacaktı neredeyse. Cenk de ne yapacağını şaşırdı. "Ben kaybetmeyeyim al sen kaybet" dercesineydi yani.

İbrahim Üzülmez'e artık jubile yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Cenk hata yaptı fakat çıkardığı çok pozisyon var. Bazılarında belediyeli futbolcular biraz gevşek davrandılar ama ciddi kurtarışları vardı.

Nobre gezindi durdu resmen anlamadım neden bu kadar durgun.

Aurelio'nun yaptığı hareketi hiç tasvip etmiyorum. Hakem %100 haklı kırmızı kart da. Sadece bu kararı doğru zaten onun dışında ziyan etti maçı hakem.

Guti elinden geleni yaptı inanılmaz sorumluluk aldı. Hatta bazen Cenk'in önüne kadar gelip top aldı, oyunu kuramıyor bunlar dercesine.

Fernandez inanılmaz kötüydü. Bence Ernst'i almalıydı ikinci yarının başında.

Quaresma çok didindi ama olmayınca olmuyor. Çok iki üç kişi arasına girip gereksiz yoruyor bazen kendini. Özgüveni beni deli ediyor gerçekten. Olağanüstü.

Simao akıllı ve ekonomik oynadı. Biraz daha ağırlığını koyması lazım.

Ekrem bütün topları ezdi çileden çıkardı Quaresma'yı.
Ve Hilbert'siz olmadığını gördük bu savunmanın.

Son söz hükümete. Yapın artık şu yolları. Gidişi ayrı bir dert gelişi ayrı. Hiçbir vasıta yok ya böyle bir saçmalık yoktur herhalde. Milletin yolunu kesip rica ediyoruz(otostopun kibarcası:)) medeniyetin olduğu yerlere gidebiliyoruz ancak. Yeter artık bu takım içiin bu kadar eziyeti çekiyoruz karşılığını alamıyoruz bari evimize rahat gelelim !
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !