Ana Menü

[STSL] Gençlerbirliği:0 - Beşiktaş:2[14 Kas 2010] [16:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 11, 2010, 10:40:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

kolay değil o kadar kayıptan sonra onlarda skoru korumak istediler. ve bizim çekilmemiz fenerinki gibi aptalca geriye çekilme değildi.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Kasım 15, 2010, 11:21:55
Maçı izleyemedim.

Tebrikler Beşiktaş'ım !

ilk yarım saati izleseydin evet Beşiktaş toparlanmış ilk zamanlardaki gibi derdin sonrasını izleseydin sadece golleri görürdün ;)

+18 !

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 15, 2010, 11:47:42
Maçı izleyemedim.

Tebrikler Beşiktaş'ım !

ilk yarım saati izleseydin evet Beşiktaş toparlanmış ilk zamanlardaki gibi derdin sonrasını izleseydin sadece golleri görürdün ;)

Bende izlemedim.. Ama ne olursa olsun bu galibiyet hem Schuster'i hem de bizi rahatlattı.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 15, 2010, 11:47:42
Maçı izleyemedim.

Tebrikler Beşiktaş'ım !

Sadece golleri izleyebildim ;D

Ntvspor eskiden maçların özetinin veriyordu şimdi vermiyor nedenini bilen var mı ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Maç özetlerini tek TRT veriyor..
Yasak başka kanalların vermesi.
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

aynen yasak başkalarının vermesi. hatta slayt gösterim hakkında bile kapışmışlardı bir ara.

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster, ''Son dakikada bulduğumuz ikinci golün, iyi çalışmamız ve kontratak düşüncemiz sonucunda geldiğini söyleyebilirim'' dedi.
Schuster, Gençlerbirliği'ni deplasmanda 2-0 yendikleri maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, baskın oynadıkları ilk yarının sonlarına doğru golü bulduklarını söyledi. Bu golle, ikinci yarıya özgüvenli girdiklerini belirten Schuster, ''İkinci yarıda biraz geriye çekilerek oynamayı planladık. Kontratakla çıkmak istedik. Son dakikada bulduğumuz ikinci golün, iyi çalışmamız ve kontratak düşüncemiz sonucunda geldiğini söyleyebilirim. Bu nedenle de mutluyuz'' ifadelerini kullandı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!