Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:1 - Porto:3 [21.10.2010] [20:00]

Başlatan CR7, Ekim 14, 2010, 21:06:08

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Kandırıyor evet Nihat  bilerek gol atmıyor bilerek topa iyi vurmuyor.
Tabi ya Nihat ş....'in teki aslında hiç koştuğunu görmedik dimi maçta !
Beşiktaş'a bilerek zarar veriyor hatta ajan Nihat Aziz Yıldırım tarafından gönderilmiş.

Tribünlerdede burdada açık şekilde görüyor gözleriniz önyargıyla kaplanmış.
Oturun maçı sakin kafayala bir daha izleyin ondan sonra gelin konuşalım tartışalım.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Şu maçta 1 kişi Nihat şunu yaptı bunu yaptı desin biz mi yanlış maç izledik adam 2 tane şut çekti başka bir şey yapmadı ya yapmayın ön yargı filan değil iyice boku çıktı bu Beşiktaş çocuğu Nihat Kahveci olayı zaten 1 gram faydası yok abi ya biz bilerek mi burda Nihat'ı kötülüyoruz sanki ? Kötü olanları söylüyorum abi işte Hakan,Nihat,Zapo,Toraman takıma faydası yok bu adamların işte...
Since 1903

Cem Goren

tamam abi nihat iyi oynadı hakan iyi oynadı. yine başa dönmeyeceğim nihat konusunda tartışmayacağım çünkü sırf bugünü bekleyenler var forumda anlam veremiyorum buna.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Nihat bu maçta yine sölüyorum Beşiktaş adına sahanın iyilerindendi.
Nihatı bu derece özgüvenini kaybettiren o bildiğimiz Nihat'ın kaybolmasına neden olan Taraftardır.

Nihatla Hakanın yediği tepkinin neden gramını yemedi Toraman-Zapo ikilisi ne ayrıcalıkları var bu adamların ?

(Kastettiğim trbündekiler siz değilsiniz )

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

O değilde Nobre biraz daha teknil olsa 10 numara olurmuş :)

Bu haldeyiz yani..

Nihat ikinci yarı yoktu ilk yarı iyiydi :)

Hakan inanılmaz proetstolara maruz kalıyor.Schuster en azından deplasmanlarda oynatsa şu adamı. Onunda üzerindeki baskı inanılmaz hatalara sebep oluyor. Hakan konusunda artık sorumlu bu saatten sonra Schuster. Eğer Cenke güvenmiyorsan Rüştüye ver formayı..

Zapo en öneli maçta yaktı bizi malesef. Biz o golü yemese idik mutlaka gol atacaktık belkide şu an sevinç mesajları yazıyor olacaktık. İnsan ağır olur yanından Ferrari gibi adam geçirirsin yada Gökhan Zan gibi mal olursun Alex gibi kendisinden 20 mt kısa adama kafa golü attırırsın

Peki ya sen Zapo ?

Sna ne denmeli..

Fenerbahçe maçınıda böyel vermiştik 2 sene önce. Yine aynı hata !

Bu kadar mı bilmez bir defans oyuncusu nerede duracğaını anlamıyoruymki..

Necip çok kötü oynuyor. NEden böyle 2 maçtır anlamadım..

Ali Kuçik çok kötüydü zaten gireceği maçta değildi..

Hilbert iyi sayılır.
Toraman iyi değildi ama çokta kötü değidli. Kapasitesi kadar oynadı..

Yapcak bişey yok :)

Yola devam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Yapma abi şimdi de Nihat'ın kötü olmasına neden taraftar mı oldu :)

İyi o zaman daha çok bekleriz Nihat'a da bahane olmuştur böyle nasıl olsa taraftar beni etkiliyor kötü oynuyorum diye...

Bunların hepsi bahane abi taraftarın yaptığı tabiki doğru bir şey değil orası ayrı bir konu ama profesyonel bir futbolcuysan böyle tepkilere alışık olacaksın ki her maç mı tepki verdiler bu adama ?

Zapo,Toraman'ın da diğerlerinden farkı yoktu ama bu maçta Nihat sahanın en iyilerindendir demek diğerlerine ayıp olur bence...
Since 1903

Cem Goren

@Eren
Yanlış anlıyosun kardeşim beni bak. lafım sana değildi ama ben bu forumda yenildiğimiz zaman gelenleri bela okuyanları yendiğimiz zaman ise bırak mesaj atmayı online olmayanları gördüm. olan oldu şu an maçın gerginliği ile yazıyoruz çiziyoruz ama kimseyi kırmaya gerek yok.

saldır beşiktaş

En iyilerindendi demiyorum İyiydi diyorum  :)
Taraftar daha geçen sezonun 6 haftası 7.haftası tepki göstermedimi bu adama.
Ayrıca düşünüyorum düşünüyorum
Laligada 80'den fazla gol atmış bir adam nasıl özgüvenini nasıl bu kadar yitirir mantıklı tek cevap taraftar geliyor aklıma

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 21, 2010, 22:53:50@Eren
Yanlış anlıyosun kardeşim beni bak. lafım sana değildi ama ben bu forumda yenildiğimiz zaman gelenleri bela okuyanları yendiğimiz zaman ise bırak mesaj atmayı online olmayanları gördüm. olan oldu şu an maçın gerginliği ile yazıyoruz çiziyoruz ama kimseyi kırmaya gerek yok.

Kusura bakma kardeşim Özür dilerim editliyorum yazıyı.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 21, 2010, 22:47:59

Nihat bu maçta yine sölüyorum Beşiktaş adına sahanın iyilerindendi.

