Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:1 - Porto:3 [21.10.2010] [20:00]

Başlatan CR7, Ekim 14, 2010, 21:06:08

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Grocbenn

Tahmin ettiğimnden iyi oynuyoruz..Daha doğrusu mücadele ediyoruz..Hakan hatalarına bir yenisini eklemiş oldu..

Üzülüyorum bu çocuğa..Golden sonraki halide kötüydü..Tamamen Schusteri hatalı buluyorum..

Rakibin 10 kişi kalmasına rağmen çok zor gol atacağımıza inanıyorum..İleride son hareketi yapacak adam sıkıntısını çekiyoruz..

Nihatı ve Nobreyi beğendim..Mevkisinde oynamamalarına rağmen mücadeleleri iyiydi..Nobre 10 numara gibi oynuyor..Düşünün yani..

Necip çok kaçak oynuyor..Yük tamamen Ernst'ün üstünde..Defanstan top çıkarırken mutlaka Necip'in sorumluluk alması gerekiyor..

Defansta ise lafa gerek yok..Sayılmayan bence buz gibi gol olan pozisyonda defansımızn hali net görülmüştür..Hulk Toraman ile  2 sn de 10 metre farkı kapattı..Zapotocny belindeki adama kafa vurduruyor..Hakan'da izliyor..İçler acısı..

djinonu

djinonu

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Zapo,Hakan,Toraman,Nihat bunu açık ve net söylüyorum [edit] bu takımdan 10 kisilik takımdan 3 tane yediniz yeter artık Allah sizi bildiği gibi yapsın...

Transfer yapacaksakda adam gibi bir defans alalım böyle bir rezil defans görmedim ben...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Schuster zırvalıyorsun..Değişikliklerinle rezil bir hocalık yaptın bugün..

djinonu

8:0dan sonra en rezil maglubiyetimiz HEMDE EVDE ALLAH sizi bildigi gibi yapsin"!

KeePSaKe

Tek başına Hulk bir takımı dağıttı yok böyle bir şey...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

uefa mi?
lig mi?
tr kupasi mi?

haha birakin güldürmeyin yaaa

NoPasaran

İnanılmaz 2 hata ile maçı verdik..

Porto aynı beklediğim gibi..

Aşırı şişirilmiş bir takımmış. Şu kadromuza bile dünya kadar pozisyon verdiler..

Çok konuşmaya gerek yok..

10 kişi kalan takımdan kendi sahanda 3 gol yiyorsan bunun ne yorumu olur ne başka bişeyi.

Tek Kelime

Rezalet..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

O paraları alırken bu taraftarları hiç düşünüyorlar mı acaba?

Yazık diyorum gerçekten çok yazık.