Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:1 - Porto:3 [21.10.2010] [20:00]

Başlatan CR7, Ekim 14, 2010, 21:06:08

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ekim 21, 2010, 23:41:59
Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 21, 2010, 23:40:27
ortaya söylüyorum: ULAN BENIM ILK BESIKTAS FORMAM NIHATINKIYDI BEE!!!!cakmada olsa Babam bana ilk nihatin formasini aldi! 
Gece gece güldürdün kardeş valla beni  :D

Saolasın  :D

neden gülünecek seyi söyle bende güleyim ihtiyacim var son günlerde :)

saldır beşiktaş

Ücreti zorlamı verdiler Nihat'a.
İlk teklifi kabul etmediği zaman ısrar edip ikinci teklifi yapan bizim yöneticiler değilmiydi.

Aldığı para konusunda hiç kabahat bulmuyorum Nihat'a kabahat yönetimde kimse o paraya hayır olmaz diyemez.

Ayrıca indirim istenildiği zaman yok ben sözleşmemde ne yazıyorsa onu alırım dediğini ispatla haklısın diyeceğim.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Nihat bu mac hirsli oynadi ve gayet iyi mucadele etti, ben Nihata bu mac birsey diyemem, elestirende gol atamadi diye elestirir
o da dogal.

Isteksiz, mucadele etmedi diyen varsa, bir garezi vardir, yada futboldan cakmiyordur.

Hakan ARIKAN'a hep destek olmusumdur ama bu mactan sonrada artik HAKAN ile bu is yurumez diyorum,
kim gecer bilmiyorum kaleye ama kalede (zor duzelecek) sorun var.

Nobre, bilmiyorum ama bu takima yakismiyor, siritiyor. Nobrenin top alisi ve Bobonun top alisi arasinda daglar kadar fark var.

saglik olsun :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Nihat bugün iyiydi ne olursa olsun.
Bobo'ya arapası atıp 10 kişi kalmalarını kim sağladı?
daha başlarda bir sürü pozisyonu da var.
ben ilk yarıdaki nihatı beğendim. 2. yarı is gerçekten yoktu ama 90 dk olmayan bir kişinin kendine gelmesi de bir şeydir.
90 dk oynasa zaten bugün kaybetmezdik.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ekim 21, 2010, 22:40:47
Şu maçta 1 kişi Nihat şunu yaptı bunu yaptı desin biz mi yanlış maç izledik adam 2 tane şut çekti başka bir şey yapmadı ya yapmayın ön yargı filan değil iyice boku ...

sanirim yanlis mac izlemissin, yada bir garezin var :)

Nihat Nobreden cok daha faydali oldu, defansa geldi, sag sol kanatlarda oynadi, yani 10 numaralik gorevini bir nevi ustlendi,
ara paslar verdi, sutlar cekti, pozisyona girdi. Futbolcunun sahada nerede durdugu nasil durdugu onun formda oldugunu gosterir,
sadece topla oldugu zaman degil, yani futbol sadece top olunca oynanmiyor.

Bu mac Nihat kotu diyen futboldan cakmiyordur, bana Nobre kotu deyin vasat deyin inanirim, Nihat golu atsaydi, Nihat bugun macin yildizi olurdu belki,
ama forvet oynamadi zaten Nobre-Bobo forvet nihat heryerde oynadi.

Bu mac eskisine gore iyiydi, mucadele etti, hirsliydi ve calisti...Bunu gormemezlikten gelemeyiz.
umarim devam eder. Sutlari bile yetiyor, ozeldim Nihatin sutlarini.  :bjk
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 22, 2010, 00:21:04
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ekim 21, 2010, 22:40:47
Şu maçta 1 kişi Nihat şunu yaptı bunu yaptı desin biz mi yanlış maç izledik adam 2 tane şut çekti başka bir şey yapmadı ya yapmayın ön yargı filan değil iyice boku ...

Bu mac Nihat kotu diyen futboldan cakmiyordur

Bu nasıl bir düşüncedir Allah aşkına :D tamam artık bir şey demiyorum Nihat süper.Aslansın Nihat böyle devam et...

