Ana Menü

[SON DK.] 3 yabancı kiralandı

Başlatan beckyZWICKY, Aralık 22, 2010, 21:17:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

[KralKartal]

Aralarinda tek FINK faydali oldu, Zapo gereksiz , 8 milyonluk TabaFOS zaten belliydi.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 23, 2010, 17:29:15
Aralarinda tek FINK faydali oldu, Zapo gereksiz , 8 milyonluk TabaFOS zaten belliydi.

aynen öyle. ömrüm tabatanın pas atmasını beklemekle geçti yemin ederim. bu kadar geç çalışan bir BEYİN olamaz... ve alkışlanacak tek kişide finktir. gerek geçen seneki oyunuyla gerekse bu sene yollanacağını bile bile uzun bir süre oynamamasına rağmen ihtiyaç olduğunda elinden geleni yaptığı için. ve antep maçından sonra onun hakkına yazılanlara yazık diyorum... teşekkürler FİNK. güle güle gidin bir daha gelmeseniz çok memnun oluruz zapo ve tabata. yanınıza nobreyide alın lütfen :)

NoPasaran

Tabatanın yerine Brezilyadan manav getirsem aynı verimi verirdi ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

çin ürünüydü buda bozuk çıktı :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 23, 2010, 18:54:55
Tabatanın yerine Brezilyadan manav getirsem aynı verimi verirdi ;D

:ahaha  en kötü kaleye geçer top tutardı karpuz gibi :)))

ilhan mansız_melis

YÖNETİMLER ANLAŞTI ANCAK...
Beşiktaş yönetimi bir yandan Simao ve Almeida'nın transferini bitirmenin sevincini yaşarken bir yandan da eldeki yabancıları nasıl yollayacağının hesaplarını yapıyor. Şu anda kadroda 14 yabancı oldu, gönderilecek üç isim Zapotocny, Fink ve Tabata olarak öne çıktı. Bu üçlü için de Süper Lig ekibi Bucaspor'la söz kesildi. Ancak yönetimin hesabı futbolculara uymadı. Herkes farklı telden çalmaya başladı, Bucaspor'a gitmeye soğuk baktı. İşte futbolcuların durumları ve düşünceleri:

ZAPOTOCNY
Geçen sezon Bursa'da kiralık oynamış, şampiyonluk yaşamıştı. Şimdi Bucaspor gibi kümede kalma mücadelesi veren bir ekip yerine ülkesine dönmeye daha sıcak
bakıyor.

TABATA
Bucaspor'la kendisi için söz kesildiğini basından öğrendiği için sitemkar. Ayrılmaya sıcak bakmayan 8 milyon Euro'luk Sambacı "Yeni bebeğim oldu ve İstanbul'da düzenimi kurdum" diyor. Onu Sivasspor da istiyor.

FİNK
Alman oyuncu ise Hilbert ve Ernst'e dert yanarak, "Ben Beşiktaş için Türkiye'ye geldim. Başka kulüp için değil. Eğer gitmemi istiyorlarsa bonservisi versinler Almanya'ya geri döneyim" mesajı veriyor.

HTSPOR / Kartal Yiğit
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 25, 2010, 13:07:28
YÖNETİMLER ANLAŞTI ANCAK...
Beşiktaş yönetimi bir yandan Simao ve Almeida'nın transferini bitirmenin sevincini yaşarken bir yandan da eldeki yabancıları nasıl yollayacağının hesaplarını yapıyor. Şu anda kadroda 14 yabancı oldu, gönderilecek üç isim Zapotocny, Fink ve Tabata olarak öne çıktı. Bu üçlü için de Süper Lig ekibi Bucaspor'la söz kesildi. Ancak yönetimin hesabı futbolculara uymadı. Herkes farklı telden çalmaya başladı, Bucaspor'a gitmeye soğuk baktı. İşte futbolcuların durumları ve düşünceleri:

ZAPOTOCNY
Geçen sezon Bursa'da kiralık oynamış, şampiyonluk yaşamıştı. Şimdi Bucaspor gibi kümede kalma mücadelesi veren bir ekip yerine ülkesine dönmeye daha sıcak
bakıyor.

TABATA
Bucaspor'la kendisi için söz kesildiğini basından öğrendiği için sitemkar. Ayrılmaya sıcak bakmayan 8 milyon Euro'luk Sambacı "Yeni bebeğim oldu ve İstanbul'da düzenimi kurdum" diyor. Onu Sivasspor da istiyor.

FİNK
Alman oyuncu ise Hilbert ve Ernst'e dert yanarak, "Ben Beşiktaş için Türkiye'ye geldim. Başka kulüp için değil. Eğer gitmemi istiyorlarsa bonservisi versinler Almanya'ya geri döneyim" mesajı veriyor.

HTSPOR / Kartal Yiğit

Yuhh bu kadar da atılmaz ki HT

CR7

Zapo sanırım İBB ile anlaşmış
oraya kiralanacak :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)