Ana Menü

Schuster 'GÜN GEÇTİKÇE KÖTÜYE GİDİYORUZ'

Başlatan [KralKartal], Kasım 12, 2010, 00:19:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a mağlup oldukları maçın ardından yaptığı açıklamada, takımının her geçen gün iyiye gitmesi gerekirken daha kötüye gittiğini söyledi.

Son maçlarda yaptıkları gibi bu maçta da rakibe pozisyonlar verdiklerinden yakınan Schuster, şunları kaydetti:

''Kaleye fazla gitmiyoruz. Son maçlarda en büyük eksikliğimiz bu. Gol atamadığımız için sıkıntılar yaşıyoruz. Bu da bizi ele veriyor. Beşiktaş'ın bütün tarihini bilmiyorum. Zaman zaman böyle dönemleri olmuştur. Bende o dönemlerinden birine denk geldim. İkinci lig takımları birinci lig takımlarını dünyanın her yerinde yenebiliyor. Benim düşündüğüm noktada rakip kaleye çok rahat girmemiz herhalde futbolcuların üzerinde ikinci yarı daha iyi yaparız diye bir düşünce doğurdu. Gol atamadık. Bugün de bu sorunlardan birini yaşadık. Bu maçta oynamayan sadece iki futbolcu vardı. Bunlardan daha önemlisi takımın her geçen gün iyiye gitmesi gerekirken daha kötüye gidiyor olması. Son maça bakarsanız daha kötüye gittiğini görürsünüz. Ama bunu çözeceğiz, çözmek zorundayız.''

Beşiktaşlı futbolculardan Cenk ve Holosko da rakibi küçümsemediklerini, pozisyonlar ürettiklerini, yenilgi için üzgün olduklarını söylediler.
-AA-

dobra konusmus  :alkis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bence bu adam golcü istiyor..

Her mesajında snki bunu hissediyorum..

Gol atsak maç biteeck diyor ama gol atacak durumumuz yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

benim korkum futbolcuların sabote filan etmemesi. eğer böyle bir olay olmazsa toparlanırız yoksa schusteri yollar futbolcular. bunu gören quaresma-gutide yol alır diye düşünüyorum.

CR7

Bana da öyle geliyor. kesin bir sabote işi var GS'de olduğu gibi..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

bunu cözecek sensin schuster efendi
cikipta söylenmekle olmuyor bu isler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

Schustere laf yok! Futbolcular oynamiyorsa bunda adamin sucu ney? Artik ite kaka goturecegiz hoca bence yariya kadar boyle devam edip a2den alip sonrada gidecekleri gonderip istedigimiz hucum futbol sistemini oturtacak! Ne holosko ne yusuf ne tabata kurtarabilirdi maci...onur girdi ve canlilik geldi kedi mevkiisine bu sefer tüm camiya arkanda gondermeyecegiz bugune kadar hep hoca gitti...gitme sirasi futbolcularda!!!
Nihata uzuldum gol atamasada olsun gecmis olsun
Manyak bir sekilde lifi atti icim ciz etti
Yeni kondisyoner ve  yeni futbolcularla durum duzelir sampiyonluk gittide elindekinin en iyisini yapacaksin artik devreye kadar inanin schuster sistemi oturtsun bakin neler oluyor !!! Adam dunya kulubu sistemini oturtmaya calisiyor tr ligi futbolu dgil buda bizimkilere agir geliyor... Cahiller o yuzden revizyona gidilecek ve yeni kan gelecek takim duzelecek!

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 12, 2010, 00:27:42

Bu defans varken golcü alsan ne olucak..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 12, 2010, 15:21:58
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 12, 2010, 00:27:42

Bu defans varken golcü alsan ne olucak..

Katılıyorum..

Savunma nasıl hücümdan başlıyorsa , hücümda savunmadan başlar..

Ve bizim Savunma oyuncularımızın malesef Kalitesi Normal Standartın çok altında..

Ersan Adem bu takıma yıldız oldu gelir gelmez, düşünmek lazım bu kalitesizliği..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Takımda hakkaten büyük sorunlar var

Son iki maçta hiçbir sakatlığı bulunmayan Fatih Tekke'nin kadroya dahil alınmaması şaşırtıcı

Ne oldu da bu takım bu hale geldi kaleye gidemez olduk var mı böyle bir rezillik

Çok ciddi sorunlar olmalı.Oyuncuların paraları mı ödenmiyor noluyor bilmiyorum ama gittikçe de kötüye gidiyoruz
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Ersin Develi

Birşeyler ters gidiyor ama ne,bunun sorgulanması gerekir.
Bu takım Avrupa da 10 maçta 7 Galibiyet 2 beraberlik sadece 1 mağlubiyet alırken...
Sezona da iyi başlayıp 3 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet alıp,son 5 haftada 1 galibiyet 3 mağlubiyet 1 beraberlik alıyorsa...
Sezona bomba gibi giriş yapan Quaresma,G.Antep BB maçında canından bezmiş bir halde görünüyorsa...
Guti ve Ernst'in bakışlarında bir çaresizlik varsa...
Schuster son haftalarda,dünyası başına yıkılmış gibi duruyorsa...
Bu takımı sabote eden biri yada birileri var demektir..

+18 !

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 12, 2010, 00:42:04
benim korkum futbolcuların sabote filan etmemesi. eğer böyle bir olay olmazsa toparlanırız yoksa schusteri yollar futbolcular. bunu gören quaresma-gutide yol alır diye düşünüyorum.

Dün aynı komplo teorisini ben kurdum. Aynısını arkadaşa söyledim.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: +18 ! - Kasım 12, 2010, 17:48:40
Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 12, 2010, 00:42:04

Dün aynı komplo teorisini ben kurdum. Aynısını arkadaşa söyledim.

Böyle bir şey varsa,bunu kim yapabilir?
Guti mi?Hayır
Quaresma mı?Hayır
Ernst mi?Hayır
Bobo mu?Hayır
Deli İbo mu?Hayır
Necip mi?Hayır
Çünkü şu ortamda elinden geleni yapan futbolcular bunlar sadece.
Gelelim diğerlerine
Hakan: Hayal kırıklığına rağmen,en çok şansı ona verdi hoca
Tabata: Takımda en çok şans bulan adam,ama takımda yokluğu daha kârlı
Holosko: Topu ayağının içiyle kontrol ettiğinde,top 3 metre açılıyor ayağından,amatör oyuncu gibi
Fatih Tekke: Şans bulamadı,bulsa iyi olacağına inanıyorum.Ama sivas maçındaki olay şuan bile polemik konusu.
Hilbert: İyi niyetli,sadece mücadele ediyor ama sadece mücadele yetmiyor,yenekte olması lazım

Cem Goren

bende takımda başka bi sorun olduğunu düşünenlerdenim.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Adam en azindan soyluyor kivirtmiyor bazilari gibi !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi