Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-BursaspOr [5 Aralık Pazar] [14:00]

Başlatan Cem Goren, Aralık 01, 2010, 13:42:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Benim maç yorumum
Maçtan önce olayların olacağı belliydi,Bursalılardan çıkanlar adamların maça değilde savaş geldiğini gösteriyor,belki de günahsız,olaylarla alakası olmayan insanlar yaralandı,üzüldüm şahsen,anası babası televizyon izlerken oğlunun ya da kızını tesadüfen o şekilde görmesi üzücü bir durum.Bursalılar germeseydi belki de daha güzel olabilirdi.
Neyse
Maça kontrollü başladık,Gs ve CSKA maçları gibi,yani ne yaptığını bilerek oynadı takım,yine bireysel hatalar vardı ama bu hataların gol olmaması sevindirici.İyi oynadık Bursanın 90 dakika boyunca tek bir atağı vardı,o da maalesef bireysel bir hata yüzünden.Yanımdaki arkadaşa 70 e kadar gol atmamız gerekiyor dedin,gol 65'te geldi.70'ten sonra takımda bir düşül bekliyordum,kısmen de öyle oldu.CSKA maçının yorgunluğu vardı,zeminde ağırdı.
Holosko'nın,Bobo ve Nobrenin yerinde başka bir forvet düşünüyorum da bu takımda inanın ki her maçen az 1 gol atar.Öyle adamlar varki arkanda her an seni gol pozisyonuna sokabiliyor.Guti Ernst gibi.
Necip mükemmel oynadı,Ali de heyecan vardı,Holoskonun elle attığı golde kafa vuruşu biraz daha köşeye gitse daha güzel olacaktı ama yine de güzel bir kafa vuruşu yaptı yere sektirerek.
Schuster de Kasımpaş[kufur otomatik degistirilmistir]onya vs maçlarında ki gibi kulübede somurtup durmuyor,çıkışları heyecanı oyuna müdahalesi çok iyi,en azından inanıyor artık,her geçen gün daha iyi olacağımıza inanıyorum.Devre arasında 1-2 oyuncu ile daha da güçleneceğiz

Ersin Develi

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=83282
Sahaya giren MAL
Bıraksalar Deli parçalayacak adamı :)
Guti de peşinden koşuyor :D

Cem Goren

maç ile ilgili söylenicek fazla birşey yok aslında olaylar maçı gölgede bıraktı bence ama böyle olacağı belliydi. maç öncesi içeri girişte hiç kimse bana "bursalıların rahat girmesi için bekletiyoruz sizi" diyemez. o stada rahat giricek birisi varsa oda Beşiktaş taraftarıdır. olaylara gelirsek istermiydik böyle olmasını tabikide hayır ama o kadar çağrıya rağmen adamlar geldi ve istenmeyen olaylar oldu. bizim üstümüzden rant ve prim sağlamak istiyorlar ki onlarda biliyor aslında "Beşiktaş'a ne dost ne düşman nede rakip olabilirler"

son olarak Beşiktaş taraftarına "katil" "cani" gibi tanımlarda bulunup hatta biraz daha ileri gidip "terörist" diyen küçük beyinler; Beşiktaş taraftarı bir kişiye yada bir gruba saldırıyorsa o kişi yada grup bunu haketmiştir. öyle ha deyince birilerine saldırcak kadar küçük değildir Beşiktaş..
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Ernsti cok begendim bu macta, her macta sasirtiyor beni.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Ayayolspordan çok daha iyi ve üstün olduğumuz bir karşılaşmaydı ve doğal olarak kazandık.Takım yavaş yavaş kıvama geliyor
Kazanma alışkanlığı kazanmak üzereyiz 1-2 maç daha kazanırsak.
Yolumuzun açık olucağı düşüncesindeyim.

Maç öncesi yaşanan olaylar tamamen tahrik ve kışkıtma sonucu oluşmuştur ayyolluların Kartal yuvalarını taşladığını gözlerimle gördüm.Bizde harekete geçtik doğal olarak Ben olay bölgesine gidene kadar polis müdahale etti malesef omuzuma ve bacağıma iki tane jop yedim. Şu yavşakların bi tanesine okkalı geçireydim 10-15 jop yemeyede razıydım  :)   
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Cem Goren

Geçmiş olsun Eren. şimdi daha iyisindir inşallah.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Teşekkür ederim Cem
İyiyim biraz topalıyorum işte başka problem yok   :)

keskinli

gecmis olsun kardesim
bu arada copmu dogru jopmu :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Az önce haber1903 te kullanıcı yorumlarını okurken bir şey dikkatimi çekti.

İlgili makama, 05 Aralık 2010 Pazar günü, Fiyapı İnönü Stadyumunda oynanan Beşiktaş – Bursaspor karşılaşmasında, Bursaspor tribününden bir koro halinde söylenen "Ermeni köpekler, Beşiktaş'ı destekler" şeklindeki "IRKÇILIK" içeren tezahüratlar, bizler gibi içinde insan sevgisi olan herkesi derinden yaralamıştır. Bundan önceki sezonda da aynı ırkçılık içeren tezahüratları ile Diyarbakırspor'a gönül vermiş olan yurttaşlarımızı da derinden yaralayan bu zihniyeti şiddetle kınıyor ve Futbol Federasyonunu göreve davet ediyorum..

Maça giden arkadaşlar,böyle bir şey oldu mu?