Ana Menü

Kamp Kadrosu!

Başlatan CR7, Ocak 04, 2011, 13:09:15

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Grocbenn

Sonuçta 6 günlük bir kamp olacak bu..

Genç futbolculara ağırlık verip onları görmek isteyebilir..

Hafif sakatlığı olan Ferrari-Üzülmez bu yüzden alınmamış olabilir.

Tek yadırgadığım Rıdvan oldu..

Kadroya almadıklarını kadro dışı bıraktı diye birşey de yok sanırım..

+18 !

Antalya kampı kadrosuna alınmayan Beşiktaş'ın genç sağ kanat oyuncusu Rıdvan Şimşek www.kartalbakisi.com'a çarpıcı açıklamalar yaptı.

Kartalbakışı'nın dün duyurduğu gibi Beşiktaş'ın ikinci yarı için Antalya'da yapacağı kampın kadrosuna alınmayan Rıdvan Şimşek www.kartalbakisi.com'a özel açıklamalar yaptı.

Kamp kadrosunun açıklanmasından kısa süre sonra www.kartalbakisi.com'a konuşan 20 yaşındaki savunma oyuncusu büyük şok yaşadığını söyledi.

'SCHUSTER BENİ YETERSİZ BULMUŞ'

Sakatlığının ardından büyük gayretle çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Rıdvan Şimşek; 'Antrenmanlarda en çok çalışan isimler arasında yer alıyordum. Sakatlık sonrası açıklarımı kapatmak için büyük gayret gösterdim. Ancak hocamız bana şans dahi vermedi. Beni yetersiz bulmuş ve kamp kadrosuna almadı. Büyük bir şok yaşıyorum' dedi.

'BENİ HİÇBİR ŞEKİLDE DÜŞÜNMEDİĞİNİ İMA ETTİ'

Bernd Schuster ile görüşmesini de anlatan genç futbolcu, 'Hocamız Schuster beni yeterli bulmadığını ve kamp kadrosuna almadığını söyledi. İstanbul'da kalacak yabancı oyuncularla birlikte çalışmamı, daha sonra da A2 Takımına gideceğimi söyledi. Kendisine beni gelecekte düşünüp düşünmediğini, daha sonra şans verip vermeyeceğini sordum. Beni hiçbir şekilde düşünmediğini ima etti ve kaçamak cevaplar verdi. Eğer istersem kiralık olarak gönderilebileceğimi söyledi' ifadelerini kullandı.

'A2 TOPÇUSU DEĞİLİM'

Başka bir takıma kiralık olarak gidebileceğini ancak olayın daha çok sıcak olduğunu belirten Şimşek, 'Şu an olayın şokunu yaşıyorum. Kiralık olarak başka bir takıma gidebilirim ama ben A2 topçusu değilim. A2 takımla çalışma fikrine sıcak bakmıyorum' dedi.

'7 AY BOYUNCA NELER ÇEKTİĞİMİ BİR BEN BİLİRİM'

Beşiktaş'ın başarısı için mücadele verirken çok büyük bir sakatlık geçirdiğini ancak kendisine yeteri kadar sahip çıkılmadığını söyleyen Rıdvan, 'Beşiktaş forması ile çok iyi bir performans sergilerken sakatlandım. Sakatlığım çok büyüktü, futbol hayatım bile sona erebilirdi. Sakatlığım öncesi Beşiktaş'ın sağ kanadının yıllarca vazgeçilmeyecek oyuncusu olduğum söylenirken, sakatlık sonrası yüzüme bile bakılmadı. Sakatlığımın beşinci günü etrafımda kimseler kalmadı. Yöneticiler halimi hatırımı bile sormadı. Benimle ilgilenmediler ve konuşmadılar. 7 ay boyunca neler çektiğimi bir ben bilirim' ifadelerini kullandı.

"BANA; 'SEZON BAŞINDAN BERİ SENİ İSTEMEDEĞİMİ YÖNETİCİLER SÖYLEMEDİ Mİ' DEDİ"

Yöneticilerin kendisi ile ilgilenmemesine çok üzüldüğünü belirten Rıdvan, 'Benimle konuşup takımdaki geleceğim hakkında kimse fikir beyan etmedi. Beni en çok üzen şey ise herkesin Schuster'in niyetini bilip bana söylememiş olması oldu. Schuster konuşmamızda 'Seni sezon başından beri istemiyorum, takımımda hiç düşünmedim. Bunu yöneticiler sana söylemedi mi' demesi oldu. Keşke bunu bana daha önce söyleselerdi. Ona göre planımı yapardım. Ayrıca yöneticilerden bana en azından moral vermelerini beni motive etmelerini beklerdim. Bu bile yapılmadı' dedi.

www.kartalbakisi.com özel haberidir. Kaynak göstermeden kullanılamaz.

