Ana Menü

Basketbol Maçları Genel Topiği...

Başlatan Cem Goren, Kasım 12, 2010, 22:47:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Amerikalıların bir sözü vardır..

Kötü Coach Kötü Takım Başarısız
Kötü Coach İyi Takım Başarısız
İyi Coach Kötü Takım Başarısız
İyi Coach İyi Takım Başarılı !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

basalım parayı Phill Jackson'u getirelim ya. çokmu zor bi pankarta bakar. "Şımart bizi başkan çıkart bizi baştan"
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 01, 2010, 00:21:48
Amerikalıların bir sözü vardır..

Kötü Coach Kötü Takım Başarısız
Kötü Coach İyi Takım Başarısız
İyi Coach Kötü Takım Başarısız
İyi Coach İyi Takım Başarılı !

abı dogru demıslerde
burası turkıye
ve turkıyede bu takım yeterlı en azından son perıyot 30 sayı yemeyecek bır takım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bi takım son periyor 30 sayı yiyorsa hay ben öyle oyuncuların kardeşim..

Hırsızın hiçmi suçu yok ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

son periyot "ıverson savunma yapamıyor" diye adamı oynatmadı ama takım yine mala bağladı 32sayı yedi mesela.

eRe

abı mustafa abıyle macı bıtırıyorsan onun hırsından nolucak benchte ıverson varken
hadı onu gectım takıma sut cekme 24 sanıye desen yıne yeter be abı
ha bı de arada sırada mola alınabılecegını bılmen gerek takım dınlensın dıye
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Abi takıma takviye lazım..Bu gerçek..

Ve hoca da değişmeli. Bunu kabul ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 01, 2010, 00:28:14
Abi takıma takviye lazım..Bu gerçek..

Ve hoca da değişmeli. Bunu kabul ediyorum

takvıye benımde ıstedıgım sey
ama ılk once yarın hoca gıtsın ıstıyorum sadece
www.erdemeksi.com

CR7

takviye tabii ki şart

ama takım 11 sayıdan maç veriyorsa
kendi evinde 16 sayılardan maç veriyorsa
son hücumu ne kadar kural hatası olsa da saçma şekilde kullanıyorsa orada antrenör suçludur arkadaş.
ayrıca Iverson ne kadar hazır olmasa da - ki bana göre hazırdır- o adamı kenarda oturtamazsın çünkü o isim bile başlıcana bir tehdittir.
şu takımın başına Ergin Ataman-Murat Didin-Erman Kunter-Murat Özyer(her ne kadar gsli de olsa) 4'lüsünden birini getirse şu an 3/3 yapmıştık avrupada ve ayrıcana ligde de saçma takımlara kaybetmemiştik.

yeter artık Bıyıktay.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

İlk periyodun 3. dakikasında Beşiktaş Cola Turka, Serhat ve Cevher'in isabetli şutlarıyla 9-0'lık seri yakaladı. Seibutis, 4. dakikadaki basketiyle Olin Edirne'ye ilk sayısını kazandırdı. Beşiktaş, İverson'un sayılarıyla aradaki farkı 13 sayıya (15-2) çıkardı. Ev sahibi takım, 8. dakikada Can ve Caner'in attığı 3'lüklerle aradaki farkı 6 sayıya (12-18) indirdi ve ilk periyodu Beşiktaş Cola Turka (16-23) önde tamamladı.

İkinci periyoda daha istekli başlayan Olin Edirne, karşılaşmanın 13. dakikasında Reha'nın üçlüğüyle aradaki farkı (19-25) 6 sayıya kadar indirdi. Beşiktaş Cola Turka, karşılaşmanın 15. dakikasında aradaki farkı yeniden 12 sayıya çıkarırken, peridon bitimine 1 dakika kala aradaki fark 10 sayıya (30-40) indi. Karşılıklı hücumlarla geçen devreyi de konuk ekip (36-45) ileride kapadı.

Maçın 3. çeyreğine Cüneyt Erden'in 3 sayılık atışıyla başlayan Beşiktaş Cola Turka, aradaki farkı yeniden 12 sayıya (36-48) yükseltti. 21. dakikada İverson'un 3'lüğü ile araki farkı 15 sayıya yükselten Beşiktaş Cola Turka karşısında Olin Edirne, 3. çeyreğin son dakikalarında aradaki farkı 7 sayıya (57-64) kadar düşürdü ve 3. çeyrek de siyah-beyazlıların üstünlüğünde (57-64) geçildi.

Tüm medya mensuplarının ilgisini üzerine toplamasına rağmen salonda fazlaca bir varlık gösteremeyen İversonlı Beşiktaş Cola Turka karşısında, 4. periyotta Olin Edirne'den Seibutis'in 3 sayılık basketleriyle fark 4 sayıya (60-64) kadar indi. Ancak İgnerski'nin üst üste bulduğu sayılarla farkı 9 sayıya (60-69) yükselten Beşiktaş Cola Turka, hücumdaki etkili oyununu ve sayı üretmedeki başarısını sürdürünce karşılaşmadan (75-88) galip ayrılan taraf oldu.

MAÇTAN NOTLAR

-Karşılaşma öncesi, sahada çalınan müzik eşiliğinde İverson'ın yaptığı hareketler tribünlerden hayranlıkla izlendi.

-Edirnespor Basketbol Takımı eski sporcusu 86 yaşındaki Abit Karavit'e, kulüp başkanı Turan Gazioğlu çiçek ve takımlarının formasını verdi.

-Beşiktaş Cola Turka'nın NBA'dan trasferi Allen İverson'un 10 sayıyla oynadığı maçta en skorer isim Serhat Çetin oldu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Grocbenn

Dün izledim maçı..İverson maça iyi başladı ama sonrası gelmedi..

Şut atmayı unutmuş gibi..Sebest atışda bile 2-0 attı..Ama biraz hızlanmış..Sezonun 2.yarısı sanırım beklediğimiz kıvama gelir..

eRe

www.erdemeksi.com

Cem Goren

Cem Goren

hemofarm101: Beşiktaş:100

chatman 41sayı attı Helal Olsun sana. acemice oynadığımız zamanlar oldu hakemler tam bir rezaletti. sağlık olsun