Ana Menü

Sergen Yalçın yine Bombaladı !

Başlatan NoPasaran, Aralık 24, 2010, 17:23:35

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Vedat Okyar: "Üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim?"

S.Yalçın: "Beyaz Temprayı kazanmak için sakat olduğum halde sahaya çıktım, gol attım, gol falan umrumda değildi.Temprayı kazandığım için deli gibi seviniyordum."

Hiç bir zaman efsane olmadın olamayacaksın.Paraya sıkıştığın zaman gidip diğer takımların armasını yaladı...n.Beşiktaş evimize daha yakın olduğu için Beşiktaş'ın alt yapısına gittim dedin.Taraftara el hareketi çektin.Sus artık be, sus biraz!

ALINTIDIR.

*Beyaz tempra olayı ne acaba ya. varmı bi bilgisi olan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 27, 2010, 23:37:11

S.Yalçın: "Beyaz Temprayı kazanmak için sakat olduğum halde sahaya çıktım, gol attım, gol falan umrumda değildi.Temprayı kazandığım için deli gibi seviniyordum."

Hiç bir zaman efsane olmadın olamayacaksın.Paraya sıkıştığın zaman gidip diğer takımların armasını yaladı...n.Beşiktaş evimize daha yakın olduğu için Beşiktaş'ın alt yapısına gittim dedin.Taraftara el hareketi çektin.Sus artık be, sus biraz!

ALINTIDIR.

ntvsporda anlatmıştı,arabası yokken demişler sergene bu maç gol at tempra senin olsun diye.sergende sakat sakat oynayıp gol atmış.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 27, 2010, 12:35:51

Şeyh Yıldırım Demirören olduktan sonra bişi olmaz korkmayın ;D

hadi ya, sanki bagis yapiyor, BORC veriyor...Bende olsa bende vereyim borc.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 27, 2010, 23:59:46

Bu konuda artık tartışma yapmam ben..

Parasını verecek varsa versin bi zahmet..

Beşiktaş zaten transfer yapacak bir takımdı, demiören vermese bankadan borç olacaktı yapacaktı..

100 milyon broç vermiş keşke bankadan aldığımız 75 milyonuda o verseydi..20-25 milyon faizden kurtuşlurduk..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 28, 2010, 00:11:42
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 27, 2010, 23:59:46

Bu konuda artık tartışma yapmam ben..

Parasını verecek varsa versin bi zahmet..

Beşiktaş zaten transfer yapacak bir takımdı, demiören vermese bankadan borç olacaktı yapacaktı..

100 milyon broç vermiş keşke bankadan aldığımız 75 milyonuda o verseydi..20-25 milyon faizden kurtuşlurduk..

Borç borç diye söyleniyoruzda, Klup içi herkes minnettar.. Biz söyleniyoruz bilmediğimizden..

Volkan abininde dediği gibi, Başkanın vermesiyle o büyük faizlerden kurtuluyoruz..

Kabataslak Hesap: 100 milyonu bankadan alsaydık, Bankaya 125-150 filan arası geri ödeme yapılacaktı..

Demirörenin vermesiyle: 100 alıyorsan yine 100 geri ödeme yapacak klup.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

100 milyonu Demirören bankaya koysa senede 9-10 trilyon alır..5 senede 50-55 trilyon (özel faiz oranları ile)

Borcu kim yaptı ?

Bu hep muamma. Kötü bir başkanlık yaptı ve borç çoğaldı bunu kabul ediyorum ama yine diyorum Kötü BAŞKANLIK yapıp BAnka krediside kullanabilirdi..

O zaman hepten çıkılmaz az alırdık..

Demirören ailesi Beşiktaş için ciddi bir kaynak vermişlerdir, hiç bir başkan bunu verecek kadar cesaretli ve tyürekli değildir..

Versin Azize
Versin Delnan Polat

Hiç kimse 100 milyon liraısını bir klube vermez, bu rakamın faiz bankaya konsa her sene 10 trilyon eder, 5 senede 50 trilyon eder. Zaten demiröreninde zararı bu kadar olur maksimum bize..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Aralık 27, 2010, 23:52:18
Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 27, 2010, 23:37:11

ALINTIDIR.

ntvsporda anlatmıştı,arabası yokken demişler sergene bu maç gol at tempra senin olsun diye.sergende sakat sakat oynayıp gol atmış.
eyv reyiz :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Reklam Reklam Reklam...