BJK_Kübra

Antalyayamı gitsek napsak :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Hocanın Rıdvana yaptığı gerçekten ayıp..

Erhan'ı alıp Rıdvanı almak nasıl bi mantıktır anlamıyorum.
Bölünür senin için uykular!

husoeagle

NoPasaran

kartalbakisi yalan haber yapmıyor..

Rıdvanın söylediklerini okuyunca bende en az onun kadar şoka girdim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

kampa göturmemesi hic oynatmiyacagi anlamina gelmiyor ama bu erhan guven takintisi nedir yahu???
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Ben inanmıyorum bu habere...
Since 1903

Ozan Doğan

haber doğru. ve rıdvanla başka bir site daha ropörtaj yapmıştı rıdvanın gözyaşları arasında ve aynı bu şekilde konuşmuştu. fakat o kuruluş ropörtajı yayınlamamıştı hem rıdvanın geleceği için hemde bir anlık sinir, üzüntü ve tecrübesizlikten bu sözleri sarfettiği için. ve rıdvanın kendisinede bunu yayınlamıyoruz git kafanı topla sen çalışmana bak daha sonra hocanın gözüne girersin denmişti. ama kartalbakışının yaptığı büyük ayıp gerçekten. hadi ropörtajı yayınlıyorsun öylemi başlık atılır. sen öyle yaparsan renkli basınada kızmamak gerekir...

Cem Goren

valla rıdvan'ın götürülmemesini anlarım ama erhan'ın götürülüp rıdvan'ın götürülmemesinde kasıt ararım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ocak 04, 2011, 18:12:40
valla rıdvan'ın götürülmemesini anlarım ama erhan'ın götürülüp rıdvan'ın götürülmemesinde kasıt ararım.

erhan elimizdeki tek yerli sağ bek rıdvan hariç. ekremde sakat. erhanı mecburiyetten almıştır rıdvanı almama nedeni bence sakatlıktan yeni çıktığı için antrenmanlarda güçsüzlüğü ve ürkekliğinden dolayı istememesidir. belki bir bakıma haklı olabilir schuster. ama ben çok isterdim rıdvanın oynamasını.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Ocak 04, 2011, 18:02:52
haber doğru. ve rıdvanla başka bir site daha ropörtaj yapmıştı rıdvanın gözyaşları arasında ve aynı bu şekilde konuşmuştu. fakat o kuruluş ropörtajı yayınlamamıştı hem rıdvanın geleceği için hemde bir anlık sinir, üzüntü ve tecrübesizlikten bu sözleri sarfettiği için. ve rıdvanın kendisinede bunu yayınlamıyoruz git kafanı topla sen çalışmana bak daha sonra hocanın gözüne girersin denmişti. ama kartalbakışının yaptığı büyük ayıp gerçekten. hadi ropörtajı yayınlıyorsun öylemi başlık atılır. sen öyle yaparsan renkli basınada kızmamak gerekir...

KartalBakışı reklam amaçlı yaptığına inanıyorum o haberi.
Böyle gereksiz röportajlar hem futbolcuya hemde kulübe zarar verir.Hem futbolcularında her b.k a röportaj vermesine sinir oluyorum.

+18 !

Schuster ona uzatılan çiçeği elinin tersiyle itmiş.

gürol

Alıntı yapılan: +18 ! - Ocak 04, 2011, 20:13:27
Schuster ona uzatılan çiçeği elinin tersiyle itmiş.
bazen öyle kıl kıl hareketler yapıyor ki sabrım taşıyor..
bu arada;
[IMG]http://i51.tinypic.com/20fvypk.jpg[/img]
:) :)

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Tek yerli sağ bek felan filan hikaye abiciğim.Bunu samimi olarak söylüyorum Erhanın yerine sağ bekte Quaresma oynasın vallahi daha yararlı olur billahi daha yararlı olur.

Singahli son paylaştığını anlayamadım ya ;D
Bölünür senin için uykular!