Ana Menü

Quaresma yine sakatlandı.4 hafta yok

Başlatan srdr, Kasım 20, 2010, 19:57:59

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

srdr

Beşiktaş, mutlak 3 puan parolasıyla çıktığı Konyaspor maçından beklemediği bir 2-2'lik beraberlikle ayrıldı ve yıldız isminin sakatlanmasıyla sarsıldı.

Spor Toto Süper Lig'in 13'üncü haftasında İnönü'de oynanan karşılaşmada, Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden Ricardo Quaresma, 41'inci dakikada girdiği bir pozisyonda yerde kaldı ve oyuna devam etmekte zorlandı. Baldırında bir çekme yaşayan Quaresma, 42'inci dakikada değişmek istediğini ifade ederek oyundan çıktı. Sakatlıktan yeni çıkan Q7, yeniden sakatlanarak 42'inci dakikada yerini Erhan Güven'e bıraktı.

GALATASARAY DERBİSİNDE YOK
Beşiktaş'ın Konyaspor ile 2-2 berabere kaldığı maçın ilk yarısında sakatlanarak maçı bırakmak zorunda kalan Quaresma'nın maçın ardından MR'ı çekildi. Yıldız futbolcunun MR sonucunu açıklayan Mete Düren, NTV SPOR'dan Hakan Gündoğar'a yaptığı açıklamada, "Sol arka adelesinde ikinci derece yırtık var. 4 hafta sahalardan uzak kalacak" dedi. Bu şartlar altında, Q7'nin Beşiktaş'ın gelecek hafta Galatasaray ile karşılaşacağı derbide oynama şansı kalmadı.
beşiktAŞK - since 1903

ilhan mansız_melis

Düzeltsen yazıyı.

Ayrıca sanırım kendi istemiş çıkmayı riske atmamak için kendini.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Bu nasıl alıntıdır böyle :D
Since 1903

srdr

acemice bir kopyalama oldu alt kısımları kaale almayınız.ama üst haber beni kızdırdı.ne zaman bir önemli maç Q7 sakat. hepsi bir şanssızlık mı yoksa yediğimiz kazıklardan birimi. bilemiyorum ama çok kızıyorum.
beşiktAŞK - since 1903

Simurg

Sinir bozucu bir olay
İnşallah ciddi bişey değildir

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Simurg

Ne oynadı neyine sakatlandı yahu
nazara geldi
kurşun döktürelim
gözü olanın gözü çıksın inşallah :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

valla gerçek kaan. mete düren söylemiş lig tv diyor simdi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Beşiktaş, mutlak 3 puan parolasıyla çıktığı Konyaspor maçından beklemediği bir 2-2'lik beraberlikle ayrıldı ve yıldız isminin sakatlanmasıyla sarsıldı.

Spor Toto Süper Lig'in 13'üncü haftasında İnönü'de oynanan karşılaşmada, Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden Ricardo Quaresma, 41'inci dakikada girdiği bir pozisyonda yerde kaldı ve oyuna devam etmekte zorlandı. Baldırında bir çekme yaşayan Quaresma, 42'inci dakikada değişmek istediğini ifade ederek oyundan çıktı. Sakatlıktan yeni çıkan Q7, yeniden sakatlanarak 42'inci dakikada yerini Erhan Güven'e bıraktı.

GALATASARAY DERBİSİNDE YOK
Beşiktaş'ın Konyaspor ile 2-2 berabere kaldığı maçın ilk yarısında sakatlanarak maçı bırakmak zorunda kalan Quaresma'nın maçın ardından MR'ı çekildi. Yıldız futbolcunun MR sonucunu açıklayan Mete Düren, NTV SPOR'dan Hakan Gündoğar'a yaptığı açıklamada, "Sol arka adelesinde ikinci derece yırtık var. 4 hafta sahalardan uzak kalacak" dedi. Bu şartlar altında, Q7'nin Beşiktaş'ın gelecek hafta Galatasaray ile karşılaşacağı derbide oynama şansı kalmadı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ya varya şuan acayip şoktayım ya.
Geseli arkadaşımla bu konuyu konuşurken rakipler yüzünden hayvan gibi giriyorlar vs vs dedim.
Ama biliyorum ki aslında bunda başka birşey var.
Bu adam ne oynadı ki bu kadar sakatlanıyor yahu  :-\  Daha yeni çıktı sakatlıktan hangi ara sakatlandı arkadaş.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

hay gözü olanın gözüne sokayım arkadaş ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

resmi siteden açıklama 3 hafta yokmuş.