Ana Menü

Üzülmez suçluyu buldu!

Başlatan eebjk, Kasım 13, 2010, 19:01:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, siyah-beyazlı takımın son dönemde aldığı başarısız sonuçlar üzerine açıklamalarda bulundu.   

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, başarısızlıkta faturanın hocaya çıkmaması gerektiğini belirtti, "Maalesef sahada koşmayan oyuncular var. Beşiktaş'ın büyüklüğünü bilmek lazım" dedi.   
Ligdeki başarısızlığın üzerine bir darbe de Ziraat Türkiye Kupası'nda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan alan Beşiktaş'ta, kaptan İbrahim Üzülmez, bütün faturanın Bernd Schuster'e kesilmesinin doğru olmadığını söyledi.   Beşiktaş formasını üstüne geçiren her futbolcunun rakibinden daha fazla koşması gerektiğini dile getiren emektar oyuncu "Yenilgilerin tek sorumlusu Bernd Schuster değildir. Herkesin bunda payı vardır.

Gaziantep Belediye maçındaki mağlubiyetin ne çizgi defansla ne de sistemle ilgisi vardır. Beşiktaş'ın topçusu hocanın taktiğine bile gerek duymadan böyle maçları almalıdır. Maalesef sahada koşmayan futbolcular var. Beşiktaş'ın büyüklüğünü bilmek lazım" ifadelerini kullandı.   

Takım içerisinde herhangi bir gruplaşmanın olmadığını da söyleyen İbrahim Üzülmez, "Böylesine kötü günleri birilerine fatura keserek atlatamayız. Bunu atlatmanın en güzel yolu futbolcusundan yöneticisine kadar camiadaki herkesin birlik ve beraberliğidir. Ben bu takımın kaptanı olarak şunu söyleyebilirim ki, biz bu kötü günleri atlatacağız. Ben bu konuda kendi üstüme düşen görevi yerine getireceğim" diye konuştu.   
sadece BEŞİKTAŞ

RCA

düşünsenize aradan 10 yıl geçiyor teknik direktörümüz deli ibo.. maç basına her oyuncu 15 km koşar heralde ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Resulbjk - Kasım 13, 2010, 19:09:08
düşünsenize aradan 10 yıl geçiyor teknik direktörümüz deli ibo.. maç basına her oyuncu 15 km koşar heralde ;D

:ahaha

10-15 yıl sonra İbrahim Üzülmez neden hocamız olmasın ki :) Ne güzel laa :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Alıntı yapılan: Resulbjk - Kasım 13, 2010, 19:09:08
bu ibo o zaman coooooooooook futbolcu döver yilmaz hocadan beter olur vesselam :D

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Batuhan

ben söyleyeyim guti hernandez bu işin sorumlusu.
Koca hestiy aya bedenem ?

CR7

Alıntı yapılan: Batuhan* - Kasım 13, 2010, 20:19:47
ben söyleyeyim guti hernandez bu işin sorumlusu.

niye?
nasıl böyle bir kanıya vardın?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Batuhan

abi adam real madrid'den gelmiş.geldiği takımın haline bak şimdi.maçlardaki tavırları da göze çarpıyor.tamam attırıyor falan ama,guti hernandez gol attırsın bi zahmet.

mersin idman yurdu maçı mesela,topa vurmak için vuruyordu,kaleyi tutması için değil.golü de keza öyle,bu tarz oyuncular tek başına alabilmeli böyle maçları.

bence huzursuzluk çıkartan odur.real madridde de raul ile beraber adı geçiyordu huzursuzluk çıkartıyor diye.

Ersin Develi

Sorun sadece koşmak değil ki,
Holosko,Hilbert deli gibi koşuyor ama bi işe yaramıyor.Yetenek lazım.
Guti gelirken,ondan koşmasını,pres yapmasını,defans yapmasını bekleyen varmıdı?
Guti sadece gol attırsın yeter,ki zaten attırıyorda

Batuhan

abi attırması problem değil oynayan bir guti her zaman tehdittir ama ne bileyim,inşallah yanılıyorumdur.benim fikrim o yönde.

Ersin Develi

Guti yi kastettiğini düşünmüyorum,Quaresma yı kasdediyor olabilir,hatta sezon başında böyle açıklamaları vardı ibo nun.

ilhan mansız_melis

Tek bir kişiyi kastetmemiş bence.

Hocadan tutun da tüm takımda anlayamadığımız bişeyler var.

Yakında çıkar kokusu.

Batuhan

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 13, 2010, 20:41:54
Guti yi kastettiğini düşünmüyorum,Quaresma yı kasdediyor olabilir,hatta sezon başında böyle açıklamaları vardı ibo nun.

quaresma ileride dursun ben onun yerine de mücadele ederim demişti sanırım.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Kasım 13, 2010, 20:44:51
Tek bir kişiyi kastetmemiş bence.
Doğru söylüyorsun :) Deli nin bir kuyuya bi taş atmış hesabı :) :)

ilhan mansız_melis

Tek bildiğim madem hedeflerimiz var oyuncularımızın da,hocamızın da bir an önce toparlanması gerektiği.