Ana Menü

Şok ! Çarşı Karıştı ! Alen'e 2 kurşun !

Başlatan Ersin Develi, Kasım 27, 2010, 20:11:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Olay cok basit anlatilmis bence. ayhan da orada ise onada bisey olurdu herhalde. Beklemek lazim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Büyük Amigo Alen Markaryan'a karşı yapılan saldırı, tribünden dışlanmış ve
bir daha tribüne girmesi mümkün olamayan malum şahsın amigo olamamasının verdiği hırsla yaptığı münferit bir olaydır.

Yaşanan olayın hiçbir gurupla veya güçle bir ilgisi olmadığını kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.
Çarşı

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

KeePSaKe

Since 1903

Simurg

ne kadar gereksiz olaylar
bu kadar olamaz yazık yahu

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Harun D. asayiş şube müdürlüğüne bağlı cinayet masası dedektiflerince geceyarısı Fatih'teki bir adrese düzenlenen baskınla silahıyla birlikte gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlı Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilerek sorguya alındı.

djinonu

Kartalahaber.com özel haberi...
Dün gece yapılan operasyonla yakalanan Harun Dulkara Alen Markaryan ve arkadaşlarının Beşiktaş tribünlerinde terör estirdiğini söyledi. Alen ve grubunun Beşiktaşlı işadamlarından haraç topladığına dikkat çeken Dulkara, ifadesinde özetle şunları söyledi:
"Derbi maç öncesi yönetimden bilet almışlar. Bu biletleri karaborsa satıp kendi aralarında pay ediyorlar. Birçok zengin işadamını da haraca bağladılar. Gidin araştırın Alen ve arkadaşları yurtdışına sevgilileriyle Beşiktaş'ın deplasman maçlarına bile gidiyorlar. Nasıl gidiyorlar? Alen'i Beşiktaş tribününde rant kavgasına karşı çıktığım için vurdum. İki hafta önce Gençlerbirliği depelasmanında ben ve gerçek beşiktaşlı taraftarları maça girmeden önce tehdit ettiler; "Bir daha maça girmeyeceksiniz" dediler. Ben de dün kendisiyle buluştum. Bana çok ağır küfürler etti sonra da tehdit etti. bana saldırınca ben de gururuma yediremedim ve belindeki silahı sadece kendimi korumak için ateşledim. Dört sene önce de Ferdi Alen'e karşı çıktığı için vurulmuştu. Alen çıkıp açıklasın; "Ferdi'yi kim neden vurdurdu?"
Ben cezamı çekmeye hazırım. Kaybedecek bir şeyim de yok. Alen'i kendimi korumak için vurdum çünkü o beni vuracaktı, hatta öldürecekti. Ben Ferdi gibi genç yaşta ölmemek için kendimi korudum. Bazı şeyleri açılarsam Alen ve arkadaşları sokağa bile çıkamaz."

Kartalhaber.com özel haberidir... İzinsiz kullanılamaz...

CR7

Alıntı yapılan: djinonu - Kasım 28, 2010, 13:33:38
Kartalahaber.com özel haberi...
Dün gece yapılan operasyonla yakalanan Harun Dulkara Alen Markaryan ve arkadaşlarının Beşiktaş tribünlerinde terör estirdiğini söyledi. Alen ve grubunun Beşiktaşlı işadamlarından haraç topladığına dikkat çeken Dulkara, ifadesinde özetle şunları söyledi:
"Derbi maç öncesi yönetimden bilet almışlar. Bu biletleri karaborsa satıp kendi aralarında pay ediyorlar. Birçok zengin işadamını da haraca bağladılar. Gidin araştırın Alen ve arkadaşları yurtdışına sevgilileriyle Beşiktaş'ın deplasman maçlarına bile gidiyorlar. Nasıl gidiyorlar? Alen'i Beşiktaş tribününde rant kavgasına karşı çıktığım için vurdum. İki hafta önce Gençlerbirliği depelasmanında ben ve gerçek beşiktaşlı taraftarları maça girmeden önce tehdit ettiler; "Bir daha maça girmeyeceksiniz" dediler. Ben de dün kendisiyle buluştum. Bana çok ağır küfürler etti sonra da tehdit etti. bana saldırınca ben de gururuma yediremedim ve belindeki silahı sadece kendimi korumak için ateşledim. Dört sene önce de Ferdi Alen'e karşı çıktığı için vurulmuştu. Alen çıkıp açıklasın; "Ferdi'yi kim neden vurdurdu?"
Ben cezamı çekmeye hazırım. Kaybedecek bir şeyim de yok. Alen'i kendimi korumak için vurdum çünkü o beni vuracaktı, hatta öldürecekti. Ben Ferdi gibi genç yaşta ölmemek için kendimi korudum. Bazı şeyleri açılarsam Alen ve arkadaşları sokağa bile çıkamaz."

Kartalhaber.com özel haberidir... İzinsiz kullanılamaz...

:ok

gerçekten öyle
o şeyler açıklansın. Alen,Ayhan vs. vs. hayatta sokağa çıkamazlar.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

bakiyorumda basinda yada yorumlarda alen abi gecmis olsun diyip duruyorlar...
bunlarin hepsi sazan! besiktasin saf taraftarlari bazi seyleri adam gibi görmeleri lazim bence
ben niye böyle düsünüyorum biliyormusun(uz) alen yokken tribünler sakin sessizdi...adam daha bir ay olmadi geri geldi olanlara bak!
o son ferdi olayindada alen geciyodu ve kim bilir o tribünde bicaklanan arkadasta belki bu kisilerin kurbani...

IL Capitano

ulkede yargi var, mahkemeler var. kimin sucu varsa cezasini eninde sonunda ceker. kim bilirle varsayimlarla ugrasmaya gerek yok. derbi macina konsantre olalim arkadaslar.. :ok
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Allah belanizi versin
besiktasi ne hallere düsürdünüz!!
3-5 rantci yüzünden muhtesem besiktas taraftarini ne hallere getirdiniz!
bu tribünden kokusmuslarin defedilmesi gerekiyor
bu is ayni devlete calisirken paranin kokusunu alip mafya olanlara döndü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eebjk

Alen abimizin ameliyatı başarıyla geçmiştir. İki ayağına da müdahale edilmiş, sağlığından endişelenecek bir durum söz konusu değildir.

Bilgilerinize

ForzaBeşiktaş
sadece BEŞİKTAŞ