Ana Menü

Koleksiyonlarımız

Başlatan Simurg, Aralık 20, 2010, 19:21:43

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

editleyemedim mesajı burdan açıklayalım :)

Bizimde kendi çapımızda bir koleksiyonumuz vardır elbet. ilk resim görüldüğü üzre biletler olup gidilen maçların biletlerini içermektedir. gittiğimiz maç o kadar değil o ayrı tabi :D orda kadraja giremeyen 15den fazla bilet var oda ayrı bir detay.

ikinci resim atkı koleksyonumuz olup az olduğunun bende farkındayım tabi :) ortada duran atkı damalı olup en çok sevdiğim atkım olarak her zaman en güzel yeri alır. sağında ve solunda olan atkıların bir tanesi Allen Iverson olup lisanslıdır öbürü maç günü almış olduğum kenarda durması için ve üstünde Beşiktaş yazması dolayısıyla aldığım bir atkıdır. Önündeki atkıların  1 tanesi real madrid atkısı olup bir süpriz olmuştur benim için çokda güzel bir süprizdi. diğer iki atkı ise bir tanesi yine Siyah-Beyaz olması yüzünden dikkatimi çekmiş olup aldığım bir atkıdır. Son atkı ise Kayseri'de oynana kupa finalinin hatıra atkısıdır.  TribünDergiden'den bi elemanla konuştum manu inter chelsea atkıları gelicek büyük iht. tanesi 10lira ama 3alana indirimmi 1bedavamı bişey diyordu ordan 3yada4 atkı gelicek. elimize ulaşmayan marmaralı kartallar atkısı bi arkadaşımda oda bugün yarın gelir. kartalsözlük atkısı var oda çok sevdiğim bir abimden gelicek.  ads göztepe altay sakarya kocaeli marsilya liverpool'uda bulucaz zamanla.

Formalara gelince en çok sevdiğim 2 forma 100. Yıl çubuklu ve Juventus formalarıdır. Onların yeri her zaman ayrı olmuştur benim için.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Güzel koleksiyonlar vala bendede forma koleksiyonu dolu ama hiç resimlerini çekmedim :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Ersin Develi

Cem 100.yıl forman çok güzel :)

Cem Goren

Ersin Develi

Versene bi kaç gün takılıyım  :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Mayıs 23, 2011, 17:39:05
öz amcam istedi halı saha maçında giyip vericem diye dedim amca kumda oyna :ahaha

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 23, 2011, 18:13:48
Alıntı yapılan: Ersin Develi - Mayıs 23, 2011, 17:39:05
öz amcam istedi halı saha maçında giyip vericem diye dedim amca kumda oyna :ahaha
;;D

erdibatmaz

ben de yarın ekleyeyim koleksiyonumu. :D atkı ve bilet
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 23, 2011, 15:58:25

kendimi bi alıntılayımda direk 4ten bakanlar olabilir görsünler ;;D

CR7

eve dönünce tüm BJK atkıları tüm BJK formaları + Yabancı takım formaları eklenecektir :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

o 2 marsilya atkısını neyse ya tamam. 1 hafta içinde 4 tane yabancı takım atkısı geleceğinden bi problem yok

Cem Goren

01052011128.jpg

İnter Manu Chelsea atkıları şu an dolabımızda duruyor. yarında 3atkı daha eklenicek büyük ihtimalle toplu bir foto koyarız yakın zamanda :ok

Cem Goren

fazlası var eksiği yok. kadraja giremeyen 2 atkı var kısmet değilmiş ;;D

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 29, 2011, 22:35:43

fazlası var eksiği yok. kadraja giremeyen 2 atkı var kısmet değilmiş ;;D
+