Ana Menü

18. Hafta | Beşiktaş:5 - Bucaspor:1 | 21 Oca 2011 [5-1]

Başlatan Cem Goren, Ocak 15, 2011, 17:31:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Ersin Develi

Sergen efendi
Simao'yu beğendi,hayret nasıl olduysa
Almeida yı beğenmiyor :D

IL Capitano

arkadaslar, ilk yari sonunda ultra aslana destek verildi dimi? bir ara öyle birseyler duydum gibi. maca gidenler siz duydunuz mu?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BerkAy1903

sanki barcelonayı izledim ilk yanı.. böyle gidersek M.Ctiyle kafa kafaya oynarız.
19o3

CR7

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 21, 2011, 23:48:53
arkadaslar, ilk yari sonunda ultra aslana destek verildi dimi? bir ara öyle birseyler duydum gibi. maca gidenler siz duydunuz mu?

:-\

ben hiç duymadım valla :-\
staddaydım :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

valla şu kötüydü diyebileceğim hiçbir futbolcu yoktu. yalnız ben böyle bir Beşiktaş izlemedim. hani dünya kadar içersin hiçbir sorun aklını kurcalamaz kafan süperdir bulutlarda uçuyorsundur ya işte o durumdayım :D valla bütün futbolculara helal olsun bu muhteşem zevki yaşattıkları için  :alkis  taraftarda süperdi zaten günlerdir içimi yiyen özlemin sonlanması böyle olmalıydı. umarım herşey böyle gider. şampiyon olmasak bile böyle oynayalım yeter bana. birde gs ile ilgili hiçbirşey duymadım bende.

CR7

maç sonunda bucaya destek verildi biraz o kadar.

takıma gelirsek teknik taktik konuşulmaz 5 atılan bir maçtan sonra ama ben hangi sistem oynadığımızı çözemedim pek.

4-2-4 / 4-1-1-4 /4-3-3 / 4-1-3-2 / 4-4-2 hangisiydi :D

bir de takımdan Almeida çıkarken Bobo Nobre çıkarken Fernandes Guti çıkarken Ernst giriyorsa Sivok-Ferrari kadroya giremiyorsa o takım müthiştir arkadaş.
yerli kalitemiz de arttığında özellikle sağlam bir sağ bek aldığımızda(alternatif) olacakları kestiremiyorum. kestiriyorum da lafın gelişi işte.
eğer bu da olursa rakipler sadece zevk almaya bakacak :D

Guti alé Guti alé Forza Guti Guti alé
Quaresma
Simão
AlmeDia :D
Hilbert
Aurelio
Nobre

hepsi çok iyilerdi.

tebrikler.

bir de son golü yemesek müthiş olacaktı :D

NoPasaran

Rakip çok zayıftı...

Hangi Takımla çıksak yenerdik herhalde bunların gerçeği ile başlamak gerekiyor..

Ancak bir gerçek daha var 2 senedir 5 gol attığımız başka bir takım yok..

Çok iyi oynadığımız maçlarda 3 golü zor bulurken bugün 7-8-9 bile olabilirdi maç..

Öyle .çok çok çok iyi bir futbol yoktu bence ancak isimler inanılmaz. Onlarda bir yerden sonra ciddiye almadılar sanki maçı..

Verilen pozisyonlar var deniyorda, Allahını seversen kim ciddiye aldıki maçı bunu kimse söylemiyor..

Bu takım büyük maçlarda ve zor maçlarda kesinlikle daha iyi oynayacak bir ekip olacaktır..

Takımda bugün Genel olarak kötü oyuncu yoktu..

Ancak Maçın yıldızlarından İsmaile parmak basmak lazım..İnanılmaz oynadı..Yanımdaki Fenerli arkadaş bile bu ne arkadaş ya dedi resmen philip lahm olmuş dedi o kadar yani.. :)

Bilmiyrum önünde Simao yada Q7 olduğundan daha çok alanmı buldu ama müthiş oynadı..

İBB ve TS maçlarından sonra daha net yorum yapabileceğiz. Ts maçını çok merak ediyorum..

Kadro nasıl olacak açıkcası en çokta onu merak ediyorum..

Ancak şunu iyi biliyorum bu takım her takıma 2 tane atar..Yeterki az gol yesin.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

NTV'den canlı olarak yayınlanan %100 Futbol Programı'nda Beşiktaş-Bucaspor mücadelesini değerlendiren Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın uzun yıllardır ligimizde görülmeyen bir kadro kurduğunu söyledi.

Siyah-beyazlıların çok önemli bir kadro kurduğunu belirten Rıdvan Dilmen, "Beşiktaş 14 puan geride ikinci yarıya başladı. Dolayısıyla puan hesabından çok bu coşkunun sebebi, çok uzun yıllardır hep birlikte görmediğimiz önemli oyuncuları transfer etti. Beşiktaş inanılmaz dev bir kadro oluşturdu. Hem göze hoş gelecek, hem de leyif alacağın bir takım oldu. Sezon başında Schuster, bir sınıf alt seviyedeki oyuncularla oynamaya çalışıyordu. Ama şimdi doğru oyuncular var kadroda. Ben her Beşiktaş maçına gitmek isterim" dedi.
Dilmen: Quresma'nın golcü özelliği yok

Beşiktaş'ın engellenmesinin artık çok zor olduğunu söyleyen Dilmen, "Beşiktaş, kapanan takımları açabilir. Dar alanda çalım atan oyucusu var. Yüklenebilecek oyuncuları iki tane oldu Nobre ve Almeida. Araya top atabilecek Guti var. Beklerine bakalım Beşiktaş'ın, dünya standartlarında iki tane beki var. İsmail ve Hilbert. 90. dakikada bile sıfıra iniyorlar. Beşiktaş, engellenmesi çok zor bir takım oldu" şeklinde konuştu.

http://www.ntvspor.net/video-galeri/dilmen-besiktas-turkiyenin-en-degerlisi

http://www.ntvspor.net/video-galeri/dilmen-quresmanin-golcu-ozelligi-yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Uzun zamandır takımı bu kadar iştahlı, hevesli oynarken görmemiştim.
Tamam rakip zayıf ama bu kadar oyunu ciddiye alan profesyonelce saldıran futbolculardan kurulu bir takım vardı sahada.
Oyuna giren adamın da hazır olacağı ve çıkan oyuncuyu aratmayacağı bir takıma dönüşüyoruz.
Buca maçı belki kriter değil ama rakibi baz almadan Beşiktaş'ın kendi oyununu sahaya yansıtması ve devamlılığını sürdürmesi pozitif bir gelişme.

İyi yoldayız.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

KeePSaKe

Yeni transferlerin etkisi büyük skorun farklı olmasında tebrikler.
Since 1903

Cem Goren

o değilde apaçi marşımı söylendi bi ara banamı öyle geldi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

melodiyi alırsak bi :D

ama söylendi sanırım :D

CR7

Guti lidera la goleada ante el Bucaspor | As gazetesi (İspanya)
http://www.as.com/futbol/articulo/guti-lidera-goleada-besiktas-bucaspor/20110121dasdasftb_56/Tes

Guti marca dos goles en la goleada del Besiktas al Burcaspor | Marca gazetesi(İspanya)
http://www.marca.com/2011/01/21/futbol/futbol_internacional/espanoles_mundo/1295642280.html

Simão marca na vitória do Besiktas |Abola gazetesi(Portekiz)
http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=243367

Armada portuguesa do Besiktas em grande | Record gazetesi (Portekiz)
http://www.record.xl.pt/galerias/videos/interior.aspx?content_id=680496

;D
bir araştırma..

carsi52

Alıntı yapılan: SingahLi - Ocak 21, 2011, 23:26:46
Sergen efendi
Simao'yu beğendi,hayret nasıl olduysa
Almeida yı beğenmiyor :D

Doğru söylemiş.
Almeida kötüydü dün.
Bölünür senin için uykular!