Vay be Nihat'a bakın neler yapmış tamam abi biz futboldan bir şey anlamıyoruz Nihat süper ne diyim ya hani öyle bir duruma gelmişsiniz ki adamın kötü oynaması bile iyi olarak görüyorsunuz iyi halini unutmuşsunuz 2 şut attı ya tamam artık Nihat süper oldu iyi bakalım tamam böyle devam etsin :)

Ayrıca Nihat'a garezim filan yok bu takım da yazdım işte Hakan,Toraman,Zapo,Nihat yeterli değiller işte bunu herkes biliyor...
Since 1903

yuNuS1903

Nihata Guzel Oynadı Diyenler Macı Tekrardan İzlemelerını Tavsiye Ederim..
zaten tabata nihat nobre zapo hakanla olmaz gitmez böyle gitmıyorda

hakanın 1 değil 2değil 3 değil kacıncı hatası bu yeter artık herkesın bi sabrı var..

yuNuS1903

Karsı Takım 10 Kişi Hala Geriye Oynuyorlar Anlamıyorum  Yenılıyorsun Hala Geri Oynuyorsun

M34

Ben Ibrahim ile Ali'yi begendim bugün ... Necip de bir ruhsuzluk vardi gibi ...

Vallahi sonucta ben cok memnunum Besiktas'tan ... cogu yorumlara katilamayacagim ... yeniliyoruz ama seyretmek zevkli oluyor, üstün de oynuyoruz aslinda cogu zaman - sadece skora yansitamiyoruz henüz ... Mücadele var, hirs var ... Isterse UEFA''dan elensin, Sampiyonluga veda etsin - yeterki böyle oynasinlar. Elbet bir gün defansa bir care bulunur. Bulana kadar skorlara fazla aldirmamak gerek.

Ama lüften .. Hakan ve Nihat'i görmek istemiyorum artik. Kimsede Besiktas'in cocugu demesin. Besiktas'tan 3 milyon aliyor sonucta. Bir de Toraman ... onca yil gecti, isinamadim bir türlü - pek iyi de görünmüyordu 3. golde bugün.

Simurg

Sonuç çok üzücü 3-1 gibi birfark hemde kendi sahamızda.
Görülen o ki transferleri iyiki yapmışız.
sakatlandıklarında elimiz kolumuz bağlanıyor.
Birde quaresmayı çok özledim yahu

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

10 kisi kalmis rakibe üstün oynamasi gibi görünsekde arada klas farki var
nihat konusuna hic girmeyelim artik
o kadar kötüki attigi 2 sut 1 pas bile cok iyi oynadi gibi gösteriyor
ofansda zayif defansda
orta sahamizda
arada 1-2 iyi adamla olmuyor
hocanin oyuncu degisiklikleride cok kötüydü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Grocbenn

Bence biz kendi kadromuzu fazla şişiriyoruz..

Sezon başlarken bende Türkiye liginin çok üstünde bir kadroya sahip olduğumuza inanıyordum.Fakat maçlar oynandıkça kağıt üzerinde iyi dediğimiz adamların sahada hiçbir varlık gösteremediklerini gördüm..

İleride bize pozisyon yaratacak adamlara bakarsak;

Bobo
  Nobre
  Nihat
  Holosko
  Q7
  Tabata
  Guti
  Hilbert
  Fatih Tekke

Bence bu takımın eksikliği yaratıcılık ve son vuruşlar..Bu takımdaki kadroda tabelayı değiştirecek adamlar bana göre Q7,Guti,Bobo..Bobo bile tam değil aslında..

Dünyada bütün takımlar nerdeyse 4-3-3 oynuyorlar..Bizde Mustafa Denizli'den itibaren bu sisteme geçtik..

Fakat 4-3-3 oynuyorsan ileriki üçlüdeki kanatlardaki adamların süratli,adam geçebiliyor olması vede top tekniği iyi olması gerekiyor..

Fakat bizim asıl sorunumuz burda..Tamam Q7 var..İster sağda oynat ister solda zaten her maç oradan etkiliyiz..Ama diğer kanat..Hepsi denendi 2 senedir..Nihat-Hİlbert-Holosko-Tabata-Nobre peki size göre bunlardan hangisi o bölgenin oyuncusu...Nihat'ı ıslıklıyoruz..Holosko'yu istemiyoruz..Tabata kötü gözüküyor..Biraz da bu adamlara hak vermek lazım..Nihat eskiden oynardı..Ama Nihat 31 yaşına geldi..'2 kez beke yardıma geldimi topa vuracak hali kalmıyor..

Defansa Sivok gelir çözülür..Ama bizim acil hemde çok acil bahsettiğim bölgeye birini bulmamız gerekiyor..Kadroda şişkinlikler var..Bence ileri uç için Bobo-Nihat-Fatih Tekke yeterli..Ama topla arası iyi adama ihtiyacımız var..Nobre dün oyun kurucumuz..Tabatada kanattaydı..Yazık yani..

Fenerbahçe bahsettiğim kadroyu yakaladı..Topu çok iyi bilen Niang-Dia-Stoch var..Onları bana göre Alex bozuyor..Ortada Mehmet-Emre gibi adamları var tek eksikleri ortasahaya 3.adamı bulamıyorlar..Ve daha şimdiden başladılar devre arasında bu bölgeye adam aramaya...

Birde anlamadığım Rüştü olayı var..Sakatlığı geçti biliyorum..Ama senin Rüştü gibi kalecin var ise kadronda olacak..Rüştü'ye yapılan tavrı anlamıyorum..

Bu takımın şuanda en ideal kadrosu;

Rüştü-Ekrem-Sivok-Ferrari-İsmail-Aurelio-Ernst-Guti-Q7-?-Bobo

?=Volkan Şen-Ozan İpek-Yattara-Elano-Robinho...

CR7

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 22, 2010, 10:28:19
hocanin oyuncu degisiklikleride cok kötüydü

???

zaten kulübede 4 kişi var ne yapacaktı?
adam risk almak için zapoyu çıkardı ali kuçik'i soktu ki ben de toraman veya zapodan birini bekliyordum.
sonra Ersan'ı soktu savunmada fazla boşluk verince bu da normal.
ismail'i de başka birinin yerine sokması düşünülemezdi herhalde.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

açık olmak gerekirse bekliyordum mağlubiyeti ama bu kadar iyi oynayacağımızı beklemiyordum. porto kalite olarak bizden iyi bir takım ve GOL ATMAYI bilen futbolcuları var. hulk'un attığı o golü bizde kim atabilir acaba? kim bilir iki üç sene sonra alabiliriz belki onu :) valla şu iyiydi şu kötüydü şu hatalıydı kısmına girmeden schuster hakkında söylemem gereken birşey var. Bir Ertuğrul Sağlam'ın mutlak kazanmak zorunda olduğu Porto maçındaki kadroya ve oyuna bakın, bir de Schuster'in kazanmasa da çok şeyin farketmeyeceği Porto maçındaki kadro, oyun ve oyuncu değişikliklerine bakın. İşte bu yüzden Zapo'yu çıkartıp oyuna Ali Küçik'i alan teknik direktörümüze teşekkür ederim...

carsi52

Fazla söylencek kelime yok rezil olduk takımımızı ne kadar çok büyüttüğümüzü tekrardan anladık.
Ama Nihat hakkında söylenenlere gerçekten inanamadım  :-\  Tamam bugüne kadar kötüydü hep buna lafım yok ama dün gerçekten çok iyi oynadı hatta kendi kendime vay be nihat taraftarın sesini mi duydun acaba felan dedim.Valla Nihat hep bu oyununu oynasın her maç oynasın derim abi :)

Hakan Arıkan'a gelince küfür etmek istemiyorum hakan olucak şahsa artık birşey demiyorum hala daha bu adamı savunan varsa onada birşey demiyorum.Bas bas bağırıyoruz arkadaş bu adam kaleci felan değil değil değil değil!
Yazık Hakan aşkı yüzünden ve Zapo yüzünden maçı kaybettik.Hakanın ıslıklanmasına karşıydım ama porto maçında ıslıklamaya birşey diyemiyorum.
Bölünür senin için uykular!