Ana Menü

Tekke, Schuster'e kafa atıyordu

Başlatan keskinli, Kasım 01, 2010, 12:10:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Tartışma olsa bile yok kafa atmalar,küfürleşmelere inanmıyorum haber abartılarak yazılmış...
Since 1903

+18 !

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Kasım 01, 2010, 14:02:03
Tartışma olsa bile yok kafa atmalar,küfürleşmelere inanmıyorum haber abartılarak yazılmış...

Katılıyorum.

Kulüp açıklama yapmışsa olay kapanmıştır bence.

Ozan Doğan

zaten kulüpten aksi bir açıklama yapması beklenemezdi. yani olay olsada olmasada açıklama bu şekilde olacaktır. olayla ilgili diyecek birşey yok gerçeği bilmediğimden dolayı.

Ozan Doğan

ama eğer olay doğru ise ikisininde gönderilmesi gerekir bence.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 01, 2010, 18:11:50
zaten kulüpten aksi bir açıklama yapması beklenemezdi. yani olay olsada olmasada açıklama bu şekilde olacaktır. olayla ilgili diyecek birşey yok gerçeği bilmediğimden dolayı.

Ozan,Schuster Yalanladı,Yönetim Yalanladı,daha kimin yalanlaması gerekiyor,inandırıcı olması için..
Evet öyle bir olay oldu deseler daha kolay inanırdık demi,hemen kaymaya başlardık..

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 01, 2010, 18:19:25
Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 01, 2010, 18:11:50

Ozan,Schuster Yalanladı,Yönetim Yalanladı,daha kimin yalanlaması gerekiyor,inandırıcı olması için..
Evet öyle bir olay oldu deseler daha kolay inanırdık demi,hemen kaymaya başlardık..

Ersin ne  bekliyorsun sen Allah aşkına

Hoca evet Fatih tekke bana kafa atmak istedimi desin..

Burada kime inanacağız derseniz ben deli iboya inanırım çıksın takım kaptanı yalanlasın madem öyle :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Adminim açıklamada Tartışma olmadığını yazmıyor,
aksine Schuster ve Yönetim tartışmanın olduğunu ama bu tür tartışmaların olabileceğini yazıyor,
Kafa atma ya da Küfretme Gibi Bir Durumun olmadığını yazıyor.

djinonu

Ozan Doğan

ben yönetim yalan söylüyor demedim farkındaysan? ama öyle bir olay olsa dahi evet hocamız futbolcumuza küfür etmiştir ve futbolcumuzda ona kafa atmıştır demez heralde? ben olay doğrudur veya yanlıştırda demedim. sadece açıklama hakkında açıklama yaptım ve sonrasında fikrimide belirttim zaten.

keskinli

Serdal Adalı Kartalhaber'e çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Olayı ilk duyduğunda inanmak istemediklerini belirten Serdal Adalı, "Soyunma odasında bir gerginlik olmuş. Olmaması gereken bir olay. Futbolcular araya girmişler ve Fatih'i yatıştırmışlar. Fiili saldırı olmaması tek tesellimiz. Maç sonrası oyuncular ve teknik direktörler zaman zaman gergin olabiliyor. Ne kadar takım içinde arkadaşlık iyi olsa da aile içinde bu tür olaylar olabiliyor. Olayı araştırıyoruz.Gereken neyse onun yapacağız. Yönetim kurulumuz bu yaşanan gerginliği değerlendirecektir" dedi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Var tabi boyle olay, besle kargayi oysun gözünü, bekledik sapkadan Tekke cikacak diye, Takke düsecek neredeyse.

Keske yasanmasaydi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 02, 2010, 00:01:02
Var tabi boyle olay, besle kargayi oysun gözünü, bekledik sapkadan Tekke cikacak diye, Takke düsecek neredeyse.

:ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Eğer küfür varsa ki Schuster'i psikolojik olarak hiç iyi görmüyorum..Schuster iyice sorgulanmalıdır..

Ama şöylede bir durum var Fatih Tekke oyuna girdikten sonra çok isteksiz gözüktü..Pres bile yapmadı..Schuster bu konuda sinirlenip maç sonunda uyarmış ve Fatih Tekke'de buna tepki verdiyse Tekke arkadaşa ufaktan yol verilmelidir..

Bir takım bunlarla uğraşmamalı..Bu sene bu kafalarla işimiz çok zor..

NoPasaran

Evet Tekkenin isteksizliği çok belli oluyordu. Sanırım maçtan öncedede bir takım sorunlar oldu. Ve schuster buna rağmen kadroya almış olabilir..

Biraz önce Deniz Baykal Laiklik konusu ile ilgili Habertürkte güzel dedi bende bu konuda deyim.

"Bunlar çocukluk hastalığı. Ama büyüdük halen aynı şeylerle uğraşmak zorunda kalıyoruz ve maelsef ileri gidemiyıoruz"

Aynı..

Kavga var ve yönetim bunu örtbas ediyorsa bu sene bu takımdan hiç bişey olmaz..

Umarım klubun açıkması doğru olandır..

Bu hafta Kasımpaşa maçında işin aslı belli olur..

Beklemek lazım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Sivasspor maçı sonrasında Schuster ile Fatih'in birbirlerine girdikleri iddia edildi. Ancak işin aslı öyle değildi. Alman hoca ile tecrübeli oyuncunun hararetli  şekilde konuştukları ve bu olayın dışarıya farklı yansıdığı ortaya çıktı.

Beşiktaş, üst üste aldığı kötü sonuçlarla sarsılırken, önceki gün Sivas'ı devirdi  rahat bir nefes aldı. Ancak bu kez de farklı bir iddia ortaya atıldı. Fatih Tekke'yle, Schuster'in soyunma odasında birbirlerine girdiği ve tecrübeli golcünün kadro dışı kalabileceği öne sürüldü. Bunun üzerine yönetim internet sitesinden jet bir açıklama yayınladı, Fatih de dün idmandaki yerini aldı. Zaten işin aslı da bu noktada ortaya çıktı.

"12 dakikada ne yapayım?"

Schuster'in maç bitiminde Fatih'e, "Seni kaliteni göremedim" dediği ve yıldız oyuncunun da, "12 dakika sahada kaldım, ne yapabilirim ki?" yanıtını verdiği ortaya çıktı. Alman hocanın da, "Sen 2 dakika bile sahada kalsan, daha fazlasını vermelisin" ifadesini kullandığı kaydedildi. Olayı haber alan Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın Schuster'i aradığı, ancak tecrübeli hocanın, "Eğer Fatih olayı için Ümraniye'ye geleceksen hiç gerek yok. Aramızda en ufak gerilim olmadı" dediği öğrenildi. Ancak Adalı'nın tesislere gittiği ve önce hoca, sonrasında da Fatih'le kısa bir görüşme yaptığı belirtildi. Fatih'in de, "İyiliğimizi istemeyenler var demek ki... Beklentileri karşılayacağım, şüpheniz olmasın" dediği bildirildi.

Orhan Yıldırım