Ana Menü

SL 17. Hafta | BEŞİKTAŞ - Gaziantepspor | 19.12.2010 19:00

Başlatan Cem Goren, Aralık 16, 2010, 11:24:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Heralde dünyanın hiç bir yerinde seyircisiz maç oynama gibi bir saçmalık yoktur.Ben izlerken soğudum maçtan,sahdakiler ne yapsın.
Bu beraberlik fenerasyona hediye olsun artık

NoPasaran

kötü oynadık. Q7 bir ara soldan sağa geçti bizim tüm etkinlik gitti. Son saniye pozisyonlar normal . Rezalet bir futbol vardı sahada
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hele sükür bitti ilk yari
2.yariya dinlenerek,sakatliktan cikmis fubolcularimizla daha iyi baslayacagimizi düsünüyorum
umarim 2011 yili bize daha iyi gelir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Banucan

aurelio öne çıktığı zaman daha etkili oluyor bu bi gerçek
ayrıca son beş dakka da saldırmamızın nedeni hilbert biraz daha öne çıktı ve daha çok pozisyon gelişti
ama her ne olursa olsun puan kaybına tahammülümüz yoktu biraz daha inanmaları gerekliydi
seyircisiz maç rezilliğin de ötesi bi durum ama taraftarın suçuda büyük...
FEDA

carsi52

Takım kazma dolu KAZMA.

Nobre
Beyinsiz TABATA
Fink

vb vb vb..

Defolsun gitsin alayı .
Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 19, 2010, 20:53:03
Hocaya söylenecek hic bir sey yok bence, 12 sakat onca bu kadar oluyor. Ve sahadakiler o kadar rahat pozisyonlari harcarsa sonuc bulur.
Canin sagolsun Kartalim.Avrupada basarilar.

Katılmıyorum..Koskaca Beşiktaş takımı ilk yarıyı liderin 14 puan gerisinde kapatıyor..Hocamızında yapacak birşeyi yok bu kadar kolaymı bu hocalık..

Ligi bıraktık Avrupa'da başarılı olacakmışız..Buna gerçekten inanıyormuyuz..Şimdi gelecek transferlerle göz boyamaya çalışıyorlar..Yönetimde çok iyi biliyor işi artık..

Schuster şuanki başarısızlığın 1 numaralı sorumlusudur..Hafta içinde hiç bir iddiası olmayan maça tam kadro çıkacak kadar ligi takmayan bir adamdır..Herkes sakatlığa dem vuruyor..Kardeşim sakatların hepsi adele sakatlığı demekki bu takım iyi çalışmıyor..Niye Bursa'da sakat yok..Adamlar çok daha sert olan Şampiyonlar liginde oynadı..Toplasan 3'ü geçmez sakatlıkları..

Taraftarımız artık şu moda giriyor..Quaresma-Simao-Almeida-Fernandes-Guti-İverson gelsin..Takımımızın reklamı olsun ama sahada kocaman bir hiç olsun..Ben böyle takım istemiyorum..Beşiktaş takımının ilk yarıda lige havlu atmasını hiç kimse açıklayamaz..

Bu takımın 4 tane adama ihtiyacı var ise..Ben Schuster'e kızarım..Sene başında takımını tartamamış demekki..Sezon hazırlıkları boşa gitmiş. demekki..Köy takımına attıklarına aldanmış demekki..Bu takım 2 sene önce Guti-Q7'siz şampiyon oldu..Bu sezon 14 puan gerideyiz..Yazık..Çok yazık..

İstikrar için Schuster'in kalmasını istiyorum ama sezonun ilk yarısında bana göre rezil bir hocalık yaptı..Ve de en büyük sorumlu kendisidir..Yoksa o kadar da kötü bir takım değiliz..

keskinli

güzel yazmissin serhat kardesim,genel anlamda basarisiz bi hocalik yapti
ama schuster suc kabul etmez,o suclu arar
simdi mazareti hazirdir,her kötü sonuctan sonra oldugu gibi
bu dakkadan sonra yapacak bi sey yok,tek dilegim avrupa kupalarina katilcak bi yerde bitirmemiz ligi

[KralKartal]

Bayern Munih ne durumda,
Juventus? vs vs

BUYUK takimlar zaman zaman yeni yapilanmada basarisiz sonuc alabilir
hedef belli UEFA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Grocbenn

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 19, 2010, 21:24:08
Bayern Munih ne durumda,
Juventus? vs vs

BUYUK takimlar zaman zaman yeni yapilanmada basarisiz sonuc alabilir
hedef belli UEFA

Yapılanma derken..Benim bildiğim yapılanma takımı gençleştirirsin..Yeni bir sistem oluşturursun..

Beşiktaş'da bunu göremiyorum..Yıllar sonra ilk defa Alt yapıdan çok iyi bir Necip buluyorsun..Ama Aurelio-Fernandes transferi ile bu çocuğun önünü kapatıyorsun..

31 yaşında Simao-35 yaşında ki Guti ve Üzülmezlerle yapılanmaya çalışıyorsun..Böyle yapılanmaz ki bir takım..

NoPasaran

Ha birde söylemeden edemeceğim..

Gutisiz Takım ne yaptığını bile bilmiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 19, 2010, 23:32:34

Guti olmayınca mala bağlıyolar.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

yuNuS1903

BJK_Kübra

Saol Beşiktaş süper hediye verdin bana doğum günümde..

Ya adamlar nasıl oynuyo anlamıyorum ya sinirleniyorum yorum yapamıyorum artık.. Bide basit basit topları,golleri kaçırmıyolarmı iyice deli oluyorum :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 19, 2010, 23:32:34

bundan öncede quaresma yokken takim ne yaptigini bilmiyordu onsuz maclarda nasil durum berbatti...
guti varken bile..