Ana Menü

Nouma:Elimi Keserdim !

Başlatan BerkAy1903, Ekim 08, 2010, 12:21:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

NOUMA: "ELİMİ KESERDİM"
08 Ekim 2010 Cuma * 09:30

F.Bahçe maçında yaptığı 'hareket' nedeniyle yollanan Nouma, "Bunu yeniden yaşamamak için, elimi hiç düşünmeden feda ederdim" dedi.

•     Beşiktaş'ta gündemin ilk sırasına oturan teknik direktör Schuster'in yaptığı 'hareket', akıllara hemen siyah-beyazlıların efsane yıldızı Pascal Nouma'yı getirdi yine... F.Bahçe maçında attığı golden sonra yaptığı ve Beşiktaş'tan kopmasına neden olan hareketle ilgili olarak, önceki gün haber1903 Yayın Yönetmeni Erdem Ulus'la birlikle ODTÜ'de katıldığı  bir panelde konuşan Pascal Nouma, "Bugün olsa aynı şeyi asla yapmazdım. Çünkü bu olay beni Beşiktaş'tan ayırdı. Öyle ki bu hareket beni çok sevdiğim bir camiadan kopardı. Bunu tekrar yaşamamak için elimi keserdim, ama yine de yapmazdım" ifadesini kullandı.

Daha ağırları cezasız kaldı

Nouma, en çok üzüldüğü konunun ise kendisinden sonra Türkiye'de buna benzer hatta kendisininkinden daha ağır birçok hareket yapıldığını, ancak hepsinin cezasız kaldığını söyledi. Başkentteki panele girdiğinde gösterilen ilgiye karşılık, "Ankara'da bir İnönü Stadı olduğunu bilmiyordum!" yorumunu yapan Fransız yıldız şöyle devam etti: "Trabzonspor mağlubiyetini fazla büyütmeye gerek yok. Üst üste gelen maçlar, takımı fizik ve kondisyon açısından olduğu kadar, kafa olarak da bir hayli yordu."

19o3

Ersin Develi

Bende hatırlıyorum,Noumanın o hareketinden sonra ona benzer çok hareket yapıldı,hatta yanlış hatırlamıyorsam Lincoln bayrak direğini alıp daha ağır bir hareket yapmıştı,ama ne renkli medya ne de ş.. spor yazarları bunu dile getirmemişti.

keskinli

noumanin yaptigi yanlisti,ceza almasida dogruydu
fakat gercek yanlis yönetimdeydi
yönetim 7 ay ceza aldirarak tazminatsiz kovmus oldu
her ne kadar noumanin yaptiklarini cok elestirsemde aldigi ceza  hukuga aykiriydi insanligada aykiriydi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin