Ana Menü

#9 Hugo Almeida

Başlatan [KralKartal], Aralık 13, 2010, 16:54:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Marca radyosu: ''Hugo Almeida, Zaragoza ile anlaştı, Beşiktaş'ın evet'i bekleniyor''
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Almeida'nın gitmesi intihar olur bizim için. En azındn yerine iyi biri alınana kadar.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Hugo Almeida 'http://hugoalmeidaonline.com' adlı resmi internet sitesinden, Zaragoza'ya transferi ile ilgili iddiaların tamamen asılsız ve yanlış olduğunu açıkladı.

'Ben Beşiktaş'ın futbolcusuyum ve takımıma saygıyla bağlıyım. Şunu açıkça belirtmek istiyorum ki; Zaragoza ile pazarlık yapmıyorum. Zaragoza, saygı duyduğum bir takım; ancak oraya gitmeyeceğim. Basında çıkan tüm haberler yalandır.'

Kartalbakisi.com

IL Capitano

seviyorum ben Hugoyu.. :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Potekizin 3. golü

HUGOOOOOOOOO

KIBRIS 0 PORTEKİZ 3

:bjk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

2. derece kısmi yırtık.. 3 hafta yok. :-/
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Cok yanlıs bır zamanda sakatlandı.
Bır an evvel donmesı dılegıyle.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Almeida'ya 'kanlı' tedavi

Beşiktaş'ın Portekizli golcüsünün sahalara erken dönebilmesi için kulüp doktorları özel çalışmalar yaptıklarını açıkladılar.

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Maccabi-Tel Aviv'i 5-1 yendiği maçta sakatlanan Portekizli forvet Hugo Almeida'nın tedavisinde farklı yöntemler deneniyor.

DHA'nın haberine göre sol arka adelesinde yırtık tespit edilen Almeida'nın daha kısa sürede iyileşmesi için siyah-beyazlı kulübün doktorları seferber oldu. Sağlık heyetinin Almeida'dan alınan kanı hücrelerine ayrıştırarak yırtığın bulunduğu bölgeye enjekte etmeyi ve tedavi sürecini hızlandırmayı düşündükleri öğrenildi. Üç hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Almeida'nın önümüzdeki hafta sonunda takımla çalışmalara başlaması bekleniyor.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

inşallah ters etki yapmaz bu tedavi.

NoPasaran

Hugo sensiz 10 kişiyiz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Ozan Doğan

Ersin Develi

Teşekkür ederim ama resim bana ait değil,twitterde birinin profil resmiydi,gördüm çok hoşuma gitti,hakkaten yapanın eline sağlık