Ana Menü

Simao Sabrosa ve Hugo Almeida Resmen Beşiktaş'ta !

Başlatan NoPasaran, Aralık 13, 2010, 13:47:57

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Beşiktaş, Quaresma'dan sonra bir Portekizli futbolcuyu daha kadrosuna katmak üzere...Transfer komitesi Portekiz Milli Takımı'nın kaptanı Simao Sabrosa ile her konuda anlaştı.

SERDAR ADALI: "2 BUÇUK YILLIK ANLAŞMA YAPMAYI PLANLIYORUZ"

Transfer Komitesi Başkan Serdal Adalı, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, "Simao transferini büyük ölçüde bitirdik. Kendisiyle 2 buçuk yıllık anlaşma yapmayı planlıyoruz. Bu hafta sonuna doğru işi netleştireceğiz. Simao'da teklifimize çok sıcak baktı, Beşiktaş'ta oynamak istiyor." dedi.

Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Ara transfer dönemi öncesinde arka arkaya patlattığı transfer bombalarıyla taraftarlarını coşturan Beşiktaş'ta yeni transfer Simao Sabrosa'nın Avrupa Ligi'nde oynayamayacak olması ortadaki tek sıkıntı olarak göze çarpıyor.

Portekizli oyuncu, grup maçlarında Atletico Madrid formasıyla mücadele ettiğinden ve UEFA kriterlerinin 32'li eleme turlarından önce transfer edilen oyuncuların daha önce aynı organizasyonda forma giymemiş olması şartından dolayı Beşiktaş'ın bu sezonki UEFA Avrupa Ligi maçlarında yer alamayacak.

???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

İşte iki Portekizli'nin bonservis bedeli!Beşiktaş'ın Hugo Almedia ve Simao Sabrosa için kulüplerine ödeyeceği bonservis bededeleri belli oldu.
5113 Aralık 2010 Pazartesi - 17:59
DHA Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısı öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetiminin, görüşme halinde olduğu Hugo Almedia ve Simao Sabrosa için kulüplerine ödeyeceği bonservis bededeleri belli oldu.

Bir haftadır her iki oyuncunun menajerleri ve kulüpleri ile temasta bulunan Siyah Beyazlı kulüp, futbolcular ile anlaşma sağlarken Atletico Madrid ve Werder Bremen'e 2 futbolcu için toplam 3.5 milyon Euro'ya yakın bir bedel ödeneceği kaydedildi.

2006 yılından buyana Werder Bremen forması giyen 26 yaşındaki Hugo Almeida ve 2007 yılından itibaren Atletico Madrid'de top koşturan 31 yaşındaki Simao Sabrosa'nın Siyah Beyazlı kulüpten yıllık 2.5 milyon Euro seviyelerinde ücret alacakları da öğreniliken, konu ile ilgili bir açıklama yapan Beşiktaş futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu bu trasnferlerin bir haftada gerçekleşmediğini söyledi.

Zülfikaroğlu, Sabrosa ve Almeida ile sezon başından bu yana temasta olduklarını ve altı aylık bir çalışmanın ardından sona yaklaştıklarını söyleyerek, "Bugün için Almeida ve Sabrosa ile büyük oranda anlaşmaya vardığımızı söyleyebilirim. Futbolcuların kulüpleri ile de bonservis bedelleri konusunda son pazarlıkları yapıyoruz. Bu futbolcular için ödeyeceğimiz bedeller çok yüksek olmayacak. Yönetim olarak hem Sabrosa hem de Almeida için sezon başından bu yana görüşmelerimiz vardı. Bu isimler belli bir plan program çercevesinde yapılacak transferlerdir. Bir haftada verilen kararlar ile transfer yapmayız" ifadelerini kullandı.

