Ana Menü

Ve Rüştü yeniden Kaleye Geçiyor

Başlatan NoPasaran, Ekim 22, 2010, 23:50:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta dün akşam Porto'ya karşı alınan 3-1 lik yenilginin şoku sürerken, pazartesi günkü Kayserispor maçında son haftalarda ard arda hatalı goller yiyen Hakan'ın yerine Rüştü'nün oynayacağı belirtildi.

Hakan'ın moralinin bozuk olması nedeniyle böyle bir karar alan Schuster'in Rüştü'ye 'hazır ol' emri verdiği öğrenildi.

Siyah beyazlılarda ayrıca Guti ile Holosko'nun Kayserispor maçında forma giyebilecekleri öğrenildi. Bugün takımdan ayrı koşu yapan Guti ve Holosko'nun yarın takımla birlikte antrenmanlara başlayacakları ve pazartesi günü kayseri deplasmanında takımdaki yerini alacakları belirtildi.

Bu arada Beşiktaş'ın savunmasında yer alan Zapatocny, Ferrari ve İbrahim Toraman'ın Beşiktaş'ın oyun sisteminden rahatsız oldukları ve bunu her defasında dile getirdikleri öğrenildi. Bu üç oyuncunun "Rakip alanda oynanan futbol savunmada yer alan futbolcuları olumsuz etkiliyor. Son maçlarda da baskı kuruyormuşuz gibi gözüküyor ancak her giden top duvara çarparmış gibi de geri dönüyor. Rakip futbolcularla hep birebir kalıyoruz. Bu da bizi çok yoruyor ve hataya zorluyor" dedikleri belirtildi.dedikleri belirtildi.[/b]

Lig Tv
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

biri vardı forumda rüştü kaleye geçer demişti şimdi çıkaramadım ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Eylül 02, 2010, 00:53:08
kale: Hakan-Cenk-Rüştü ---> Rüştü'nün bu sezon forma bulacağını düşünmüyorum. Hakan ve Cenk formdalar. Sorun olmaz
.

7-8 hafta sonra Yedek kalecilik için Hakan ve Cenk yarışır :)

:ahaha

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=29521.msg491561#msg491561
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Hakan bu kadar hatalar yapmasa?

böyle gülünebilir miydi?

ya da kale Cenk'te kalsaydı?

Rüştü mü geçerdi Hakan mı hata yaptığında bir düşünelim ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Cenkle bir sorun mu yasadilar niye hic dusunmuyor , anlamiyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ekim 23, 2010, 09:33:16
Cenkle bir sorun mu yasadilar niye hic dusunmuyor , anlamiyorum.

Çocuk çokta iyi kalecilik yapıyordu ama başka yerdede yazdım Cenke sanırım Belediye maçında güveni azaldı bu hocanın..

O maç çok acemi işler yapmıştı..

Ama onun dışındaki her maçta iyiydi..

Cenk alır kaleyi Rüştü ile de sürekli devam etmez.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

sanki hoca biraz takintili bazi seylere, buda puan kaybina yol aciyor..

benim felsefem iyi giden takimi bozmamaktir herzaman.

carsi52

Cenk ile bi sorunu var hocanın anlaşıldı.Yada elinde ki 2 kaleciyide denemek istiyor sonradan Cenk'i aldığında kaleye siz istediniz diğer 2 kalecinin yaptıkları ortada bu çocuk hata yaparsa karışmam mı demek istiyor anlamadım  :-\
Neyse iyi yönü artık hakan olmıcak.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Cenk daha cok toy, oynaya oynaya alisacak, birden o agir yükü kaldiramaz, hata yaptiginda cenkin durumuda Hakan gibi olacak.

Hoca bunu biliyor, bu kadar basit degil Besiktasin kalesini korumak. Uefa maclari, lig maclari derbiler, bunu cenk suan sanirim

Schustere gore kaldiramiyor, yoksa oynatirdi. ama bazi maclarda sans vererek, Cenki hazir tutmasi gerekir.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Cenk'in dezavantajı hocanın gözünde çok genç olması sanırım.

Umarım kale bundan böyle Rüştü ve Cenk arasında olur.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

IL Capitano

Helsinki maclarinda filan cok iyi idi Cenk. Hic degilse ic saha maclarinda Cenk oynasa.

BJK_Kübra

Hakan yerine ben geçsem kaleye ondan iyi tutarım! Cenk'i niye geçirmiyo bu hoca ben anlamıyorum oynadığı maçtada gayet iyiydi bukadar hata yapan adama değil biraz da ona şans vermeli bence hoca artık..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

saldır beşiktaş

22 yaşında 88'li.

Hocanın Cenkle problem yaşadığını düşünmüyorum. (Bu arada resmi sitemizde Cenk'in boyuna 2 yazan site yöneticilerine sevgilerle.)

Rüştüyüde denemek istiyor zaten en fazla bu sene oynar Rüştü.
Seneye yine Cenk'in kale.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Genç felan değil aslında o zaman 22 yaşına gelmiş daha ne zaman oynıcak.
Ya neyse hocaya bırakalım :D