Ana Menü

Zenginin Parası,Züğürtün Çenesini Yorarmış.!

Başlatan Ersin Develi, Aralık 24, 2010, 22:17:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Bugün Beşiktaş kulübü hariç herkes Beşiktaş'ın borçlarını konuşuyor.
Febeli taraftarlar,geseli taraftarlar,medy[kufur otomatik degistirilmistir]öşe yazarları,spor yorumcuları vs.
Benim anlamadığım bu borcu Beşiktaş bu kadar dile getiremezken,neden herkes muhasebe müdürlüğü yapıyor.
Beşiktaş şuan a kadar belki de Türkiye Cumhuriyetinin milyarlar ödeyip yapabileceği reklamı ya da sükseyi Quaresma,Guti,Simao,Almeida,Fernandes,İverson transferleriyle tek başına yaptı.
Bugüne kadar UEFA'da,İspanyada,Portekizde ve diğer büyük ülkelerde defalarca manşet olmuş bir Beşiktaş'ı malesef hiç kimse ÇEKEMİYOR.Bunların içinde en sırıtanı da Sergen Yalçın.

Bakalım yabancılara kim ne kadar bonservis ödemiş

BEŞİKTAŞ:
Quaresma: 7.3
Guti: BEDAVA
Simao Sabrosa: 900 bin
Almeida : 2.2
Fernandes: Kiralık

GALATASARAY:
Pino: 3
Misimoviç : 8 (ne kadar zarar ettiler bilmiyorum)
Cana: 4.5
İnsua: Kiralık

FENERBAHÇE:
Yobo: Kiralık
Niang: 7.5
Stoch: 5.5
Dia: 6 (tam emin değilim)

Beşiktaş 5 oyuncuya toplam 10,5 Milyon Bonservis ödemiş.Hepsi de isim yapmış,kendini kanıtlamış oyuncular.
Galatasaray sadece 3 oyuncuya 15,5 milyon bonservis ödemiş.İsim yapmışmılar ??? ?
Fenerbahçe 4 oyuncuya 19 milyon bonservis ödemiş.Guti ye yaşlı diyenler Niangı 18'inde sanıyorlar heralde.Ayrıca Fenerbahçenin çakma yıldızlarını Josiko,Maldonado yu saymazsak az çok isim yapmış oyuncular.  :hehe

Tabata mevzusu var bi de biz dahil herkesin konuştuğu bir 8 milyon,evet doğru tarihimizin belkide en gereksiz transferiydi yüksek bonservisiyle.
Ama kimse M.TOPuz un fenere ne kadar a mal olduğunu konuşmuyor.Ya da gs nin Misimıviçten yediği kazığı konuşmuyor,bizi konuştukları kadar.

Bizi konuşmaları son zamanlarda ne kadar büyüdüğümüzü gösteriyor fakat konuşanlar kuyruk acısıyla olduğu için söyledikleri hep yıpratma politikası oluyor.

Bunu yazmaktaki amacım,hem içimde kalmasın :) ,hemde dışardan giren renkliler okusun,onlar kendini avuttuğu için göremiyorlar gerçekleri.Biliyorum onlara laf anlatmak,deveyi hendekten atlatmaktan daha zor ama yine de şansımı deniyim.  ;)

Son olarakta Şunu söylemek istiyorum.
Bırakın Beşiktaş'ı

HERKES ÖNÜNDEN YESİN...

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

onlar hep çok biliyor hep çok konuşuyor. şu kadronun yanına alt yapıdan fazla değil 2 oyuncu çıkartsalar seneye boşuna yerli oyuncu arayışına girmek zorunda kalmayız ve hem maddi külfetten kurtulur hem gelecek için çok büyük adımlar atılmış olur.

carsi52

İlk yıldızları biz getiriyorduk diyor fener.

Siz 1 sezonda aynı anda 4 yıldız gördünüz mü takımınızda ?
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

olurmu ona da bahane bulurlar armamızda üç yıldız var sizde kaç var derler her zamanki gibi  :ahaha

Ersin Develi

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Aralık 25, 2010, 16:16:25
olurmu ona da bahane bulurlar armamızda üç yıldız var sizde kaç var derler her zamanki gibi  :ahaha
:D :D