Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-Kasımpaşa [08 Kas 2010] [20:00]

Başlatan Cem Goren, Kasım 05, 2010, 00:26:07

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 08, 2010, 22:31:19
Guti :

Lig uzun maraton daha çok maç var. Bu maç önemliydi aslında bu galibiyet önemli olacaktı çünkü yine oynamaya başlamıştık..Önümüze bakacağız ancak hakemler hiç yanımızda olmuyor..

sacinla iyi oynamaya baslamistin guti atma kocum ;) bu maratonda biter

ileri ucu zorlariz ama ilk 3e zor

carsi52

Ortasahamız bomboş kaldı Kasımpaşa yavaş yavaş kalemize gelmeye başladı.
Dedim gol yicez..
Önümde ki abi deme kardeşim öyle dedi.
Gol yedik.
Penaltı oldu sevindi herkez
Dedim durun bi atamıcak kesin dedim.
Yine aynı abi kardeşim iyi düşün bi ya dedi pat golü atamadık...

Ya neresinden bakarsan bak koca bir REZİLLİK.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

-Takımın çok kötü oynamasına mı yanayım!
-Son dakikalar haricinde kaleye bir tane etkili şut çekemediğimize mi yanayım!
-Schuster'in saçma oyun hamlelerine mi yanayım! ( Aurellio - Quaresma )
-Boş kaleye kaçan gole mi yanayım!
-Son dakikada kaçan penaltıya mı yanayım!

Rezil,berbat ötesi bir futbol oynadık. Kasımpaşa'nın hakkıydı maç. Bu maçta Beşiktaş puan kaybetmedi! Kasımpaşa kaybetti.
Hiç defans falan yapmadılar bizden daha çok kaleye şut çektiler. Her topa sahip olduklarında kalemizde tehlike yaşadık. Biz bu yaptıklarının yarısı yapsaydık bunları konuşuyor olmazdık!

Schuster maçı bitiren kişi olmuştur. Adam ligi takmıyor arkadaş var mı böyle bişey! Çok kolay ve eğlenceli bir lig ha! Gördün mü eğlenceyi ! Şimdi evimizde çok eğleniyoruz mesela biz ! Eminim sende soyunma odasında parti düzenlemişsindir !

Yorgunmuşuz! Lan bu takım sallana sallana alırdı burdan 3 puanı ! Adamın eline iyi mazaret verdik valla ! Yorgunuz biz !

Bu takımda şartlar uygun olduğu sürece kalmanı isteyenlerdenim. Ama şuan şartlar hiç uygun gözükmüyor. Yılmaz Vural orda g.tünü yırtırken senin bacak bacak üstünde maçı izlemen hoş değil.

Artık bişeyler yapın ve şu takımı ayağa kaldırın..!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

IL Capitano

iki hafta öncede söyledim iki hafta sonrada söyleyecegim. sampiyonluk cok zor, avrupa kupasina asilmak lazim. ama artik Kulubun basindakilerin teknik direktörden hesap sormasi lazim. elimizde olan potansiyeli cok zarar ederek kötu kullaniyoruz.

nerdeyse galibiyeti olmiyan takimi galibiyetle tanistiracaktik. lig sonuncusuna karsi ilk 80 dakika kendi sahamizda sutumuz yok. ne saglam, ne de denizli zamaninda bu kadar kötu oynadigimizi görmedim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

ayrica o rustunun yedigi gol neydi öyle arkadas ya. 20 yillik kaleci, nasil olur analmiyorum valla.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ersin Develi

Sezon başında takımı bu havaya sokan bizleriz,Quaresma ve Guti gelince Şampiyonluk şarkıları söylemeye başladık.
Schusteri eleştireceğim iki nokta var
1-Kaleci seçimi
2-Gitmesi gerekenlerin gitmemesi,kalması gerekirken bedavaya gönderdiklerimiz.
1-Kaleci sorunu: Anlayamıyorum,bu takımın en iyi kalecisi,Villareal maçından itibaren Cenk'tir.Toy dediler,genç dediler,Bugün takıma bakıyorum İsmail,Necip,Ersan,Onur bunlarda genç,bunlar yeteri kadar şans buluyorken,Cenk neden şans bulamıyor?Her maç kaleci hatasından banko 1 gol yiyoruz..
2-Tello'nun sol kramponu 2 tane Holosko,2 tane Tabata eder.Eskişehir e bedavaya gitti
Delgado,çok iyi değildi ama bu takımda tabatadan daha çok iş yapardı.Bedavaya gitti.
Nobre ikinci sınıf bir anadolu takımı golcüsüdür,ama halen takımda,takım bas bas bağırıyorken Forvet transferi diye,ama Forvete oyuncu alınmıyor..

Schuster'in Beşiktaş'a bir hava getirdiği doğru,ve 2 sezon boyunca takımda kalmasını istiyorum.Quaresma,Guti bunların Schuster sayensinde geldiğini kimse inkar edemez,belki böyle bir transfer devre arasında da olacak.Del Bosque bizden gittikten sonra yatıkları ortad[kufur otomatik degistirilmistir]eza Lucescuda öyle,skor ya da oyuna bakıp devre arası gelmeden Anadolu kulüpleri gibi teknik direktör değişmekten vazgeçmeliyiz.Belki şuan ki oyundan memnun olmayabiliriz,ama bu hep böyle gidecek değil.

