Ana Menü

#9 Hugo Almeida

Başlatan [KralKartal], Aralık 13, 2010, 16:54:50

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Hugonun yaninda kim var? Orta sahada kim var onu besleyen?

Nobre Alex ile oynarken kac gol atiyordu, Besiktasa geldi, Almeida ile farksiz?

Bir emenike bizde olsa Fenerdeki gibi basarili olamaz.. Almeida kotu degil ama yanina  yardimci lazim, orta sahanda iyi olacak...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Colgado

nobre'ye geldiği zaman atıyordu.
almeida onlari da atamıyor.
ayrıca nobre'nin ayak vuruşlarının kötü olduğunu da biliyorduk.
almeida anca boş kaleye gol atıyor.
bobo, almeida'dan daha başarılı benim için.

galaxy note II - tapatalk

[KralKartal]

Almeidaninda son vuruslari iyi degil ki, olsaydi Besiktasta degilde madrid bayern fln oynardi.

El Colgado

sow'un, emenike'nin iyi ama.
dediğin gibi alex de nobre'ye attırıyordu. ama bizde alex olsa almeida yine atamazdı gibime geliyor. karşı karşıya kaçırma ustası adam.

El Maestro

Daha önce yazmıştım, yine yazıyorum..

Almeida hiç bir zaman ÇOK GOL ATAN bir forvet olamaz . Karşı karşıya gol atamayan bir forvetten nasıl çok gol atmasını bekleyebiliriz ki ? Sol ayağı iyi deniliyordu, ben o iyi olan sol ayağını hiç göremedim valla .. Uzaktan şut desen yok, karşı karşıya zaten yok, üst üste adam çalımlayıp gol atmak yok, kafa topunda iyi deniliyor bana göre o özelliği bile üst düzey değil .

E bu adama nasıl iyi golcü diyecez ? Hep varsayımlarla konuşuluyor, o olsaydı şu gelseydi falan filan .

Bu adam Portekiz Milli Takımında Ronaldo başta olmak üzere bir çok yıldızla oynuyor 53 maçta 17 gol atmış burdada mı arkasındakiler yetersiz ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Quaresma ve Guti ile beraberde oynadı ne yaptı ?

Quaresmanın verdiği pasları gole çevirse kendisi gol Quaresma asist kralı olurdu.

Yanında iyi adam olayını anlıyorum da Almeidada anlayamıyorum.

Ne yani yanında iyi adam olsa o kaçırdığı pozisyonları atacakmıydı ?

İyi forvet bulduğunu atar Almeida atamıyor Beşiktaş'ın 1.forveti olamayacak bir forvet işte bu kadar basit.

Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Quaresma ile iyi ikililerdi dogruya dogru, ama ne q7 istikrarliydi nede hugo o sene istekliydi.

Anelka fenerde ne yapti ki? Simdi ilhan mansiz 3-6-1 /4-5-1 gibi oynatildiginda tek kalkyor diye biz demedik mi kac kere? Adam defans arasi kayboluyordu ilhan... Ama yipratiyordu defansi..
Almeidanin ilhan gibi ozellikleride yok, tek kaliyor ve orta sahadan bindiren yok..

Q7 ve Guti zamaninda kiminle oynadi almeida forvette tek kalmadi mi? Yine ayni sey, hugo tek oynarsa verimli olamaz.

Almeida tek oynayacak adam degil, 3-4-3 sisteminde 4-4-2 gibi iyi oynar, oynar derkende golleri siralar degil, faydali olur, zaten son vuruslar super olsa mourinho alirdi hugoyu...
Neden alinmadigini anlayin.

Almeida-diego ile bir oynasa cok daha verimli olur, ama gitmesi ve kalmasi ayni, yeri dolacaktir elbet...(diego soylentileri icin)

beckyZWICKY

nie tartışma var ki..