Azizde reklam , Demirorende...Sirketi olan reklam pesindedir !
Simdi herkes Demiroreni biliyor. Bunu verilecek faizle yapamazdin, ki BANKADAN borc ala ala zaten
Besiktas borc alamama durumuna gelmisti, kaynak gostermekte zorlaniyordu.
Baskan devreye girdi ve bu devam etti.

Cebinden mi verdi Nevzat Demir gibi tesis yaptirdi. Onemli olan cepten yapmak harcamak degil,
Besiktasin gelirini IYI KULLANABILMEK ve ARTTIRMAKTIR .

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Düsman degil, ama pohpohlama gerek yok ki?
Hersey ortada tabiki. Oyle babasinin hayrina verirse Demiröreni ömrüm yettigince destekler, saygida kusurda etmem.
Ama böyle olmuyor iste Besiktaslilikta. Hani babadan ogula gecmis onda Besiktaslilik, babasi demek ki böyleyse, ogluda böyle olur demek
geliyor, sonra junior Demirören baskan olursa ileride ki allah korusun, o daha neler yapar?

Yaptiklari, yapacaklari iyi seyler olacaktir, yapiyorda (sadece bu sene ! ) sampiyonlukla iyi isler olmuyor. Kabul etmiyorum.
Ama konu borca gelince, orada hala cok acigimiz var diye dusunuyorum. Birde bunu kapatirsa, iste o zaman yapacagi her is
daha cok göze hos gelecektir.

Ersin Develi

Bu başlıktaki yorumların hepsini okudum.
Sergenin söyledikleri doğru diyen var yanlış diyen var.
Sergenin söylediği herşeye katılmıyorum ben arada bir doğru söylüyor o kadar.
Eleştirmesine kesinlikle birşey demiyorum ama eleştirirkende delikanlı gibi eleştirmesi gerekiyor.
Eğer bugün Quaresma ve Guti ye b.k atıyors[kufur otomatik editlenmistir]uaresma yıldız değil diyorsa,Guti nin attığı pasları ben gözüm kapalı atarım diyorsa,bunun adı eleştiri değildir,KISKANÇLIKTIR,ÇEKEMEMEZLİKTİR.
Çok basit bir örnek vereceğim 10-15 milyon değer biçilen,bulunmaz kaftan Sercan Yıldırımın Şampiyonlar liginde,ne kadar acemice davrandığını,beceripte topa vuramadığına şahit olmadık mı?
Avrupada başarı istiyorsak bu ŞUAN İTİBARİYLE ne Necip'le olur ne Ersan'la ne Onur'la..
Bugün gruptan çıktık diye 10 Milyon kazanç elde ettik,bir transferle Avrupa'da bile gündem olduk nerdeyse.
Eğer Sergen için başarı Türkiye Ligi ve Alt Yapıysa,eldeki bütün yabancılar gitsin,biz önümüzdeki 5 seneyi hibe edelim,gençlerle oynayalım.5-6 sene sonra belki Avrupada çeyrek final oynarız.
Eğer Sergen ben Beşiktaşlıyım diyor ve Beşiktaşın iyiği için konuşuyorum diyorsa ve buna da inananlar varsa da kusura bakmayın sizi kandırıyor.
Nouma'dan bi kere duyan var mı? Sergen'in söylediklerinin 4'te 1'ini
Hadi Sergen'in Beşiktaş'a sallamasını geçtim,Feneri neden bu kadar yüceltiyor anlamış değilim

[KralKartal]

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 28, 2010, 20:40:42

Eğer bugün Quaresma ve Guti ye b.k atıyors[kufur otomatik editlenmistir]uaresma yıldız değil diyorsa,Guti nin attığı pasları ben gözüm kapalı atarım diyorsa,bunun adı eleştiri değildir,KISKANÇLIKTIR,ÇEKEMEMEZLİKTİR.

kesinlikle haklisin, gerci son yazdiklarinin hepsine katiliyorum

+18 !

Böyle bir adam yüzünden ceza aldım ya,daha da bir şey demem intihar etmeye gidiyorum.. By by.

NoPasaran

sergene artık tüm taraftar kızgın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net