Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-Kasımpaşa [08 Kas 2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 05, 2010, 00:26:07

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

9 Puan fark hiç bir şey..

Ancak bu futbolla 9 puan önde olsak umutsuz olurum yemin ederim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Nihatın çıkarttığı bir top var Gutiye o pozisyondada bomboştu ordada vuramadı.
Bu adam neden bu kadar güçsüz anlamıyorum topa vuramıyor.
Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

Golmüş?Penaltı kaçmış..Hiçbirini önemsemiyorum..Ama Beşiktaşın başında facia bir Schuster var..

Tek kellime ile Kasımpaşaya çalıştı..Bu hoca ile şampiyonluk falan hayal..

Rotasyon yapıyor ama Porto maçında çok iş düşen ileri hattımız Bobo-Guti-Nihat-Ernst-Aurelio sahada..Buna anca kıçımın rotasyonu denir..Takımın şuanda bence fizik gücü en iyi 2 adamı Hilbert ve Üzülmezi dinlendiriyor..

Klübede bir tane forvet yok..Fink-Necip'in ikisinin  klübede olmasının mantığı nedir arkadaşlar..Yusuf ve Fatih gibi sıkışan maçı çevirecek adamlar nerde!!

Aurelio-Q7 değişikliği yapıyor..Ortasahayı Ernst ve yürüyecek hali olmayan Guti'ye bırakıyor..Ortasahayı rakibe resmen hediye etti..Hiçbir dönen topu alamadık..Maçı bitiren hamle buydu..

Bobo'yu ilk yarı sol kanatta bitirdi..Erhan gibi bir adama 75 dk dayandı..Bu takım bitmiş..Veteranlar takımı gibi..Yine basın toplantısında salakça cevaplar verir..

Bir ara şutlara baktım sanırım dk 70 de..Kasımpaşanın 9 Beşiktaşın 3 şutu vardı..Rezillikti..Ve bunun tek sorumlusu Schuster'dir..Hücüm 7 forvetle oynanmaz..Önce dönen topları toplayıp baskıyı kuracaksın..Ama Schuster Türkiye ligini çantada keklik gördüğü için saçma sapan işler yapıyor..

Şampiyonluk bitmiştir..Kalan maçlara bakıncada Schuster ile 2.yarı olurmuyuz olmazmıyız bilemiyorum..Çünkü tahminime göre bu halimizle 15 puan yeriz devreye kadar..

Yazıklar olsun..

carsi52

Son sözüm Schustere..Şu ligi küçümsemeyi bırak artık!

djinonu

yilmaz hoca geliyor  bu gidisle... schuster bu kafayla devam ettikce.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Grocbenn - Kasım 08, 2010, 22:20:25

Aurelio-Q7 değişikliği yapıyor..Ortasahayı Ernst ve yürüyecek hali olmayan Guti'ye bırakıyor..Ortasahayı rakibe resmen hediye etti..Hiçbir dönen topu alamadık..Maçı bitiren hamle buydu..

Yukardada belirttim bu konuyu..

Arkadadaşımla smsleşirken Aurelio çıkıp Q7 gelince çocuktan gelen mesaj

"eyvah" tı..

Evet aynen eyvah..

Hücum futbolu oynamak için illa çok iyi ayaklara ihtiyaç olmadığını en iyi schuster bilir..

İlk yarı ceza sahasına gelemeyen takım ikinci yarı peş peşe şutlar atıp bizim orta sahayı geçmemize izin vermiyor..

Açıkcası ben değişilik yaparken Necip girecek herhalde dedim..Ama almadı Tabata sokuldu oyuna varlığı yada yokluğunu anlamadım ama neyse..

Fatih Tekke konusuda ayrıca incelenmesi gereken bir durum. Dünya kadar para vereceğim 18 e giremeyecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

yeter bence yine bir iki yada bi sezon la hoca harcamayın bencede kaan ın dediği gibi Schustere bu ligi çok küçümsüyor.
eğer bu takıma Quaresma ve Guti geldiyse bunda emin olun Schuster in payı çok büyük bence sabretmeliyiz en az bir sezon sadece sabır.
FEDA

keskinli

helal olsun size,benim bile sabrimi bitirdiniz
Allah belanizi versin sizin futbolcu bozuntulari
aldiginiz milyonlar burnunuzdan gelsin
schuster seninde rotasyonuna tüküreyim
yok savunma yapmislarda,yok 10 kisi ile yatmilsrda...
masali birak gerceklere bak artik,bu bozuntu takim senin eserin
yaziklar olsun hepinizede
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 08, 2010, 22:24:22
Alıntı yapılan: Grocbenn - Kasım 08, 2010, 22:20:25

Fatih Tekke konusuda ayrıca incelenmesi gereken bir durum. Dünya kadar para vereceğim 18 e giremeyecek..

ben mac basi kontrati degistirdiler diye sandim?

NoPasaran

Guti :

Çok üzüldüm. .Çok iyi hissediyordum o an kendimi. Taraftardan özür diliyorum. Çok güveniyordum kendime. Önümüze bakacazz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Guti :

Lig uzun maraton daha çok maç var. Bu maç önemliydi aslında bu galibiyet önemli olacaktı çünkü yine oynamaya başlamıştık..Önümüze bakacağız ancak hakemler hiç yanımızda olmuyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Fiziken biten bi Gutinin o penaltıyı atmaması gerekirdi..

keskinli

hep önümüze bakiyoruz zaten
baktikca daha kötü oluyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net