Ana Menü

18. Hafta | Beşiktaş:5 - Bucaspor:1 | 21 Oca 2011 [5-1]

Başlatan Cem Goren, Ocak 15, 2011, 17:31:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

bız harbıden bu sefer bu lıge fazlayız

bu arada OHA GUTI!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

yanlız kimse bir çift laf etmesin.. ve ben bayıldım futbola.. helal olsun lan size helal olsunn
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ersin Develi

Teşekkürler Kartal'ım.Beklediğime değdi.
Çarşamba gel artık,görülecek hesabımız var Trabzonla

pAscAliAnUmut

Mest oldum vallahi  :D

Çok uzun süredir böyle rahat bi Beşiktaş maçı izlememiştim o yüzden ayrıca mutluyum  :)

Herşey çok güzel ama bu savunma için hakkaten tedbirler alınmalı
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Yavas yavas olacak, daha tam Schusterin istedigi takim yok sahada, belli arada kiziyor sinirleniyor.
Avrupada basari icin daha iyi olmak lazim. Ama bir kac hafta sonra daha iyi oluruz.

Bobonun girmesiyle Bobo diye tempo tutulmasina sevindim , Bobo baskadir, baya sevindi :D

Q7 ve cetesi is basinda. Nobre formayi kapmak icin oynayabiliyormus demek.. Aferin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Bence Trabzon maçını düşünerek Ernst ile başlamadı.Zaten Quaresma ve Almeida sayesinde defanstan çıkamadılar.

[KralKartal]

Yerli real gibiyiz, simdi renkliler der ki, bucaya 5 attilar havaya girdiler.
Hadi ordan derim :-) Sira hamsilerde
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Arkadaş hiç zevk almadım ya  ;;D

Son dakikaya sinir stres ve tırnak yeme alışkanlığımız bozmuşlar  :muha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

5'İKTAŞ böyle yazılır ;)
guti alee guti ale forza guti guti ale :)
nobre iyiydi,ismail iyiydi,q7 iyiydi,fernandesi çok beğendim ayağında topu hiç bekletmiyor direkt ileri oynuyor.çok teknik ve bakarak pas veriyor.
simao iyiydi..
toraman harici takım çok iyiydi
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Çok iyi oynadık gerçekten ama rakip çok kötüydü o yüzden fazla havaya girmicem.

Trabzon ve Belediye maçlarına göre tam olarak yorum yapabiliriz.

Guti harikaydı Quaresmada çok iyiydi ama Almeida çok tutuk kaldı ya hiç etkili olamadı  :-\

Gecenin en kötü olayı Hilbert'in cezalı duruma düşmesi ve haftaya maç belediye ve büyük ihtimal Erhanı oynatır hoca.
Bölünür senin için uykular!

RCA

ismail hilbert.. harikaydı..

guti ye yorum yapmıycam ..

quaresma yıldızdı..

almeıda şansızdı.. simao tam bi tecrübe..

fernandes tam aradığımız adam bir ara pası attı şok oldum.. en sevndiğim nokta fernndes quaresma almeıda çok genc isimler hala.. futbol çağındalar..

süper transfer yaptıgımız bir kez daha göz önünde.. alkışlar
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

Şöyle söyleyeyim çıkıp'da "buca kötüydü" "zaten çözüldüler" dirençleri bu kadar" ve bunun gibi daha birçok mazerete sığınmadan direkt olarak söylüyorum "Takım Takır Takır Top Oynuyor" kardeşim. Bugün bu takımın karşısında kayseride olsa bursada olsa hani onlar büyük takım ya yine 3lük 4lük olurlardı ve evlerine dönerlerdi. Düşünsenize Nobre bile gol atıyor hani daha ne olsun.

Maç başladığı an direkt olarak bu takım 85e geride girse 90da maçı çevirir dedim gerçi sağolsun Beşiktaş'ım buna gerek bırakmadan daha 20.dakikada maçı koparmış ilk yarı biterken maçın 2-1e gelmesini düşünen ve akabinde kanser olma olabilitesi yüksek olan taraftarımıza 3.gol'ü hediye ederek Yeni Yılda Yeni Beşiktaş sloganı ile veda ediyordu. İkinci yarı bi bocalama derken taraftarın itelemesiyle bi baktık 5olmuş ona sevinirken golü yedik gerçi nazarlık olsun oda ayrı konu.

Teknik Taktik detaya girmeden şöyle rahatça maç izlemek ona buna küfretmemek zaman geçiren kaleciye sövmeden -ki buna izin vermeyen bi takım vardı- sahada. Şu finallerin stresini yaşarken maç öncesi aldığım 2güzel haberin üstüne Kaymaklı Ekmek Kadayıfı'nı sen verdin Ey Şanlı Beşiktaş. Tek söyleyecek söz var aslında hani bunca kelimenin yerine;TEŞEKKÜRLER BEŞİKTAŞ...

Şunuda söylemeden edemeyeceğim "Zoruna Gidenin Borusuna Gitsin"
altın kapılarımız kan oldu tayfun

gürol

bu arada yunus yıldırım hayret adam gibi bir maç yönetti..
bu arada bizi bekleyen bir tehlike var..
yıldızlardan 2 tanesi yedekte kalıcak her maç ve birçok maçta bunlar oyuna girecek.türk çıkartıp yabancı sokmayalım 7 yabancı olmayalım aman dikkat tayfur hoca sen hiçbirşey yapma bu yabancı sayısını takip et
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/