Ana Menü

YÖNETİMDEN SCHUSTER'E GÜVEN OYU

Başlatan Ersin Develi, Kasım 25, 2010, 20:31:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Futbol A Takım Teknik Direktörümüz Sayın Bernd Schuster hakkında, son günlerde basında yoğunca çıkan yıpratıcı haberler ve yorumlarla ilgili olarak, Yönetim Kurulu şu açıklamayı yaptı:
"Türk futbolunu Avrupa'da temsil etme onurunu taşıyan takımımızın, yoğun maç trafiği ve buna bağlı olarak ortaya çıkan futbolcu sakatlıkları neticesinde yaşadığı puan kayıpları, basında Yönetim Kurulumuz ile teknik direktörümüz arasında bir güven eksikliğine yol açmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır.

Modern futbolun temsilcisi teknik direktörümüz ile uzun vadeli planlar yapmış olan biz Yönetim Kurulu üyeleri, bu vesileyle Sayın Schuster'e duyduğumuz güveni bir kez daha tekrarlama gereği hissettik.

Bu durumu farklı boyutlara taşıyarak ve isim vermeden teknik direktörümüz ile ilgili sözde olumsuz düşünceleri olduğu ileri sürülen arkadaşlarımızı zor duruma düşüren basın mensuplarını, bu iddialarını ispata davet ediyor; bu yapılmadığı takdirde kanuni haklarımızı kullanacağımızı kamuoyunun ve kendilerinin bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

NoPasaran

Gs ve Bursa maçından gelebilecek kötü sonuç bu açıklamayı anlamsız kılar..

O yüzden bu tarz açıklamaları sevmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

bu aciklamalara ve güvene pek inanmayin
ertugrul hocayla gideriz demislerdi,hocayi yalniz gönderdiler
alinacak 2 kötü sonucta hocayi yollarlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Eleştirilerin odağındaki Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in, bazı yöneticiler tarafından da hedef gösterilmesi üzerine siyah-beyazlı yönetim kurulunda yaşanan kriz dün tatlıya bağlandı. Sadece SABAH'ın duyurduğu kriz, Futbol Şubesi Sorumlusu Serdal Adalı'nın, Schuster'i hedef gösteren yöneticilerin tavrı sonrası soluğu başkan Yıldırım Demirören'in yanında alarak, istifa resti çekmesi ile doruğa çıkmıştı. Beşiktaş Yönetim Kurulu, dün Yıldırım Demirören başkanlığında toplanırken, toplantıda tam anlamıyla bir yüzleşme yaşandı. Özellikle Ertunç Soğancıoğlu ve Metin Keçeli'yi hedef alan Serdal Adalı, "Schuster ile ilgili eleştirileri olan ve gönderilmesi gerektiğine inananlar varsa burada dile getirsin. Bu düşünceleri gazete sütunlarından açıklamasınlar. Ben isim isim kimlerin hangi gazeteye konuştuğunu ve hangi haberi verdiğini biliyorum. Buna bir son verin"eleştirisini getirdi.

KEÇELİ DE DESTEK VERDİ
Adalı'nın konuşması sonrası söz alan Keçeli ise, "Schuster ile ilgili eleştirilerim olmuştur. Her zaman dile getirdim ama kesinlikle bu dönemde Schuster'in gönderilmesini, dere geçerken at değiştirilmesini ben de tasvip etmiyorum" diyerek ortamı yumuşattı. Bu diyaloglardan sonra toplantı Schuster'e destek kararıyla sona erdi.

Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Hoca niye gitsin ya, kotu sonuc alinsada gitmemeli, kotu sonuc seneye ocakta devam ederse gider.

Kolay degil.. amatorce dusuncelere karsiyim

Modern futbolun temsilcisi teknik direktörümüz ile uzun vadeli planlar yapmış olan biz Yönetim Kurulu üyeleri, bu vesileyle Sayın Schuster'e duyduğumuz güveni bir kez daha tekrarlama gereği hissettik.

:bjk
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi