Ana Menü

BBL 6. Hafta BEŞİKTAŞ-fb [21 Kas 2010-15:30]

Başlatan Ozan Doğan, Kasım 19, 2010, 13:07:51

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

sON 2 dk 30 sn

63-71

gerideyiz..

yenildik sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

2 dk 30 sn'de 2 savunma 2 hücumla kapatırsın o farkı ama takımda ne hücum ne savunma var ne de koç.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

"NBA TÜRKİYE'nin Aralık sayısında çok kapsamlı bir Iverson dosyası olacak. Burak Bıyıktay alsın bir tane. Belki A.I'ın kim olduğunu öğrenir."

NoPasaran

Bu adamı son periyotta hiç kullanmadık..

pes
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

burak bıyıktay oldugu surece bı bok olmaz!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Grocbenn

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 21, 2010, 17:05:43
Bu adamı son periyotta hiç kullanmadık..

pes

Volkan kullanılcak durumda değil ki..Adam geçemeyecek durumda..Ayakları yavaş..Şuan hiç hazır değil..Blok yedi..Top kaybetti..Şut attı çembere değmedi..Rezil mi etsin adamı..Belli hazır değil..

Ben 2.kez izledim takımı ve beğendim..Fenerbahçe geçtiğimiz senelerdeki gibi değil...Bu sene Avrupa'nın en iyi takımlarından biri olmuş..Barcelona'yı dışarda yenmiş..Siena'yı burda ezmiş bir takımdan bahsediyoruz..

İki takım arasında dünya kadar fark var..Oyuncu kalitesi olarak..Burak Bıyıktay ne yapsın..Elden düşme Mustafa Abi,Cüneyt Erden ile ne yapabilirsin ki..

Uzun adam sıkıntımız var bu kesin..İyi bir uzun ile bu takım çok daha iyi yerlere gelir..

eRe

burak bıyıktay hafta ıcın 16 sayı ondeyken 4-5 dakıka kala takımı bıle yonetemedı bı mola almak bıle aklına gelmedı ve yenıldık
bugun son perıyoada chatmanla baslıyorsak sonuna kadar oynucaz olmuyo mu basında cıkarcaksın sonra 3-4 dakıka oyunda olacak o adam takımın can sımıdı
o yok onu cıkarıyo 5 dakıka kala yoruldu dıye ıverson olusu bıle 3luk atmayı unutmaz dene mustafa abıyı deneyecegıne onu dene hafta ıcı adam 15 sayıyı nasıl attı sımdı mı atamayacak yeterkı bı ısınsın elı
hayır o da yok 6 dakıka kala ben macı kaybettıgımızı macın gıttıgını anlıyorum bı mola al takım ole dınlensın gerekırse bı ruzgarını keselım fenerın yok son 2 dakıka fark olmus 7 yenı aklına gelıyoda mola alıyo
ole bırı ıste burak bıyıktay!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Alıntı yapılan: eRe - Kasım 21, 2010, 17:21:16
burak bıyıktay hafta ıcın 16 sayı ondeyken 4-5 dakıka kala takımı bıle yonetemedı bı mola almak bıle aklına gelmedı ve yenıldık
bugun son perıyoada chatmanla baslıyorsak sonuna kadar oynucaz olmuyo mu basında cıkarcaksın sonra 3-4 dakıka oyunda olacak o adam takımın can sımıdı
o yok onu cıkarıyo 5 dakıka kala yoruldu dıye ıverson olusu bıle 3luk atmayı unutmaz dene mustafa abıyı deneyecegıne onu dene hafta ıcı adam 15 sayıyı nasıl attı sımdı mı atamayacak yeterkı bı ısınsın elı
hayır o da yok 6 dakıka kala ben macı kaybettıgımızı macın gıttıgını anlıyorum bı mola al takım ole dınlensın gerekırse bı ruzgarını keselım fenerın yok son 2 dakıka fark olmus 7 yenı aklına gelıyoda mola alıyo

:ok

diyecek başka şey yok.

saldır beşiktaş

Fb kadro kalitesi ile kazandı bizden kısalarıda uzunlarıda çok iyi.
Ukıc olsun Ömer olsun üst düzey oyuncular özellikle Ömer yaptığı savunmayla Iverson'ı oynatmayan en önemli faktördü.

Burak Bıyıktay profosyonel bir koç olmadığını yine gördük senin işin menajerlik hocam.

Bu arada Emre nasıl futbolun fahişesi ise Mirsad'ta basketbolun Haislipin attığı yumruk akıllandırmamış.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

adamlar 3sayı geriye düştüklerinde mola aldılar bizim koç bi anda  7*0lık seri yakalayan rakibe karşı mola almadı. biz Iverson'u aldık ama o adamı koca bi periyot oturtun ya.

bu maç için soylenıcek tek soz Bıyıktay Acilen istifa etmelisin yada gönderilmelisin
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 21, 2010, 17:46:22
adamlar 3sayı geriye düştüklerinde mola aldılar bizim koç bi anda  7*0lık seri yakalayan rakibe karşı mola almadı. biz Iverson'u aldık ama o adamı koca bi periyot oturtun ya.

bu maç için soylenıcek tek soz Bıyıktay Acilen istifa etmelisin yada gönderilmelisin

1 periyot değil 2 periyot cem :D

Cem Goren

Alıntı yapılan: L_James_23 - Kasım 21, 2010, 17:47:23
Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 21, 2010, 17:46:22

1 periyot değil 2 periyot cem :D

o daha kötü :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

srdr

iversona inanamadım.inanılmaz güçsüzdü.yürüyecek hali yoktu.hadi bunu anladımda hiçmi insan heyecan duymaz ya.. sanki ilk kez kalabalığın önüne çıkmış gibi idi.biraz coşku olur ya. her maç 25-30 atan chatman da sağolsun ona ayak uydurdu. koca maçı
4-5 sayı ile bitirdi.faullerde bile rezildi. fenerin galibiyeti normal ama bu 2 adam beni şoka uğrattı resmen
beşiktAŞK - since 1903

KeePSaKe

Since 1903

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: eRe - Kasım 21, 2010, 17:21:16

aynen öyle.. söliceklerimi yazmışsın zaten vala.. ayrıca ya kaç senedir yenilmiyosun sen akatlarda bu takıma, salonda süper atmosfer başlarda iyide gidiyosun, son periyottaki o halin nedir ne bi taktik ne bi mola ayıptır ya..!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org