Ana Menü

Beşiktaş'tan yeni transfer!

Başlatan CR7, Ocak 06, 2011, 16:20:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

ben hepsi icin ayni düsünüyorum volkan
kafeste tutulan kusada karsiyim,akvaryumdaki baligada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bak şimdi güzel konuya değindin Ahmet Abi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Niye bu kadar duygusala bindirdiniz olayı anlamış değilim. Eğitilmiş kartal abi ya nesi kötü bunun...

Hayır işkence ile filan mı yapıyorlar acaba eğitirken yoksa eğiten arkadaşlar mı var bilen söylesin o zaman...
Since 1903

NoPasaran

Kartalın evcilleştirlmesi (forzada yazılana göre) bir kaç gün uykusuz bırakılıyor karanlık yerde oda size köle oluyormuş.

2 gün oruç tutsu kuşların canavarı  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

esaret iskence degilmi zaten andac?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

O kadar değişik ve hatta tuhaf yorumlar okuyorum ki...

Doğal hayata saygıyı, Vahşi/Evcil hayvan ayrımını ve bizi her zaman herkesten ayırmış olan Mağrur Beşiktaşlılık duruşunu araştırmanızı rica ediyorum.

O zaman tek bir kartalın doğadaki yerini ve önemini anlarsınız.
Kedinin köpeğin kuşun balığın ve kartalın arasındaki farkı görürsünüz.
Yunus katliamını yerdiği için, dünyaya ve doğaya sahip çıktığı için bir ferdi olmaktan gurur duyduğunuz Çarşı'nın gerçek bir ferdi olup olmadığınızı anlarsınız.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ozan Doğan

ayıları nasıl oynatıyorlar bilginiz varmı? işte Kartalın evcilleşmeside onun gibi. hatta ayınınki daha vahşice. yani tamam ilk başta belki güzel durabilir ama hem Kartal benim ve bizim için özel yani bir simgeden öte hemde bir hayvanın bu şekilde evcilleşmesi yanlış. he ben hayvan beslenmesine karşı değilim mesela kedi, köpek, kuş vs. çünkü bunları eğitirken acı çektirmiyorsun. ve eğer gerçekten bakabilirsen sana çok iyi dost olabilir hatta sana aşık bile olabilirler. o yüzden bütün hayvanların beslenmesine karşı değilim acı çektirilmediği sürece...

IL Capitano

yazik valla,  iki gun acmi birakiyorlar kartali.. >:(
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Vala ne yalan söliyim başta bu fikir çok hoşuma gitmişti, İnönü'nün üzerinde Kartal uçurma fikri. Ama hiçö düşünememiştim Kartal'a eziyet edileceğini:( 4-5 sene önce rüyamda görmüştüm İnönü'de Kartallar uçuyodu okadar güzeldiki rüya, haberi ilk gördüğümde dedim gerçek oluyo negüzel olucak ama bu kısmı hiç aklıma gelmemişti. Bide 2 gün açmı bırakıcaklarmış ya:(( Böyle bunları düşündükçe iyice moralim bozuldu :( Kartalımıza yazık değilmi:(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

2 gün ben aç kalsam bu kadar üzülmezsiniz Cem Baba ve Kübra_bjk  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ocak 11, 2011, 10:47:50
2 gün ben aç kalsam bu kadar üzülmezsiniz Cem Baba ve Kübra_bjk  ;D

Nerden biliyosun 2 gün aç kaldında üzülmedikmi ;D Hem yapar yemek getiririz yada gelir yersin hem yemek yapıp hem getircezmi;D böylece aç kalmazsın sende dimi Cem Abi :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

hani bazen televizyonda göruruz , helikopterle gida yardimi yapilir , bende burdan öyle gönderirim sana.  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

ÇARŞI KARTALIN ESARETİNE KARŞI...

Beşiktaş Çarşı grubu İnönü Stadı'nın üzerinde "Kartal uçurulmasına" karşı çıktı...

"Çarşı Kartal'ın esaretine karşı" diyorlar...

Kartalların özgür olduğunu, evcilleştirilerek şov amacıyla kullanılmalarına karşı çıkıyorlar ve "cesaretin bittiği yerde esaret başlar" diyerek, bu şovu benimsemiyorlar...

Çarşı'nın özgür ruhu böyle diyor...

Karşı çıkmam...

Ancak onlara bir hatırlatmam var...

Sitede "kartalların hayatının anlatıldığı ve internette çok kullanılan 40 yaşındaki kartalın önündeki iki yol anekdotu" bilimsel ve doğru bir anekdot değil...

Neden doğru olmadığını bir ara anlatırım... Ama "kartallar esaret istemez, cesaretin olmadığı yerde esaret başlar" demeleri ilginç bir Çarşı tepkisi...

Tartışılmaya değer...
R. Muhtar

Ersin Develi

Suudi Arabistan pazarlarında satılan Kırgızistan kartalları, 500 bin TL'ye alıcı buluyor. Arap şeyhlerinin büyük ilgi gösterdiği bu kartalların, bir pitbull kadar güçlü olduğuna dikkat çekiliyor

Suudi Arabistan'da son günlerin en büyük modası kartallar. Özellikle Arap şeylerinin büyük ilgi gösterdiği Kırgızistan kartallarının değeri her geçen gün artıyor. Bir pitbull kadar güçlü olmasıyla ünlü olan Kırgız kartalı, 1 milyon riyalin (500 bin TL) üzerinde alıcı buluyor. İddialara göre her Arap şeyhinin evinde en az 2 kartal bulunuyor. Hatta bazı kartal tutkunlarının, evlerinde 20'ye yakın kartal beslediğine dikkat çekiliyor

Arapların neden bu kadar kartal meraklısı olduğunu merak ediyormusunuz hiç?
Araplar bir Kartal'a 500 bin neden veriyor? 20 ye yakın kartal besleyen bir Arap'ın,bunun gerçekten tutkuyla bir bağlantısı olduğunu düşünüyor musunuz?

Ersin Develi

Buca maçında uçacak mı Kartal? Bilgisi olan var mı?