Ana Menü

Bir Sakatlık Haberide Aurelio'dan

Başlatan beckyZWICKY, Ekim 09, 2010, 01:16:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Aurelio'dan kötü haber! Türkiye'nin bu akşam Almanya ile oynadığı 2012 Avrupa   Şampiyonası Eleme A Grubu maçının ilk yarısında Mehmet Aurelio   sakatlanarak oyundan çıktı.

Aurelio'nun ilk yapılan kontrolleri sonrası sol arka adalesinde   yırtık olabileceği şüphesi belirlendi. Tecrübeli oyuncunun Milli Takım   kadrosundan çıkatılacağı ve yarın İstanbul'a döneceği öğrenildi.   Aurelio'nun İstanbul'da yapılacak kontrolleri ve MR sonrası sakatlığı   ile tedavisinin ne kadar süreceği kesin olarak belirlenecek.
Milli futbolcunun sol arka adalesinde 1. dereceden yırtık olması halinde en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

o kadar adam ıcınde mıllı takımda oynayan TEK BEŞİKTAŞ'lının sakatlanması NAZAR'dır abi :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

FEDA

KeePSaKe

Başka var mı ? Varsa şimdiden söyleyin :D
Since 1903

NoPasaran

İyi oynarken çıktı..

3 transferimizde sakat ..

Valla şaka gibi.

Mehmet önemli bir oyuncu idi. 1 ay olmayacak olması sıkıntı yaratacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Beşiktaşımız'da forma giyen A Milli futbolcu Mehmet Aurelio, Almanya ile oynanan karşılaşmanın 23. dakikasında sakatlanarak oyundan alındı.

Türkiye'nin bu akşam Almanya ile oynadığı 2012 Avrupa Şampiyonası Eleme A Grubu maçının ilk yarısında Mehmet Aurelio sakatlanarak oyundan çıktı. Aurelio'nun ilk yapılan kontrolleri sonrası sol arka adalesinde yırtık olabileceği şüphesi belirlendi. Tecrübeli oyuncunun Milli Takım kadrosundan çıkatılacağı ve yarın İstanbul'a döneceği öğrenildi. Aurelio'nun İstanbul'da yapılacak kontrolleri ve MR sonrası sakatlığı ile tedavisinin ne kadar süreceği kesin olarak belirlenecek.

Milli futbolcunun sol arka adalesinde 1. dereceden yırtık olması halinde en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Kaynak: DHA

carsi52

Geçmiş olsun Türkiye liginde Necip avrupa maçlarında fink idare eder :)
Bölünür senin için uykular!

erdibatmaz

Necip'e fırsat doğdu. Artık o formayı alır, bi daha da vermez inşallah senelerce.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

RCA

mutlu oldum. yemin ederim sevinç çığlığı attım maç sırasında
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Nasıl mutlu olabiliyorsunuz cidden anlamıyorum..

3 tane ön liberoya ihtiyacımız vardı guti ve w7nin ölmediği dönemlerde..

Aurelio çok önemliydi bunu nuri şahin ve hiddinkte söyledi canlı yayında. bu kadar kötü bakmak hele hele sevinç çığlıkları atmak çok garip.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ekim 09, 2010, 10:41:20
İyi oynarken çıktı..

3 transferimizde sakat ..

Valla şaka gibi.

Mehmet önemli bir oyuncu idi. 1 ay olmayacak olması sıkıntı yaratacak..

Fatih ile beraber 4 oyuncu..

Şakadan öte olsa gerek.. :S
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Yallah Cınler Yallah Kıskıs Cınler Kıskıs
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Geçmiş olsun..

O mevkiide Necip'in olması sevindirici ama yine de sakatlık üzüyor..

saldır beşiktaş

Kadro daraldı iyice  :-\
Geçmiş olsun Auerilo.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

gecmis olsun
kayip degil kazanca dönüsür insaallah bu sakatlik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin