Ana Menü

18. Hafta | Beşiktaş:5 - Bucaspor:1 | 21 Oca 2011 [5-1]

Başlatan Cem Goren, Ocak 15, 2011, 17:31:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

beklenen gün geldi. Ne kadar özlemisim anlatamam. hani gol yersek filan degilde, Allah korusun maci kaybdersek kesin kendimi balkondan assagi filan atarim  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Dün rüyamda gördüm maçı..

Bir ara evdeydim (evimde lig tv yok) maçı izliyorum. Ama ortam çok kalabalık ve herkes maç dışınmda herşeyle ilgileniyor. Ben yinede takip etmek istiyorum..

Çok kötü oynuyoruz..

Sonra birden abimle beraber bir öğrenci evinde oluyorum.Dakika 70 felan 0-0 devam ediyor maç..

Tv kapatılıyor herkes uyuyor ve ben hiç bişey demiyorum..Sanki ölüyüm kimsenin umrunda değilim..

Simao ve Q7 çok çok kötü oynuyor..

Herkes uyuyunca ben kumandayı alıyorum elime.. Açıyorum tv yi.. 1-0 öndeyiz.. dk 82..

İyi gol bari atmışız diyorum..

Ama çok sessiz ortam var..

Birden kafamı geri çevirip ekrana geri baktığımda yüzünde endişe akan bir Beşiktaş taraftarını gösteriyor Lig tv..Son dakikaya giriyoruz ve rakip takım serbst vuruş kullanıyor.. Diyorum gol yemezsek aldık maçı. Ama oda ne. Bir bakıyorum skora 2-2 yazıyor  >:(

Nasıl ya diyorum arkadan birisi bağırıyor Bu maç Buca maçı değil Kasımpaşa maçı  ???

Derken annem geliyor volkan saat 8 kalk diyor  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 21, 2011, 09:28:30
beklenen gün geldi. Ne kadar özlemisim anlatamam. hani gol yersek filan degilde, Allah korusun maci kaybdersek kesin kendimi balkondan assagi filan atarim  ;D

Aynen abi bnmde bi yerlerden atlıcam kesin ;D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ocak 20, 2011, 17:52:46

Bucaspor ilk yarıdan da kötü durumda diyebilirim..En iyi takviyeleri Beto..Ama benim çok beğendiğim Manucho ayrıldı..

Rahat kazanırız diye düşünüyorum..İş eğitimim için İstanbul'da olacağımdan maça biletimide aldım..Ama biletixde kapalı kalmamış..Yeni Açıkda izleyeceğiz artık..

İstediğim 11;

Cenk-Ekrem-Sivok-Ersan-İsmail-Aurelio-Fernandes-Guti-Simao-Q7-Almeida

bende manucho ile tekrar sözleşme imzalandı diye okudum bir yerden. tuhaf bir durum. adam sözleşmeyi feshediyor sonra tekrar imza atıyor :D

Ozan Doğan

nedir bu be öleceğim heyecandan. sanki ilk defa maça gidiyorum. bu kadar özlenmez valla  :bjk

Ersin Develi

Valla bende çok heyecanlıyım,saatler geçmiyor :)

BJK_Kübra

maça gidemeyebilirim ama çok özleedmmmm yaaa bugünü bekliyorum kaç gündür bugn yetişememe ihtimalim çok yüksek off :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Ses sistemini döşedim yine salona. Maç için erzağı hazırladım, midyeleri de alır gelirim birazdan. Sonra: Allah Allah Allah Allah Beşiktaş! Gollerin yağmur gibi gelsin Beşiktaş! ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Beşiktaş'ın başarılı savunma oyuncusu Tomas Sivok'un Bucaspor karşılaşmasında forma giyip giymeyeceği maç saatinde belli olacak.

**Sanırım sivok oynamayacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

ulan tam keyfimiz yerinde gidiyorduk derken bu sakatlık ne ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Ntvspor hakan gündogar söyledigi muhtemel kadro ;

------------cenk------------
-hilbert-toraman-ersan-ismail-

-simao--guti-fernandes--Q7--

-------Nobre---Almeida------