Sabrosa ve Almeida'nın kulüpleri ile de anlaşılması halinde bu iki oyuncunun önümüzdeki hafta İstanbul'a gelecekleri ve Beşiktaş ile resmi sözleşmeye imza atacakları öğrenildi
Since 1903

KeePSaKe

Since 1903

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Yok yok Allah'ım kesin sana geliyorum !! :D :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Grocbenn

Simao transferi Almeida transferine göre çok daha kolay bir transfer..31 yaşında sezon sonu kontratı bitecek bir adamı verirler..

Ama Almeida transferi kolay değil..26 yaşında ve özellikli bir oyuncu..

Santa Cruz-Grafite'ye göre çok çok daha iyi..Alınırsa mükemmel bir iş yapmış olur yönetim..

Her zaman hayal ettiğim bir Beşiktaş kadrosu vardı..

Sağda Rommedhal-Solda Gronjkaer..

Şuanki kadromuz bu transferler olursa sağda Q7-Solda Simao ile benim hayallerimi de aşmış olacak.. :lol

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 13, 2010, 16:21:32
Ayrıca Quaresmaya da teşekkürler     
muhtemelen olaylar şöyle gelişti

Q7: Fernandes , kanka ilgileniyolarmış seninle , taraftar muhteşem burda. Orda gördüklerimiz bişey değilmiş meğersem , atla gel ! 
Fernandes: Tamam kanka , hem yalnız da kalmayız. sen ben. oh. 

Q7: Simao naptın hacı ?
Simao: iyidir hacı , maçlar işte , koştur koştur. sen naptın
Q7: napiyim bildiğin gibi , trivela rabona geçiriyoruz.  gruptan çıkmayı da garantiledik. Mis. 
Simao: hadi ya, biz bi arisi yenemedik arkadaş ?
Q7: Napcan atleticoyu b'olm , gel beşiktaşa , taraftarın kralı burda. hele bi fener var ki koymaya doyaman.   
Simao: Hadi ya . iyimiş kanka. 3 Vakte kadar ordayım , hem sen ben fernandes tam kanka oluruz. 3lü dolaşırız. 
Q7: dolaşırız da , başka bi haberim daha var. Haydi sor sor ? 
Simao: Acaba nedir nedir ?   
Q7: Hugo da geliyo. 4 lü dolaşırız.       
Simao: vay , okey de atarız.
Q7: Tabi olm   

Q7: hugo , kap gel okey takımlarını. 3 kişiyiz   
Almeida: Geldim kanka.   

ALINTIDIR...

Yerlerdeyim  :ahaha :ahaha :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Arkadaş bu kadar adamla yine baskılı oynayamazsak artık kafayı yerim ;D

Yeter ya savunma savunma ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

sergen şu an transferi yorumluyormuş. izleyebilen varsa bi baksın ne diyor ya ben izleyemiyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Fernandez Şampiyonlar liginde Bursa maçında son 9 dakika oynamış Uefa da oynayabilir mi diye konuşuyorlar...

Necip'in bu transfer ile kesildiğini düşünüyorlar...
Since 1903

[KralKartal]

Sergen bos bos konusuyor yine. Yok transferleri gecelim, klup bunu nasil odeyecekmiste, bu para verilir mi, borctaymisizda.
Sonra yok kim oynayacakmis, kim gidecekmis, yada neymis neden kampa cikmiyormus takim, neden ayni gun mac icin deplasmana ucuyormus takimda 1 gun once ucmuyormus.

Mustafa Dogan daha harbi konusuyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 13, 2010, 20:30:39
Sergen bos bos konusuyor yine. Yok transferleri gecelim, klup bunu nasil odeyecekmiste, bu para verilir mi, borctaymisizda.
Sonra yok kim oynayacakmis, kim gidecekmis, yada neymis neden kampa cikmiyormus takim, neden ayni gun mac icin deplasmana ucuyormus takimda 1 gun once ucmuyormus.

Mustafa Dogan daha harbi konusuyor

Kardan adam olur Sergenden adam olmaz!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)