Ben yanlış anlamışım abi o zaman pardon  ;D

Neyse tekrar söylüyorum bu adamın savunulcak bir yanı yok 2 seneden beri bu takımda doğru düzgün bir icraatını göremedik taraftar bahane abi bunları geçelim artık...
Since 1903

djinonu

dur dur dur taraftar sucluysaaaaa
zamaninda destek verdigimizde NIHAT SEN BIZIM COCUGUMUZSUN DEDIGIMIZDE
NIHAT NIYE QUARESMA GIBI KENDINDEN GECMEDI? ???

yani bizmi bitirdik hakani yada nihati?
dalga gecmeyin beyler adamin canini sikmayin aldigi paranin yükünü kaldiramiyor besbelli
ya tekke gibi sözlesme yapilsin yada defolsun gitsin antepe
Nihat bizim evladimizsaaaaa....ricardo ney?
bizmi yetistirdikte adam hayatini ortaya koyuyor maclarda 70 metre kosuyor kaybettigi topu aliyor?
nedir yani sorun nerde?

NoPasaran

Konularda kısaltma dahi olsa küfür edemezsiniz arkadşlar..

s.tir gitsin diye hiç bir Beşiktaş futbolcusuna hakaret edemezsiniz..

Gerekli mesajlarınız editlendi yeniden olursa editlenmeyecektir bilginize..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Ben kaçırmışım herhalde Nihatı hava alanında binlerce kişi karşıladı.
Sonra stadda 30 bin kişi imza törenine geldi bunların hepsi Nihat'a yapıldı değilmi.
Sonra Nihat bunlara rağmen çıktı her maç rezil oynadı dimi  :)
Bırakın bu işleri Nihat'a ilk geldiği günden beri hedef alanlar var.
Daha geçen sezonun 6.haftasında ıslıklamalar yuhlamalar başladı adama.
Nihat pskilojik olarak bitirilmiştir taraftar tarafından.

Not:  Q7'ye yapılanları yanlış gördüğümden değil kimse yanlış anlamasın arkadaşın yaptığı kıyaslamaya karşılık veriyorum.

Cem Goren

Üzülme Be Kartalım. O kalede elbet bi gün kaleci olacak ve Kazanacağız.

djinonu

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 21, 2010, 23:27:27
Ben kaçırmışım herhalde Nihatı hava alanında binlerce kişi karşıladı.
Sonra stadda 30 bin kişi geldi imza törenine bunların hepsi Nihat'a yapıldı tüm bunlar.
Sonra Nihat bunlara rağmen çıktı her maç rezil oynadı dimi  :)
Bırakın bu işleri Nihat'a ilk geldiği günden beri hedef alanlar var.
Daha geçen sezonun 6.haftasında ıslıklamalar yuhlamalar başladı adama.
Nihat pskilojik olarak bitirilmiştir taraftar tarafından.

Not:  Q7'ye yapılanları yanlış gördüğümden değil kimse yanlış anlamasın arkadaşın yaptığı kıyaslamaya karşılık veriyorum.

arkadas karsiligi veriyorsun anladik

askere kim gitti? nihat...kamp dönemi gecirdimi? hayir
askerde tatil yapti... insan yuvaya döndü diye biraz hirs yapar ask yapar taraftari özlemistir sevgi icin cok calisir hazir duruma gelmeye calisir bu biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir
ikinciside arkadas: bu nihati biz geldigi sezon almak istedik bu beyefendide yok gelmem ailevi sorunlar yüzünden dediiii 1 ay gecmedi transfer listesine konuldu satilabilir denildi...
sonra kime kostu? bize biz hem balli bonservis verdik senelik 3,5 milyon papel olum bu alemde kim kazanir bu kadar para hakan sükür kadar gol atmadim onun kazanmadigini ben kazanacagim... ne saglam
burdami evlatlik?
KENDI BÜYÜDÜGÜN YERE IHANET ETMEKMIDIR EVLATLIK?
indirime gidelim denilince YOK ABI KONTRATTA NE YAZIYORSA ONU ALIRIM!!ve taraftarin tepkisi nihatin bu cümlelerinden sonra baslamistir...
kendisi hanimina söz geciremedi diye gelmek istemedi ama takimi yollamak istediginde tutunacak dal diye bizi secti...fenerde alirdi bize kapak olsun diye ama bizimkiler evlattir abilik yapar diye aldi...
düsünün emre bizim seneler boyunca gsnin emresi fenere gitti ASKERLIGINI YAPTI canini disine takarak oynuyormu?her macta affedersin kicini yirtiyormu kendi takim arkadaslarini dövecekmis gibisine azarliyormu?
bence budur TAKIMINI SEVEN FUTBOLCU
ve bu emredeki hirs varsa varsa Koskoca Besiktas Jimnastik Kulübünde olsa olsa Ibrahim Üzülmez´de var.

bu sözlerden sonra nihati savunun menfaatci nihati savunun
tamam istyebilir istek olabilir ama calismadiktan sonra salla istegi...bir zamanlar bende inaniyordum dönecegine...patlayacagina ama yanilmisim...
ortaya söylüyorum: ULAN BENIM ILK BESIKTAS FORMAM NIHATINKIYDI BEE!!!!cakmada olsa Babam bana ilk nihatin formasini aldi! 

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 21, 2010, 23:40:27
ortaya söylüyorum: ULAN BENIM ILK BESIKTAS FORMAM NIHATINKIYDI BEE!!!!cakmada olsa Babam bana ilk nihatin formasini aldi! 

Gece gece güldürdün kardeş valla beni  :D

Saolasın  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net