Forumdakilerden ricam her puan kaybından sonra birilerine hakaret etmeyin,az önce Forumdan bir arkadaşım Guti den pic diye bahsetti,peki Guti o golü atınca ne olacaktı,düşünceler ne şekilde olacaktı..Bu penaltıyı kaçırmasını çok görmüyorum,Porto maçında 90 dakika oynadı,bu maçta 90 dakika mücadele etti,yorgunluğuna veriyorum o penaltının kaçmasını,sonuçta Guti fener maçında daha kötü bir atmosferde penaltı vuruşunu gol yaptı.Anlık düşüncelere kapılıp,ilerde pişman olacağımız kelimeler kullanmayalım.

Son olarak yediğimiz gol hakkında bişey söyliyim,bu golü artık amatör kaleciler bile yemiyor.Hatalı çıkış maç 1-0 dakika 75

Kralkartal21

Yaşama sevincimi kaybettim arkadaş. Guti penaltıyı kaçırdığında çok kötü oldum. Başımdan kaynar sular boşaldı resmen.

Abimle birbirimize moral vermeye çalışıyoruz ama belli etmemeye çalışsakta ikimizde içimizden kendi kendimizi yiyoruz aslında.

Neyse artık ' kalbimizde renklerin bitmesede dertlerin doyamam doyamam sana ' diyelim bizde..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 08, 2010, 22:31:19
Guti :

Lig uzun maraton daha çok maç var. Bu maç önemliydi aslında bu galibiyet önemli olacaktı çünkü yine oynamaya başlamıştık..Önümüze bakacağız ancak hakemler hiç yanımızda olmuyor..

Katılıyorum Lig uzun maraton.Geçen sezon gs ve fb 8'de 8 yapmışlardı,ama sonuç hüsran,ben hala ümitliyim,arada 15-20 puanlık bir fark yok,liderle aramızda 9 puan var.Kapanmayacak gibi değil,belki bu futbolla zor görünüyor ama rakiplerin mesela trabzonun sezon sonuna kadar aynı performansı göstereceğini zannetmiyorum
Guti gibi bir adam hakemler hakkında konuşuyorsa,birilerinin düşünmesi gerekir.

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 08, 2010, 23:04:44

Forumdakilerden ricam her puan kaybından sonra birilerine hakaret etmeyin,az önce Forumdan bir arkadaşım Guti den pic diye bahsetti,

Bu konuda doğru bilgiyi vereyim..

Beşiktaşın herhangi bir sporcusuna "[editlendi]" demenin cezası forumumuzda hangi şartta olursa olsun geçerlidir. Ancak mesajda gutiye değil hakeme küfür vardı.. "golü vermedi [editlendi]" diye..

Bu mesajda silindi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Hakemlik birşey yok bu maçta..Tekrar izledim attığımız gol bariz ofsayt..Bobo Kaleci ile çizgideki oyuncu arasında..Bu durumda oyuncu kaleci sayılır..

Guti hakemden nasıl bir yardım bekliyor onu anlamadım..

Cem Goren

ligdeki her takımın elini kolunu sallayarak 5*6 attığı bi takıma karşı gol atamadığımızamı yanalım. kendi sahamızda bu kadar kötü oynadığımızamı yanalım. kafamızı yastığa koyduğumuzda kaçan penaltıyı görüp sıçrayıp uyanacağımıza yanalım yoksa o golün neden verilmediğinimi düşünelim. (hala çözemdim o gol'de ne vardı)
arkadaş anlamıyorum ya inönü diyoruz rakibi boğan atmosfer diyoruzda neden buraya gelen her takım sanki karşısında anadolu takımı var gibi rahat oynuyor ya. hakemler bu stadda bu kadar kolay karar vermemeli abi. yanlış anlaşılmasın hakeme bahane bulmuyorum sen Beşiktaş'san zaten o maçı oraya getirmiceksin.

neyse abi olan oldu demekten başka çaremiz yok maç öncesi son mesajımda "beşiktaş lan bu ne yapacağı belli olmaz" diye kendi kendime söylenirken haklıymısım lanet olsunki. önümüzdeki maçlara bakıcaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Cem bu baskı neden olmuyor dersen bence stat yapısından..

Efes Antik Tiyatrosu gibi stadımız var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Tek kelime ŞAKA GİBİ..

Buz gibi soğuk duş etkisi yarattı resmen..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

merk: ' 20-25 sene icinde ilk kez böyle bir pozisyon görüyorum. yardimci hakem harika bir karar veriyor. verilmeyen gol ofsayt, karar dogru'
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

http://img72.imageshack.us/i/48904999.jpg/ pozisyon burda.

topa vurulduğu anda çizgiye yakın olan lacivert formalı oyuncu yekta kaleci durumunda. ve bobo nun da kaleciden (yani aslında son savunma oyuncusundan) ilerde olduğu açıkça görünüyor..

ALINTIDIR
altın kapılarımız kan oldu tayfun