Ana Menü

İverson'dan İmalı Sözler

Başlatan ilhan mansız_melis, Kasım 26, 2010, 09:32:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Son maçta 18 sayı attığını belirten Iverson, hücumda rol alıp almamanın kendisi için sorun olmadığını söylerken, "Sanırım coachun beni nasıl kullanacağını anlaması ve benim ne zaman neler yapabileceğimi öğrenmesi biraz zaman alacak" ifadesini kullandı. Fenerbahçe Ülker maçının zor olduğunu belirten süper yıldız, "İkinci çeyreğin tamamında kenarda olmak, devre sonunda tekrar oyuna sokulmak ama yine kısa süre oynayıp çıkmak bana göre değil. Böyle olunca ritmimi yakalayamıyorum. Goettingen maçında daha fazla sahada kalınca oyunun içine girdim" diye konuştu.

'NBA'e dönmeyeceğim'
Iverson, "Fiziksel olarak çok iyi durumdayım. Bu takıma NBA'de olduğu gibi her şeyimi vermek istiyorum. Beni izleyenlerin beklentilerini karşılamalıyım. Zaten bunu yapamaz ve takımımın kazanmasına yardımcı olamazsam, taraftarları incitmem, giderim. Hedefim Beşiktaş'a maçlar kazandırmak. Bunu başarırsam kariyerimi burada sonlandırabilirim. Çünkü NBA'e dönmeyi düşünmüyorum. Zaten NBA'de ulaşılabilecek bir çok şeyi tattım. Beşiktaş bana şans verdi ve onları yüz üstü bırakmam" diyerek sözlerini noktaladı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

bız bılıyoruz da senı ıverson maas alan gercek meslegı olan antrenor bılemıyor ne yazık kı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Iverson oyuncu/koc olsa daha iyi olmaz mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Cem Baba - Kasım 26, 2010, 12:21:54
Iverson oyuncu/koc olsa daha iyi olmaz mi?

Hemde çok iyi olur.. Şimdiki koçtan bin kat daha iyi olacağı kesin..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Daha oynayamadı bile doğru düzgün ne koçu Allah aşkına :D
Since 1903

IL Capitano

bence her yönden su anki antrenörden cok fazla seyler verebilir takima.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....