Ana Menü

#9 Hugo Almeida

Başlatan [KralKartal], Aralık 13, 2010, 16:54:50

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Bizde tek santrafor oynadığımıza göre Bye bye Hugo.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

yada biz cift santrafor oynayacagiz ve almeidanin yanina emenike tarzi, ilhan mansiz tarzi bir forvet alacagiz.
2 yabanci hakki ileri ucta kullanilmaz sanirim, o nedenle olmuyor iste, yerlilerimizde yetersiz maalesef.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Deniz atalay seneye de bizde olacak büyük ihtimal Almeida dedi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Arkadaş imzalamayın bırak gitsin işte.

Olmuyor olmuyor olmuyor hala Almeidadan ne bekliyoruz.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 18, 2014, 12:24:58
Deniz atalay seneye de bizde olacak büyük ihtimal Almeida dedi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

resmi twitter hesabimizdan duyurmustuk haftalar oncesi volkim..

keza diegoda oyle ama zaten denildigi gibi sozunde durmadi, ama anlasilmisti, imzalarda atilacakti.

neyse...

El Maestro

Daha bu adamla sözleşme uzatılırsa yazıklar olsun ya ne diyim .

Dün Galatasaray berabere kalsaydı, yine bu Almeida yüzünden 2.liği kaçıracaktık ..

Umarım uzatılmaz umarım .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Ben de istemiyorum.

Hugo sağ biz selamet.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

almeida imzalarsa hüsran yaşarız.
ki bu zamana kadar imzalamayıp bekle gör politikası  yapmış!

galaxy note II - tapatalk

ERHUN

Ahmet Kavalcı: "Almeida bizim yaptığımız son teklife geri dönüş yapmadı. Lig biter bitmez de Portekiz'e gitti. Milli takım kampı, dünya kupası derken bir ayı geçecek bir süre var. Biz bu sürede golcü transferini bitirmiş oluruz. Almeida zamanında fonla alındığı için, fon şirketine 2.5m€ bonservis bedeli ödeyeceğiz. Bağımız kalmayacak."

ERHUN

Fernandes'in eksikliğini ciddi anlamda hissettim. Olcay, Gökhan ve Oğuzhan'la iyi bir iletişim kuramadık.

Yeni statta oynamayı çok isterim. Taraftar gücünü kullanmalıyız. Yönetim çok çabalıyor ama Ağustos'ta stadın biteceğini sanmıyorum.

Sahaya çıktığımda ne olursa olsun, en iyisini yapmak için iyi niyetle çabaladım. Bu açıdan baktığımda performansımı iyi buluyorum.

Olcay, Gökhan ve Oğuzhan'la oynadım. Hepsi genç ve kaliteli. Özellikle Gökhan ve Oğuzhan, Türkiye için çok daha büyük oyuncular olabilirler.

NoPasaran

Transfer komitesinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Deniz Atalay, Portekiz Milli Takımı kampına katılmak üzere ülkesine gitmeden önce, "Beşiktaş'ta kalmak ve yeni statta sahaya çıkmayı çok isterim" şeklindeki açıklamaları basına yansıyan golcü futbolcu ile herhangi bir bağlarının kalmadığını söyledi.

Almeida'yı takımda tutmak için gereken tüm fedakarlıkları yaptıklarını vurgulayan Deniz Atalay, "Biz, Beşiktaş Yönetim Kurulu Transfer Komitesi olarak, Hugo Almeida ile defalarca görüştük. Kendisi, Beşiktaş'ta kalıp kalmama konusundaki kararını sezon sonu vereceğini söylemişti. Bir teklif yapıp bekledik fakat mayıs ayını görmemize rağmen herhangi bir yanıt alamadık. Bu dakikadan sonra Almeida ile kesinlikle bir geleceğimiz olamaz, artık herkes kendi yoluna. Kendisine bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar diler, verdiği hizmetler için teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

"Bu saatten sonra kalmak istediğini söylemesi açıkçası hiçbir şeyi değiştirmez. Bu konuyla alakalı gerekenleri daha önce de söyledik fakat açıklamalarımız yanlış aktarıldı. Almeida artık Beşiktaş'ın oyuncusu değildir. Çark etse de geri dönmek istese de çok geç. Zaman bizim için çok değerli. Şimdi farklı alternatifler üzerinde durup, kadromuzu güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bir kalacak diyorlar, bir gidecek, bir gitti..Allah bilir ne teklif etmislerdir.

Her sene ayni, Quaresmaya teklif ettik cok para istedi.

Fernandese teklifi sunduk, anlasamadik cok para istedi, denge bozulmasin.

ne dengeymis bu? sanki her futbolcu ayni kalitede'de, terazi oldu takim cikti, denge denge diye diye,

takimda fark yaratan topcu kaliyacak

ERHUN

2.5m€ teklif edilmiş, şuan aldığı maaş yani. Hugo 3.5m€ istemiş.

ilhan mansız_melis

Twitter'a da gelmiş bu arada.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.