Sow yada Emenikenin, almeida yerine bizde olması bu sezon belkide şampiyon olan takım biz olurduk varsayımı mı yanlış? yoksa Almeida'nın tamamiyle yetersiz olduğu ve bu takımın çok daha verimli bir golcüye ihtiyacı olduğu mu?

bu söylenenleri görmemek ve inanmamak için gerçekten  almeida ile kardeş bağı olması gerek bence..

kim ne derse desin.. ben şuna inanırım; almeida yerine emenike yada sow olsaydı bu takımda bu sezon; şuan ki ligdeki puanımızdan 9 puan daha fazla olurduk en az.. net inancım bu..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

ya bu arada ihsan abi.. yaklaşımın çok saçma geliyor bana.. ne demek yani son vuruşları iyi olsaydı Mourinho alırdı zaten?? bu nasıl bir savunma yöntemi anlamıyorum gerçekten.. Sow'un son vuruşları iyi neden almıyor Mou. o zaman?? Mou.'nun alması için son vuruşun iyi olması yeterli olmaz.. süratlide olman gerek.. savunmacıyla karşı karşıyayken hatta 2 savunmacı karşındayken 2sini çalımlayıp gol atabilme özelliğine niteliğine sahip olmanda gerek.. hava toplarına hakimiyetinde aynı zamanda.. ve futbol zekalığın olması gerek.. duracağın yeri bekleyeceğin yeri ve kendini kaybettirip fırsatçılık diye tabir ettiğimiz o anları sık sık yaşayabilmen gerek o karambollerde.. ama maşallah bizimkisi kaleciyle karşı karşıya kaldıgında o an nedense umutsuz şekilde nefesimizi tutup izliyoruz o 3-5 saniyeyi..

ve diğer bir yönden bakalım.. Son vuruşları iyi değil ve mourinho almıyor.. son vuruşları kötü o zaman biz alalım bizde oynasın.. iyi vuruşları olan santrafor mu almayalım nedir yani bu tez anlamadım abi.. neden üst düzey bir kaliteye sahip olan bir forvetimiz olsun istemiyorsunuz yada yeterli görüyormuş gibi söylüyorsunuz abi anlayamıyorum gerçekten..

ve son olarakta bence bu durum; Mantığın birazcık dışına çıkıyor ona karşı olan sempatinden ötürü hoş görebiliyorsun galiba.. yanılıyormuyum abi?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

sow 13
emenike 12
almeida 12
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

attıkları gollere bir bakalım.
bizimki boş kaleye. :)

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 06, 2014, 08:32:00
sow 13
emenike 12
almeida 12

Ama bizde tek santrafor Almeida
Onlar da 4 kişi var bu şekilde gol atan

Sow
Emenike
Kuyt
Webo

Hücum gücüne bak hey yarabbi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

iste bunu anlatmaya calisiyorum
o takim cok gol attigi icin sanki her forvet 25 gol atmis algisi var
ayrica o takimin hepsi cok iyi
pektemek 15 omer 13 olcay 12 gol atmis olsaydi almeidayi basarisiz görmezdik
onlarin forvetide cok gol kacirdi ama basarili olunca goze batmiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 06, 2014, 10:02:25
Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 06, 2014, 08:32:00
sow 13
emenike 12
almeida 12

Ama bizde tek santrafor Almeida
Onlar da 4 kişi var bu şekilde gol atan

Sow
Emenike
Kuyt
Webo

Hücum gücüne bak hey yarabbi

bende bunu anlatiyorum, almeida tek oynayamaz, emenikeyi koy, rahat oynar.. Emenike -Almeida ikilisi farkli olur

ilhan bile tek zorlanirken, almeida kaybolur.

bunu anlamak icin dahi olmak gerekmiyor.. Almeida tek forvet ile bu kadar gol atiyorsa
isterse penaltilardan atsin, alexte penaltilarla gol krali oldu, atiyor mu atti..

olay budur..

Son vuruslari iyi olsaydi Mourinho alirdi demek istedigim, Real transferi vardi Besiktasa gelmeden, baya ciddiydi, sonra vazgecildi.
Son vuruslari REAL icin yeterli olsaydi Mourinho alirdi dedim, bize gelmezdi.. Bunun sacma olan tarafi nedir? Real alsa/imzalayalim dese Besiktasa mi gitmek istiyorum diyecekti, hayir.

Almeida ki en verimli zamaninda, Bremenden Besiktasa geliyorsa, siz dusunun. Diegolar, Oziller nereye gitti, Almeida nerede?

NoPasaran

Almeida kısacası tek santrafor oynayamaz :).Durum bu

Aşk bu Aşk !

volkanca.net