Ana Menü

GRAFFITI sanatını burdan canlandıralım

Başlatan SATUKBLADE, Mart 03, 2007, 03:14:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

Graffiti bana göre süper bişey hayatın anlamı ve bi başlı başına sanat.Hat sanatının sprey boya ve karikatürleşmiş hali gibi

ben yaklaşık 11 senedir bu sanat üzerine ilgim var ve İLLEGAL yollardan çalışmalarım var illegal derken kağıt üzerinde yapıyorum
daha spreyle yapmak nasip olmadı
bazı grafiti kesimi bu olayın artık legal olmasını isterken bazı grafiti kesimleri ise illegal olmasını istemektedir.Onlara göre illegal olunca sanat en uç noktaya çıkıyor yakalanma korkusu ile adrenalin üst seviyede olunca yaratıcılıkları gelişiyor.

graffiti yapanlara WRITER denmektedir bana bu sanatı sevdiren HAKAN ABİ'ME teşekkür ediyorum iiyiki tanımışım

GRAFFITI yaparken eğer hip-hop dansı ve rap müziği ortamı sağlanmışsa işte o an başka bi DÜNYA YARATILIR.

evet arkadaşlar paylaşımlarınızı görelim düşüncelerinizi alalım

SATUKBLADE

SATUKBLADE

Simurg

grafiti harika bi şey bende canlı deneyim hiç yapmadım yapamamda galiba programlarla yapabiliyorum ancak ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Bunlarda benim grafitim sizinkilerin yanında hiç kalıyo :-[ ama olsun ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ugur24

CooLDumaN

Harbıden yaw nasıl yapıyorlar sasıp kalıyorum walla
Yapanlara helal olsun
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

SATUKBLADE

graffiti yapmak çok basit ama bi o kadarda basit değil eğerki yapmaya gönüllü olan arkadaşlar varsa ben yardımcı olurum

çarşı yazılarını bide graffiti yapalım akşam maçtan sonra anlatayım sizlere

hAlil21

siftahı bunun gibi birşeyle yap ozaman duvara  ;)
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

freedom forever

yoq abi grafiti işi sakat , o girafiti yüzünden polisten yedğim jopun haddi hesabı yoq
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

melankolizm

Alıntı yapılan: bolşevik - Mart 04, 2007, 17:00:52
yoq abi grafiti işi sakat , o girafiti yüzünden polisten yedğim jopun haddi hesabı yoq

sen yine ucuz kurtulmuşsun. Trene graffiti  yaptı diye kamu malından hapis cezası alanlar var.
Ama benim bu konuda sorunum yok. Rapi sevmeme rağmen çöp adamdan başka bir şey çizemediğim için , sorun olmuyor.

Ama çok pis çöp adam çizerim